• Výborná komunikace

Jsme moc spokojeni. Od návrhu az po montáž. Předčilo to naše očekávání. A hlavně super cena. Mohu jen doporučit.

• rychlá komunikace
    • lepší ceny než konkurence
    • rychlost dodání
    • kvalitní montáž

Byl jsem velice spokojen z rychlou dobou doručení, i když mi vznikly potíže na stavbě, tak mou situaci pochopili a s montáži počkali. Montáž proběhla v pořádku a dokonce ještě mi upravili linku dle mých požadavků. Mohu jen doporučit.

• Na základe dobrých recenzií sme si v obchode NÁBYTEK SPRINT objednali kuchynskú linku.Tento obchod sa nám hneď zapáčil, bývame na Slovensku, ale s takýmto profesionálnym prístupom, aký má predajca pán Spišák sme sa ešte nestretli, vedel veľmi dobre poradiť, má super nápady a bol veľmi ochotný.Pri dojednaní sa na kuchynskej linke bol termín zamerania do týždňa, montáž linky bola o dva mesiace.Linka je kvalitne vyrobená.Pracovník, ktorý nám linku namontoval, bol veľmi šikovný,jeho práca bola precízna.Tento obchod vrelo odporúčam všetkým, kto potrebuje a sníva o novej kuchynskej linke.Ďakujeme Nábytku Sprint.
    • Žiadna nevýhoda.

EDIT:
    Vážený pane Michale,

oceňujeme reakci a (jaksi pozdní) omluvu, ale opravdu s vaší firmou nechceme mít už nikdy nic společného. Nešlo o to ušetřit a vymámit z vás novou desku, kterou bychom my zničili, ale o napravení chyby z vaší strany, která ačkoliv se stala před dvěma roky, jen tak nezmizela - pouze se zhoršily její následky. Každopádně nikdy víc a raději než absolvovat další telefonát se zákaznickou linkou, poohlédnu se jinde.

Tarabíková
    ____________________________________________________________
    Kuchyni jsme si objednali 26.6.2020, objednávka nám byla potvrzena 2.7. Výrok "Jsme Nábytek SPRINT, a proto jsme někdy moc rychlí" by ovšem nemohl být dále od skutečnosti, o čemž se můžete přesvědčit v souhrnu níže.

6.8. Po více než měsíci čekání byla zahájena první montáž - firmou špatně spočítaný rozměr desky, která byla příliš krátká; promáčknutá záda v jedné ze skříněk; chybějící madlo. Bylo nám řečeno, že někdo NEJPOZDĚJI do 14 dnů přijede, opraví nedostatky a namontuje kuchyňskou desku s dřezem. Jelikož nás nikdo nekontaktoval, museli jsme se ozvat sami, načež jsme se domluvili na termínu 26.8., vše samozřejmě bez omluvy nebo okomentování faktu, že se během 14 dní nikdo neozval, natož aby přijel a chyby napravil.

26.8. Zařídili jsme si na poslední chvíli volno v práci jen proto, abychom se několikrát přes den dozvěděli, že montážníci přijedou později, než bylo slíbeno. Nakonec cca v 19:30! přišla informace, že dnes nedorazí, a že prý dorazí až druhý den. Už to je podle mě nepřijatelné, ale on dokonce nikdo nedorazil ani následující den 27.8. Při telefonátu nám bylo pouze sděleno, že technik přijede soukromě 31.8. večer, nebo 1.9. ráno nejpozději.

31.8. Po několikerém neúspěšném kontaktování z naší strany, nám bylo technikem okolo 19. hodiny řečeno, že přijede druhý den. 1.9. Technik dorazil s POUZE! hodinovým zpožděním, ale pro změnu nejenže neudělal vše, co bylo slíbeno, ale technik nechal dřez zatížený, aby mohl zaschnout silikon, a odjel, čímž ale příběh nekončí. Když jsme dřez odkryli, zjistili jsme, že aniž by to technik zmínil, díra na baterii ve dřezu byla vyřezána jako od prvňáčka, navíc dřez poškrábal, čímž ho zničil. Samotnou desku také upevnil špatně a nepřidělal lištu.

