• Pristup

Obednal jsem si krasnou kuchyn.S praci a montazi jsem maximalne spokojeny.Panove pracovali rychle a kvalitne.Super jednani ze strany firmy.Muze jen doporucit.

• dobrá cena
    • kvalitní zboží
    • skvělá komunikace
    • dobré rady

Koupila jsem si krásnou kuchyňku. Nečekala jsem dlouho a překvapila mě kvalita. Je to pořádný kus nábytku :-))) Děkuji a všem doporučuji.

• Prehledny internetovy obchod
    • KVALITA

Moje zkusenost je takova...po prohlednuti vebovek obchodu a hlavne po precteni mnoha recenzi nejen z heureky ale i z jinych portalu, kde prevladaly prevazne kladne recenze, jsme si kuchyn vybrali...ale nechteli jsme si ji objednat driv nez ji uvidime na vlastni oci...tak proto jsme se vydali na pobocku v Ostrave. Ikdyz vime ze je to prevazne internetovy obchod byli jsme z prodejny docela zaskoceni. Cekali jsme trochu vetsi nabidku kuchyni. Ale to nam tak ani nevadilo... slo nam o to nejakou videt a osahat si ji. Spis nas VELMI zklamala kvalita kuchyni. Opticky vysvavene kuchyne vypadaly vcelku obstojne, ale kvalitou materialu a provedenim pusobily velmi nekvalitne a lacine. Supliky rozvilkane, nestabilni, pouzit velmi slaby material, clovek aby se bal do supliku cokoliv dat. Vysouvaci bocni suplik skoro nesel vysunout..jak to slo ztezka. Pojezdy nekvalitni. A dvirka u skrinek pri zavirani bouchaly se skrinkou o sebe. Zadne zpomaleni pri dovirani. Bohuzel jsme z obchodu odchazeli velice zklamani.

Reakce obchodu NÁBYTEK SPRINT

Dobrý den, Peto,

Velmi mne mrzí Vaše negativní zkušenost s prodejnou.
    Našim zákazníkům kvalita kuchyní očividně vyhovuje. I po letech jsou jejich kuchyně krásné a funkční. Zkuste se podívat třeba na náš Facebook, kde s námi zákazníci sdílí své pozitivní zkušenosti a třeba změníte názor.

Pokud ne, napište mi na info@nabyteksprint.cz a osobně Vás znovu provedu prodejnou. Ukážu Vám, že je kvalita použitých 18mm materiálů výborná. Předvedu Vám zásuvky s pojezdy Hettich, které tlumí dovírání tak efektivně, že budete překvapen a vysvětlím Vám, že tlumiče dvířek dáváme záměrně jen na některé skříňky, aby byl vidět rozdíl. Možná společně zjistíme, že to není zase tak špatné.

Přesto děkujeme, že jste si udělal čas a napsal nám pár řádků. Budeme se snažit, abyste naše služby mohl ohodnotit jako objektivní zákazník.

Pěkný den přeje Michal

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Vstřícné jednání.
    • Profesionální přístup ze strany paní Kamily.
    • Široká nabídka která se dá velmi dobře sestavovat podle vlastní potřeby.
    • Slušná cena.

Děkuji všem zaměstnancům z nábytku Sprint za klidné nakupování z tepla domova,za pěkné jednání,a hlavně za pěknou kuchyň kterou si opravdu užívám.
    S pozdravem Marie Vighová

• Perfektní domluva ohledně dopravy
    • Ochotný řidič
    • rychlé odpovědi na e-maily
    • moc dobré ceny

Tento obchůdek určitě doporučím všem svým známým. Jsou moc milí. Děkuji.

• Vše naprosto v pořádku.Komunikace super díky.
    • Doporučuji.

• Skvělá kuchyňská linka. Montéři ochotní, šikovní a nemají s ničím problémy. Doporučuji

Vřele doporučuji

• Komunikace, provedení, termín dodání, ochota, vše naprosto bez závad.

Doporučuji všem známým i neznámým. Velká spokojenost

• Nádherná linka , jednoduchá montáž, užasný přístup a ochota. Spolehlivý dopravce, se zbožím zachází jak v bavlnce.

Vřele doporučuji.

