• Slušnost a spolehlivost

• Dostanete zboží co opravdu nikdo nechce.

Podvod. Tahání peněz z důvěřivců jako jsem já.

Reakce obchodu Najdi slevy

omlouváme se, že máte pocit, že jsme podvodníci, ale nikde mi u Vaší objednávky nefiguruje reklamace či nějaký problém.

Pokud nejste spokojeni prosím obraťte se na nás přes email [email protected] nebo nám zašlete reklamaci přes online formulář na adrese https://www.najdi-slevy.cz/reklamace/.

• Obsah balení neměl hodnotu ani 100kč

Celkově nedoporučuji

• spolehlivost, rychlost, spokojenost

Rycle a spolehlivě.

• Vše nepoužitelné
    • Prý exkluzivní zboží

• Žádná
    • Zboží došlo, ale boty které byly v balíčku jsou sice pěkné ale velké

Možná je to výhodné, ale pokud tam je oblečení a obuv tak máte smůlu,když neodpovídá velikost.

Zboží dosud nedorazilo!!!

Kvalita je , nóó,řekl bych že až zarážející

zboží dorazilo do zvolené zásilkovny v krátkém čase, platba na místě kartou na dobírku.
    Zboží v pořádku - spokojenost !

• Zboží je kvalitní,vždy vyřízení objednávky obratem,rychlé dodání.

Spokojenost s obchodem je výborná,objednávka je vždy vyřízená ještě v den objednání.Rychlé dodání.Zboží je kvalitní.Oceňuji vstřícnost obchodu,různé způsoby úhrady za zboží i možnost výběru z dopravců objednaného zboží.

cena a rychlost dodání

• rychlost dodávky zboží a možnost placení převodem

bezproblémová a rychlá dodávka zboží a i doprava

• Zboží dorazilo ale úplně něco jiného než jsem si objednal a po reklamaci žádná komunikace zboží zaplaceno a stále nic ☹️☹️☹️

• Objednávka původně potvrzená. Dle pokynů jsem odeslal na stanovený účet hotovost. Objednávka obchodem zrušena . Zaslal jsem bank. výpis i č. účtu kam chci peníze vrátit . Ani po týdnu jsem zpět nic nedostal...??

• dodáno úplně jiné zboží,nemožno se dovolat.

Objednal jsem si poklici proti vytečení, bohužel přišla se zdeformovanou vrtulkou, protože byla v krabici přehnutá je to blbá shoda okolností.

Dobré ceny, rychlé vyřízení

• Jsem velice spokojený s vašími službami. Rád k vám zavítám pro další nákup. Hezký sluneční den celému kolektivu přeje Jarda H. z Pardubic.