4.9. S techniky nám došla trpělivost a napsali jsme oficiální reklamaci, na kterou nám přišlo vyjádření, ve kterém nám bylo slíbeno, že bude vše dokončeno 11.9.

11.9. Přijel konečně jiný technik, který vše dodělal a opravil. Dokonce objevil závady a chyby při montáži, kterých jsme si my jako laici ani nevšimli. Zkonstatoval, že pracovní deska je zespoda poničená, což může v budoucnu dělat neplechu. Doporučil nám reklamaci desky před koncem záruční lhůty a vše si zapsal do předávacího protokolu, od kterého jsme samozřejmě nedostali kopii, což byla z naší strany osudová chyba.

A tím se dostáváme do současnosti. Deska opravdu neplechu dělat začala a dnes už víme, že jsme problém měli reklamovat ihned, což jsme v tu chvíli po více než dvou měsících bez kuchyně absolvovat nechtěli, což se snad dá pochopit, jelikož jsme byli technikem ujištěni, že nebude žádný problém desku vyreklamovat. Problém to ovšem samozřejmě byl a reklamace nebyla uznána ani po telefonickém kontaktu, při kterém jsme znovu dopodrobna popisovali průběh celé této maškarády. Jednání slečny z reklamačního oddělení bylo naprosto arogantní, neustále nám skákala do řeči, dokonce použila výraz "já se s váma tady nebudu dohadovat"...
    Opravdu je tohle jednání, jaké má mít pracovnice zákaznické linky? Stačilo by alespoň říci něco ve smyslu "omlouvám se, ale bohužel nelze...". Nikdo se nám za celou dobu ani neomluvil, stále jsme si připadali, že obtěžujeme, a že chceme po firmě, která nabízí montáž vlastních kuchyní, něco nadlidského. Kdybychom měli řešit detaily odvedené práce (například křivě seřízená dvířka, ztuha se otevírající výklopná skříňka, atd.), možná bychom kuchyni neměli hotovou doteď.

Kvalita kuchyně jako takové je asi odpovídající ceně, ale montáž opravdu vřele nedoporučujeme, stejně jako celý obchod, už jen díky otřesné a neprofesionální komunikaci.

Reakce obchodu NÁBYTEK SPRINT

mrzí nás, že jste s kuchyní nespokojení, a za komplikovanou domluvu, kterou jste s technikem absolvovali, se omlouváme. Vaši reklamaci jsme vyhodnotili jako neoprávněnou, ale kuchyni jsme u vás realizovali už před dvěma roky, proto si přesně nevybavujeme, co se tehdy skutečně pokazilo z naší strany a co jsme mohli udělat lépe. Veškeré nedostatky jsme ale opravili.
    Ozvěte se nám prosím na e-mail nebo telefon, můžeme se na to společně ještě podívat a třeba najdeme i nějaké řešení, s nímž budete souhlasit.

Za Nábytek Sprint přeje příjemný den Michal

Musím poděkovat všem, hlavně paní Strachotové při sestavování kuchyně, vzájemnou spolupráci. Všem, kdo se podíleli na vyskladnění a dopravě. Kuchyni sestavoval manžel, bylo vše v naprostém pořádku. Cena byla příznivá a spolupráce vynikající. Vřele dopručuji.

S kuchyní jsem velice spokojená

Chci moc poděkovat celému kolektivu, zejména zákaznickému servisu za úžasný přístup a ochotu kdykoliv, s čímkoliv poradit.
    Překvapila nás kvalita dodané kuchyně. Opravdu kvalitní materiál i kování.
    Jsme moc spokojení a 100% doporučuji!!!
    Jana V.

Firmu Nábytek Sprint můžu vřele doporučit. Jak od komunikace s paní Petrou při návrhu a kalkulace kuchyně tak po montážní parku, kteří vše namontovali a vyřešili můj problém se špatným zaměřením kuchyně. Vše ve velmi přátelské atmosféře. V kuchyni udělali i všechny vodoinstalace.
    Prostě nevím s čím bych byla nespokojená. Vše je za velmi příznivou cenu.

