• předvánoční akce s poštovným zdarma
    • široká nabídka knih pro děti i dospělé

Nakladatelství Olomouc

• Výborné ceny, slušné jednání.
    • Osobní odběr v Olomouci je komplikovanější než se na první pohled zdá. Příště bych zvažoval zaslání.

Můžu doporučit. Jsou noví, snaží se, mají dobré ceny.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

děkujeme za Váš nákup v našem internetovém obchodu. Naše nakladatelství sídlí v jižní tribuně stadionu Sigmy v Olomouci. 5 min. pěšky, 1 min. autem od centra města. Parkování špatné, ale to je v Olomouci v centru všude, ale u nás se může parkovat přímo u vchodu do budovy. Tolerance 10-15 min. i v zákazu stání. Bezbariérový přístup je samozřejmostí.

• možnost platit přes PaySec a PayPal
    • nemožnost zaplatit online platební kartou

I přes porodní bolesti nového eshopu (2x povinné pole 'Stát', nešlo objednat bez registrace), jsem byl spokojený, zboží objednat šlo, komunikace s obchodem perfektní, na chybku jsem upozornil.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

děkujeme za Váš nákup v našem internetovém obchodu. Děkujeme za všechny podněty k vylepšní našeho eshopu.

• poštovné zdarma
    • přijatelné ceny
    • technické problémy při platbě kartou
    • pouze částečně přeložené prostředí pro objednávky

Před Vánoci potěšilo poštovní zdarma, méně však průběh objednávky. Při platbě přes Paypal vždy došlo k chybě (ve smyslu, že počet kusů v objednávce neodpovídá počtu vyfakturovaného zboží?) a tak mi nezbylo než platit převodem. Poněkud amatérsky psůobí častečně přeložené prvky, to by se snad mělo doladit ještě před spuštěním. Jinak bylo vše v pořádku.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

děkujeme za Váš nákup v našem internetovém obchodu. Je nám líto, ale platební brána PayPal sem tam zlobila, pokud na Vás vyskočila nějaká anglická hláška v našem eshopu, stalo se tak nedopatření při implementaci platebního modulu. Prostředí Paypal je bohužel celé v AJ. Modul l jsme již vyměnili za PayU, který je bez problémů.
    Nakladatelství Olomouc

• Velký výběr, přehlednost, dobré ceny

Tento obchod doporučuji pro velký výběr zboží a výhodné ceny.

• Nabídka, rychlost dodání
    • Na doporučení přátel
    • Zatím žádné

Jsem opravdu spokojená, dopuručuji.

• Jednoduché hledání.
    • Potřebovali jsme dokoupit první díl-2. a 3.díl jsme koupili v kamenném obchodě.
    • Jediný zápor jsem shledal v tom, že u titulu , který jsme hledali a u Vás byl na Vašich stránkách uveden jako dostupný k okamžitému dodání ve skutečnosti nebyl. Bohužel jste v tomto ohledu nebyli jediní. Chtělo by to aktualizovat stavy dostupnosti knih na stránkách v reálném čase, což se nepodařilo v našem případě ani Vám a nakonec ani prodejně "Megaknihy" a ještě dalším.

už jsem v podstatě popsal.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

děkujeme za Váš nákup v našem internetovém obchodu. Bohužel se občas stane, že si během jednoho dne objedná poslední výtisk zákazník na internetu a koupí zákazník u nás na pobočce. Zboží se snažíme pravidelně doplňovat u našich dodavatelů. Někdy se bohužel stane, že je vyprodané i u nich.
    Snad Vám u přístí objednávky dodáme všechno poptávané zboží.
    Nakladatelství Olomouc

• pred vanoci postovne zdarma

Nakladatelství Olomouc

V době kdy jsem nakupovala bylo poštovné zdarma, proto jsem vybrala tento obchod. Jinak kniha kterou jsem objednávala by jinde vyšla levněji, ale právě kvůli poštovnému jsem objednala právě zde.

• Doprava zdarma

• Rychlé dodání, super komunikace

Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí své zboží rychle a kvalitně.

Nakladatelství Olomouc

• prehledne strankyje to pohodlnejsi
    • zadne

vyborny

Nakladatelství Olomouc

• Prehlednost, podrobny popis, dobre ceny, prijemna komunikace,max.spokojenost
    • Zadne nema

Vrele doporucuji

• je blízko
    • zboží za rozumnou cenu

Je to můj první nákup v tomto obchodě, ale překvapil mě kladný přístup a vstřícnost prodejců. Určitě zde budu chtít nakoupit i příště.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci. Hezký den.

• nízké ceny
    • vyzvednutí v Olomouci
    • externí sklad (dodání do 2 dnů)

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení. Dobu dodání se pro Vás snažíme kompenzovat cenou a kvalitou služeb. Jsme rádi, že jste spokojen a budeme se těšit na další spolupráci. S pozdravem tým knihyolomouc.cz.

• velmi dobré ceny, skvělá komunikace, osobní odběr, slevové kupony pro další nákup

určitě se sem budu vracet

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl z průběhem nákupu spokojen a že se k nám budete vracet. I nadále budeme dělat maximum pro Vaši spokojenost. S pozdravem tým knihyolomouc.cz.

Dobrá cena, perfektní komunikace a servis.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážená paní Moniko, děkujeme Vám za nákup a hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojená. Naše internetové knihkupectví je zde pro Vás a uděláme maximum pro Vaši spokojenost. Přejeme hezký den, s pozdravem tým knihyolomouc.cz.

• Rychlá a dobrá komunikace, dobré ceny zboží
    • ----

Dobré knihy za dobrý peníz s výbornou komunikací obchodu.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za hodnocení i Váš nákup. Budeme se i nadále maximálně snažit abyste byl spokojený. Přejeme hezký den. S pozdravem tým knihyolomouc.cz.

• Vše proběhlo v pořádku.
    • Doporučuji.
    • Nezaznamenala jsem nic.

Byla jsem spokojená, budu zde nakupovat i příště.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážený zákazníku, děkujeme za nákup i hodnocení. Snad budete spokojen i při příštím nákupu. S pozdravem tým knihyolomouc.cz.

• přehlednost katalogu
    • velký výběr
    • kvalita komunikace zaměstnanců
    • nejsou nejlevnější
    • pomalejší načítání stránek

Obchod doporučuji už z důvodu komunikace. Vznikl tam sice menší problém s jednou knihou, ale vše dopadlo dobře a jako omluvu jsem dostal dárek a slevu pro příští nákup.

Reakce obchodu Nakladatelství Olomouc

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení i nákup. Na vylepšení webu pracujeme, snad již brzy představíme vylepšený obchod s novými funkcemi. S pozdravem tým knihyolomouc.cz.