• Naprosto vstřícné jednání, ochota a přístup. Bylo domluveno, že dodání kuchyňské linky bude později , vzhledem k tomu, že se vše podařilo připravit dřív, byla linka dodána téměř o dva týdny dřííve a namontována.
    • Skvělý přístup paní Fojtíkové, jejího manžela, který linku se svým kolegou dovezli a smontovali.
    • Nebylo nic, co by byl problém.
    • Tuto firmu jsem kontaktovala na doporučení mého syna a snachy, kteří s ní mají rovněž jen ty nejlepší zkušenosti.
    • Nic.

Doporučuji všem.
    Skvělé jednání, rychlé dodání,perfektní montáž.úžasný přístup všech.

• absolutní jednička, kuchyň je dokonalá, za super cenu

Nábytek Sprint je jeden z mála opravdu kvalitních e-shopů, paní Kamila s vámi komunikuje naprosto skvěle, nic pro ni není problém, jsem velmi spokojena.

• široká nabídka
    • dobrá cena
    • ve skutečnosti hezčí než na fotkách
    • 3D návrh zdarma
    • profesionální přístup - skvělá paní Kamila :-)

Objednali jsme kuchyň GOLD, byla dodaná za týden, při montáži nebyl žádný problém, vše krásně pasovalo, nic nechybělo, paní Kamila se vším poradila, je milá, ochotná a trpělivá, řidič se zbožím dorazil ve smluvený čas, předem zavolal, za nás určitě DOPORUČUJEME!!!!

• široký výběr
    • skvélé ceny
    • velmi příjemná komunikace
    • při objednání nám paní Kamila se vším poradila a doporučila i to na co jsme zapomněli :)
    • kuchyň je velmi krásná

Jsme velice spokojení s nákupem. Lidé ochotní, příjemní a to i při dopravě, která proběhla o víkendu což nám velmi vyhovovalo. Děkujeme.

• Vše naprosto v pořádku.Komunikace super diky Kamile.Doporučuji.

Za málo peněz dost hodně muziky.

• Maximální spokojenost
    • Vstřícné jednání
    • Super cena
    • Kvalita

Kuchyňská linka je super. Maximální spokojenost .
    Může jen doporučit ostatním.

• Rychlost doručení
    • 3D Návrh

Na Nábytek Sprint jsme objednali kuchyň. Nadšený jsme byli z komunikace obchodu který ne jen rychle reagoval ale se vším poradil.(3D projekt, konzultace návrhu, doplňkové zboží). Co se týče montáže svépomoci. S tím nebyl žádný problém veškerá dokumentace byla dostatečně srozumitelná. Děkuji rád se na Vás obratím znova.

• Skvěla a rychlá komunikace.
    • Ochotní lidi,který Vám opravdu rádi poradí.
    • Zboží jako na obrázku.
    • Nemám co vytknout,naprosto v pořádku.

Všem doporučuji, nejen proto, že tam pracují skvělí lidé, který Vám (i mně lajkovi ) pomůžou na co jste zapomněli, nebo Vás to jenom nenapadne. Ale hlavně kvůli zboží.
    Objednala jsem si rohovou kuchyň. Složení byla hračka a zvládla jsem to i já. Všechno tam bylo jasně vysvětleno, nic nechybělo.
    Když jsem se s kuchyni chlubila lidem kolem, tak se mně ptali, zda je vyrobená na zakázku a že musela byt hodně drahá.
    O ceně ani nemluvím, jsem naprosto spokojena jak s materiálem tak i s cenou.
    Moc děkuji za skvělý obchod.

• Ochota
    • Spolehlivost
    • Kvalita
    • A super cena!

Super komunikace, jak s paní po telefonu, tak i s chlapama co mi přivezli mé krásné nové letiště, které mi ochotně vynesli do 3.patra, protože jsem byla na to sama a dokonce mi nabídli a uskutečnili montáž. Do 30 minut bylo hotovo. S touoto firmou to je má první zkušenost a určitě né poslední.Vřele doporučuji všem!

• komunikace vcetne poradenstvi při objednávce
    • vstřícnost a ochota dopravce
    • cena a kvalita zbozi
    • Nic mě opravdu nenapadá

Další můj nákup u tohoto prodejce a opět vše proběhlo bez problémů. Co se týče komunikace, ochoty zaměstnanců, včetně dodávky a kvality zboží. Všem mohu jen srdečně doporučit.