• Vynikající komunikace, servis, profesionální a vstřícný pro klientský přístup - montáž excelentní

Děkuji tímto Nábytek Sprint za návrh, dodání a montáž kuchyně Emporio. Od počátku oslovení až do konečné montáže naprosto úžasné jednání, okamžitá reakce, zdarma návrh, úžasný pro klientský přístup. Zvláště bych vyzdvihla jmenovitě sl Dominiku Strachotovou, která s naprostým nasazením navrhovala na mé přání dle mého návrhu vizualizaci. Zvláštní poděkování pak pánům Jardovi a Dankovi, kteří montovali kuchyni, ochota, rychlost, příjemné vystupování a naprostá profesionalita až jsem skutečně nevěřila, že takový servis je vůbec možný! Pánové nenechají nic náhodě a jejich práce je pohádka pro oči i duši zákazníka. Ještě jednou mnohokrát děkuji a jsem s úctou.

• Skvělá komunikace. Speciálně chválím paní Kunetkovou, se kterou jsme jednali a vždy nám vyšla perfektně vstříc :-)
    • Kvalita v pořádku, cena super. Montáž doporučuji všem, ačkoliv řešíme drobné chybky, ale bez montáže bychom kuchyň do kupy nedali nikdy.
    • Potřebovali jsme ve stejném dekoru jako máme kuchyň, objednat i pracovní stůl a dvířka navíc. To nebyl problém, ale ceny nás docela šokovaly. Podle mě naprosto neúměrné a zbytečně vysoké. .

Za nás spokojenost. Drobné nedostatky musí člověk brát. Jen cena dodělávaných atypů mi zkazila dojem z celé jinak fajnové spolupráce.
    Zuzka

Velice chválím p. Radka a p. Petra, kteří mi včera přivezli a namontovali kuchyň od Nábytku Sprint. Jejich přístup byl opravdu profesionální, byli velmi ochotní a jejich vystupování bylo milé. I přes problémy s rozměry místnosti, vše vyřešili a perfekně usadili. Kuchyň krásná. Děkuji.

Renáta B.

Tento obchod velmi doporučuji. Komunikace výborná, po zaslání mého návrhu jsme asi týden dolaďovali, p. Spišák byl velmi ochotny. Jakýkoliv dotaz byl obratem zodpovězen. Po cca 8 týdnech od objednání kuchyně přišla. Objednali jsme si smontovaní skříněk. Všechno přišlo jak bylo v objednávce. Jsme maximálně spokojeni. Kvalita je opravdu dobrá a cena určitě příznivá. Oproti ostatním návrhům, které jsem poptavala min. o 1/3.
    Velmi doporučuji!!!

• Objednali jsme přes e-shop, kuchyni jsme fakticky neviděli. Dostali jsme 2 návrhy, velmi hezké, ale my jsme chtěli do naší minikuchyně nacpat skříněk co nejvíc až téměř po strop, tak jsme si návrh udělali sami a paní Valčíková nám to doladila. Mimochodem, ta paní je na svém místě, měla s námi trpělivost. Patří jí opravdu velký dík. Protože jsme neměli pevný termín stavebního dokončení, bylo nám doporučeno objednat kuchyni smontovanou, abychom si ji na stěnu dali svépomocí. Byla to dobrá volba. Za danou cenu je to opravdu kvalitní kuchyně, všechno sedí . Využili jsme možnosti vyšší výšky pracovní desky a konečně! se nemusíme hrbit.
    • Není to nevýhoda, ale pozor na barvu dvířek - vanilková. V žádném případě to není barva vanilkové zmrzliny, ale světle béžová trochu do olivové. Nám to nevadilo, přizpůsobili jsme tomu obklad i výmalbu.

Doporučuji a příště bych nevolila jinak. tedy, pokud tam bude paní Valčíková.
    Na kuchyni v demontu bychom si sami netroufli. Smontování skříněk stálo 4000kč.
    Dobrá kvalita, dobrá spolupráce, výborné zabalení skříněk při převozu, doprava na čas, vše funguje jak má.
    Děkuji, děkuji děkuji.

• Kvalita

Se vším jsme byli plně spokojeni,doba dodání byla 11-13 týdnů, za cca 3 týdny jsme měli kuchyň doma. Kvalita za tuhle cenu perfektní... Až při montáži jsme zjistili, že nám chybí pár úchytek, bez problému rychle dodány...

