100 % spokojenost se vším, komunikace, ochota, cena.

Jsem spokojená. Jak rychlost dodání tak kvalita kuchyně. Vyskytla se malá chybka,ale ta byla ze strany obchodu brzy odstraněná. Takže spokojenost a mohu doporučit.

• Rychlost, kdy byla linka kompletne k dodani i s instalaci
    • Trosku mene jsem spokojen, ze Pani na prodejne trosku spatne spocitala miry a zustala neprijemna "fuga" mezi skrinky, ale druhy den prijel jejich technik s "listou" aby aspon nebyla videt dira ...

• Skvělá komunikace - vše dokonale vysvětleno a připraveno. Zvláštní poděkování paní Kunetkové za skvělé rady a trpělivost. Hoši, kteří přijeli kuchyň smontovat byli moc šikovní a pečliví.

Mohu vřele doporučit.

• Přístup k zakzníku
    • Kvalita / cena
    • Doprava zdarma
    • Doba výroby
    • Ceny na webu nejsou aktualní spíš na lakání zakazníků

Linka v poměru cena / kvalita je super. Návrh linky rýchlý na dálku a vše sedělo. Přístup k zákazníku je skvělý.
    Furnitura je kvalitní, máteriál na první pohled OK, s čásem se úvídí.
    Montáž jsme provaděli sámi. Není uplně jednoduchý, ale k tomu jsou výkresy, pokud nemáte s tím zkušeností tak rádší objednejte službu.
    Dobá výroby 8 týdnů, ale bylo o tom zmíněno od záčatku.

Reakce obchodu NÁBYTEK SPRINT

děkujeme, že jste si udělal čas a napsal nám krásnou recenzi.

Pokud jde o ceny na webu, jsou samozřejmě aktuální a opravdové. Mohou se navýšit pouze pokud si zákazník objedná něco navíc, např. jiné úchytky, prémiové kování, vyšší nožky nebo třeba lesklou povrchovou úpravu dvířek. Pokud to z kalkulace jasně nevyplývalo, omlouváme se a pokud nás kontaktujete, rádi vše objasníme.

S přátelským pozdravem,
    Tým Nábytek Sprint

S firmou SPRINT jsem maximálně spokojená.
    Od objednávky až po montáž vše na 1*
    U montáže bylo pár komplikaci (z naší strany), ale vše se na místě vyřešilo úpravou.
    Určitě se nejedná o náš poslední nákup.
    Za mě mohu jen DOPORUČIT :-)

• Nekvalifikovaný personál neznalost základních pravidel při návrhu kuchyně.
    • Jakmile nastane závažnější problém, od všeho se distancují.
    • V domnění, že si člověk zaplatí za odbornou montáž je výsledkem poškozená lednice, provrtaná dvířka, každá strana horní části linky v jiné výšce, skříňka která se nedovírá.
    • Je Vám sděleno, že jste se vším souhlasili a technici to s Vámi konzultovali - rozhodně bych nesouhlasila s poškozením lednice neodbornou montáží.
    • Odrazují Vás od montáže s tvrzením, že je to naprosto jednoduché, stačí dát smontované skříňky pouze na lištu. Po tom co Vám dojde linka pochopíte, že pouze jen na lištu to dát opravdu nestačí, práce montérů na celý den. Raději si tedy montáž doobjednáte, ale je Vás sdělěno, že si za smontované skříňky které už máte smontované zaplatíte ještě jednou. Na mou žádost o nesmyslnosti znovu zaplacení za již jednou smonované skříňky mi nakonec částku odečetli.
    • V případě problému se Vás snaží přesvědčit, že je chyba z Vaší strany, než aby uznali, že se stala chyba na jejich straně a chtějí po Vás zaplatit za vyrobení atypických dvířek na skříňku, kterou Vám špatně navrhli. Pokud se bráníte nakonec Vám navrhnou, že pokud smažete špatnou recenzi nic platit nemusíte.

