• Nedoporučuji

Nedoporučuji tento obchod.
    Zboží vyschlé, pudry nekompletní váhy, zboží nekvalitní. Jediné co je OK je komunikace, i když ne zrovna příjemná. Prý si za to můžu sama, ze si mám připlatit na kvalitní zboží. Bohužel kde nakupuji zboží neměli co jsem potrebovala a musela jsem objednat jinde.
    Bohužel ☹️ Už nikdy víc v tomto obchodě.

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Samozřejmě, že tuto recenzi napíše jen neověřený zákazník, který si vymýšlí a píše nepravdy. NIKDY BYCH ZÁKAZNICI NENAPSALA, ŽE SI ZA TO MŮŽE SAMA. KONFLIKTNÍ SITUACI SE VŽDY SNAŽÍM VYŘEŠIT KE SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKA. TOTO JE HOLÁ LEŽ. PROČ MYSLÍTE, ŽE MÁM CERTIFIKÁT "BEZPEČNÝ ESHOP"? PROTOŽE JSEM DOBRÁ FIRMA, KTERÁ ŘEŠÍ REKLAMACE A ZA TÍM SI STOJÍM!!!!

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Mockrát Vám děkuji za pozitivní recenzi. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat:-) Ať se Vám daří!!! Hezký den

• Velmi ochotní,komunikace s obchodem suprová.

Ceny jsou přijatelné,produkty zajímavé.Komunikace s obchodem perfektní.Určitě zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Dobrý den paní Marcelo, mockrát Vám děkuji za velmi pozitivní recenzi,která mě velmi potěšila, bylo mi ctí s Vámi spolupracovat,a budu ráda, pokud se i příště rozhodnete u mě nakoupit věci na nehty. Krásný večer přeji

• Rychlé dodání zboží

• Dobrá komunikace, rychlost dodání.

vše OK

• Skělý a rychlý servis. Zboží výborné kvality. Děkuji

• Okamžitá reakce na požadavky. Rychlá expedice. Děkuji a doporučuji. Cherneva

• Dobrá domluva

Rychlé dodání výborná komunikace

• v poslední době nekvalitní zboží - staré zhuštěné laky, nefunkční lakové tužky, nefunkční magnetická tužka

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Pokud vím, jednaly jsme skrz tuto záležitost a paní jsem nabídla vrácení peněz jako reklamaci. A dokonce i poštovné zdarma. Paní je pomstychtivá, nechápu.Laky nejsou zhuštělé,jsou v pořádku. No nic, každému se člověk nemůže zavděčit:-) Hezký den všem ostatním lidem, kteří čtou moji odpověď

• Zboží přišlo rychle
    • Některé zboží poškozeno

Velmi vstřícné jednání. Po dohodě mi paní nabídla 20%slevu na další nákup.

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Mnohokrát Vám děkuji, že jste řekla, celou pravdu, že chci aby každý člověk, který u mě nakupuje byl spokojen a přesto, že při přepravě vznikl vinou přepravní společnosti incident v podobě poškozeného zboží, snažím se vždy urovnat tuto situaci smířlivě, hlavně ke spokojenosti kupujícího nehledně k mým zájmům a když chce někdo vrátit peníze, tak je vrátím, a když chce někdo jiné zboží, tak mu vyhovím!!! Děkuji, mějte se moc krásně

• Zboží bylo poškozené

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Této paní jsem to, co bylo poškozeno a ze sady, dala jako kusovky,šlo o trochu vyteklý liquid a nějaké zdobení,dala jsem jí toho mnohem víc, než bylo poškozeno přepravou,a paní má ještě tu drzost, psát takovýto komentář, to je teda vrchol. No nic, co na to říct, musím se smát, protože jiná reakce je zbytečná, KOMU NENÍ ZHŮRA DÁNO, V LÉKARNĚ TO NEKOUPÍ:-)))))!!!

• cat eye - nevypadají stejně jako jsou uváděné na stránkách.

Reakce obchodu Nailtec e-shop

no dovolte, proč lžete by mě zajímalo, když vy jste gellak cat eye nekupovala u mě nikdy?:-( to si paní asi plete firmu nebo zboží, protože tato paní u mě koupila gellaky saviland,sarness a magnet.

• velký výběr

• Rychlá dodávka
    • Dobrá komunikace

Skvělá komunikace, zboží po platbě ihned odesláno - není co vytknout

Vše proběhlo v pořádku. Paní, co vyřizovala objednávku, je moc ochotná. Komunikace na 1, dodání potom už taky rychlé, precizně zabaleno. Tímto děkuji a přeji hezký den.

Reakce obchodu Nailtec e-shop

Mockrát děkuju za Vaši skvělou odezvu, velmi mě potěšila,jste moc hodná:-) Doufám, že budete i v budoucnu s našimi službami spokojena,udělám proto vše. Děkuji Martina Š.

Vše proběhlo vpořádku... Gelíky super... Mohu jen doporučit ☺

Nenechte se odradit vzhledem eshopu, vse je ok.