• Objednané zakázky jsou neprůhledné, chybí jasné a rychlé jednání o termínu dodání???

• Obchod odeslal zboží později, než byl nejpozdější termín, který sami uváděli na svých stránkách při objednávce (což je nepříjemné při objednávce zimních pneu, kdy se na dodací termín spolehnete a čekáte, že před dalekou cestou stihnete přezout).
    • Dále slibovali, že při předání zásilky dopravci pošlou mail, ale neposlali nic - takže jsem ani nemohl domluvit jiný den předání, když mě najednou nečekaně řidič PPL kontaktoval, že mi veze zboží, a po návratu jsem si musel pro 4 pneu + disky jet sám do výdejního místa PPL. Tyto výhrady jsem jim napsal, ale ani mi neodpověděli.

Reakce obchodu NAJpneu.com

Ospravedlňujeme sa za meškanie. Bohužiaľ, nie vždy dokážeme ovplyvniť konanie kuriérskej spoločnosti.
    Odosielanie e-mailov prebieha automaticky, a v prípade, že udaná e-mailová adresa je správna, správy sú doručované.

Nabízí to co nemají, na stránkách mají napsáno skladem a pak odpoví za dva dny, že to nemají.

Reakce obchodu NAJpneu.com

Sme presvedčení, že tu došlo k omylu, a táto recenzia nepatrí nám.

• nabízené pneumatiky nebyl obchod schopen dodat

Byl jsem zklamán. Obchodník má nabízet jen dostupné pneumatiky.

• doprava zdarma
    • obchod mi nedokázal garantovat rok výroby pneumatik,proto jsem objednávku zrušil a objednal jinde

• SLIBY CHYBY

• Další z obchodů, které lžou, aby si získali zákazníky.

Týden jsem kvůli nim neměl pneu. Měli uvedeno skladem, ale další den po objednání napsali:

Je nám to veľmi ľúto, ale Vami požadované pneumatiky v požadovanom množstve (Objed.č. xxx) momentálne nemáme (aktuálne máme iba 1ks) skladom (a to aj napriek nášmu možnému potvrdzujúcemu stanovisku) keďže opätovné naskladňovanie týchto pneumatík nemáme zatiaľ potvrdené od výrobcu.

Musel jsem nakonec vybírat jiné pneu (tyto jinde neměli za dobrou cenu) a nakoupil u konkurence.

• žádné vyhody nenabízí,je to jen pro PRAHU,A OKOLÍ

mají to podminěné přezutím v jejich servisu,a ne prodej po celé ČSR.JÁ BYDLÍM 300 KM od jejich servisu,takže je to směšné.Měli by reklamu a i na Heuréce změnit.

Reakce obchodu NAJpneu.com

Sme presvedčení, že tu došlo k omylu, a táto recenzia nepatrí nám nakoľko my pneuservisné služby ani neponúkame, a posielame kompletné kolesá kdekoľvek v rámci Česko-Slovenska.

• nabízí zboží které nemá skladem

ztráta času