• kvalita
    • profesionální přístup
    • velký výběr dekoru kuchyní a pracovních desek

Kuchyň od Nábytku Sprint máme již nějaký ten měsíc doma a jsme velice spokojení. Komunikace od prvního kontaktu probíhala na velmi profesionální úrovni s velmi milou paní Petrou Valčíkovou( tímto zdravím paní Petru:-)) ), která nám ve všem velice ochotně poradila a pomohla s doladěním doplňků, aby kuchyň byla praktická a zároveň neztratila na kráse :-). Objednávku jsme učinili přes e-shop a i přes prvotní strach z objednání takto naslepo jsme byli opravdu mile překvapeni, jak jsme společně vše doladili :-) Takže za nás TOP jak přístupem celé firmy, tak cenově i kvalitou . S pozdravem Katka

- My jsme byli, od objednávky do doručení, se vším spokojeni.
    - Ceny byly/jsou suprové o proti konkurenci
    - Kuchyň nám slouží již 3.rok , určitě do budoucna bychom objednali jedině u Nábytek Sprint.
    - V loni jsme objednali i pro rodiče.
    A také spokojenost !
    - Takže Nábytek Sprint na 100% doporučujeme <3

Kuchyně jednoznačně s nejpřijatelnějšimi cenami na trhu. Nábytek sprint určitě doporučuji a doporučovat budu! Děkuji za skvělý přístup a ochotu slečně na prodejně. Původně jsem chtěla koupit hotovou kuchyňskou sestavu a na prodejnu si přijít vybrat pouze pracovní desku. Jsem nesmírně ráda za odborné rady a spoustu informací o kterých jsem neměla ani tušení a díky kterým vše ještě přehodnotím. Opravdu ještě jednou děkuji za velmi profesionální přístup.
    Veronika J.

• KOMUNIKACE, OCHOTA A VSTŘÍCNOST

Perfektní jednání ze strany operátorky co se týče domluvy dopravy a rady ohledně objednaneho zboží, velmi příjemné jednání dopravce - ochota, přístup, vystupování. P. Radek.Prostě super. V dnešní době mne opravdu málo kdo, milé překvapí. Zde se to stalo. Dekuji moc a doufám, že v budoucnu bude opět spolu spolupracovat.

Dnes jsme se s přítelem rozhodli navštívit prodejnu NábytekSprint jelikož má na sociálních sítích velké ohlasy.Doporucuji se však objednat než prodejnu navštívíte. Nemáme to zrovna nejblíž, objednání jsme nebyli a tak musím velmi poděkovat za ochotu slečny, která nás neodmítla a naopak přivolala své kolegyně napomoc mezitím co obsluhovala. Přístup musím říct velmi profesionální po všech stránkách. Paní mi skvěle poradila a už se moc těším na 3D návrh:-)

• profesionálny a príjemný prístup
    • rýchla montáž
    • veľký výber kuchýň, skriniek, dekórov

Ďakujeme za krásnu kuchyňu do nášho nového bytu. Vzhľadom na stiesnenejšie priestory kuchyne sme si boli pri plánovanej rekonštrukcii bytu takmer istý, že budeme potrebovať kuchynskú linku na mieru. Pri aktuálnych cenách sa nám ale zatočila hlava. Následne sme našli Nábytek Sprint, pri ktorom sme boli prekvapení a nadšení veľkou ponukou rôznych kuchýň a hlavne veľkým výberom rozmerov skriniek. Vybrali sme si kuchyňu Mono v dekóre dub zlatý a nebol vôbec problém vyskladať skrinky tak, že kuchyňa je v podstate na mieru. Predovšetkým oceňujem osobný prístup p. Jakuba Spišáka, ktorý somnou prebral návrh kuchyne a dal mi niekoľko dobrých podnetov, týkajúcich sa praktickosti kuchyne a takisto v rámci možnosti montáže. P. Spišák bol velmi trpezlivý napriek tomu, že sme návrh viackrát zmenili. Montáž kuchyne prebehla veľmi rýchlo a aj keď vznikli na mieste problémy, dali sa pohotovo riešiť. Kuchyňa je krásna a sme s ňou spokojní.