V žádném případě tuto firmu nedoporučuji !!! Od špatného návrhu kuchyňské linky s argumentací, že jsme si místnost špatně změřili, proto se skříňky nevejdou, tak po našem přeměření jsme zjistili, že jsou z výroby delší než bylo objednáno. Technici museli linku rozebrat, zmenšit skříňky a znovu celou složit. Špatně navržená skříňka na lednici od paní z této firmy, původně určená pouze na potraviny, která nejdebdovřít, tak vyřešili montéři provrtáním na místech, kam se vrtat do lednice nemůže protože si neověřili postup od výrobce a uřezali spodní nožičky od lednice čímž ji nenávratně poškodili. Vyjádření firmy na reklamaci? V krátkosti shrnuto (montéři se mnou vše prý konzultovali a vyřešili k mé spokojenosti). Zaplatila jsem kvalifikovaným lidem za odbornou montáž linky a spotřebičů a výsledkem je zničená lednice a skříňka, která se nedovírá, horní část linky je na jedné straně o cca 1cm níže než n straně druhé.

Rozhodně nedoporučuji si u této firmy cokoli kupovat protože v případě problému, jak již zmínilo několik předchozích zákazníků, tak dávají od problémů ruce pryč. Podle recenzí má tuto zkušenost již více zákazníků. Jednání této firmy je naprosto neakceptovatelné a určitě tuto záležitost budu dále řešit.

Reakce obchodu NÁBYTEK SPRINT

děkujeme za Vaši recenzi, Váš případ je nám dobře znám. Litujeme, že jste s námi nebyla spokojená. V reakci na Vaši recenzi však chceme zdůraznit, že jsme Vaše počáteční požadavky řešili rychle a v dobré víře, včetně bezplatného vyřízení reklamace, která byla mimo běžnou praxi.
    Rádi bychom zdůraznili, že naše firma se vždy snaží poskytovat kvalitní služby a omlouváme se, pokud tentokrát naše úsilí nesplnilo očekávání. Nicméně máme na celou věc zcela odlišný názor.
    Uvědomujeme si, že se objevil problém s instalací Vaší lednice, což vyžadovalo dodatečné úpravy. Nabídli jsme řešení ve formě atypické skříňky s 50% slevou jako gesto omluvy za způsobené nepříjemnosti, i když problém nebyl zcela na naší straně.
    Snažíme se vždy jednat férově a transparentně. Nabídka dodatečné slevy na montáž byla naším způsobem, jak Vám vyjít vstříc a snížit jakékoli stresy spojené s instalací, kterou jste si původně chtěla provést sama.
    Přestože byl při předání protokolován stav jako bezproblémový, tak jsme i po letech přivřeli všechny oči a vyměnili Vám dvířka, která zcela jistě byla při předání v pořádku.
    Vážíme si všech našich zákazníků a jsme odhodláni obnovit Vaši důvěru v naši firmu, abyste se i Vy zařadila mezi převažující počet spokojených zákazníků.
    V případě jakýchkoliv dotazů nebo pokud byste chtěli situaci dále probrat, prosím, kontaktujte nás přímo. Jsme tu pro Vás.

S přátelským pozdravem,
    Tým Nábytek Sprint

• Vstřícnost a ochota

I přes prvotní obavy z navržení kuchyně pouze přes telefon, vše proběhlo hladce a ke spokojenosti nás všech. Paní Kunetková po telefonu vše mile a ochotně zařídila dle našich představ. Kuchyň dorazila v pořádku a my jsme moc spokojení, není nic co bych vytkla.

vřele doporučuji,neskutečně milé a vstřícné jednání. Paní Valčíková,která s Vámi objednávku řeší je ochotná a po všech stránkách perfektní. Objednala jsem si šatní skříň,nejenže cena byla mnohem lepší než v jiných obchodech za stejné zboží,ale tak profesionální přístup jsem už hodně dlouho nezažila.Bez problému se lze domluvit na dovozu i vynesení nábytku do bytu. Všichni pracovníci jsou vstřícní a moc šikovní. Děkuji celému osazenstvu obchodu.

• Velký výběr
    • Poradenský servis
    • Profesionální a rychlá montáž nábytku

Jsme velmi spokojeni. Děkujeme za skvělou spolupráci.
    Montáž proběhla hladce, pánové byli moc šikovní, rychlí a ochotní.
    Těšíme se na další spolupráci.
    Hrdličkovi

Kuchyň od Sprintu už mám téměř dva roky. Musím ocenit jednání ve firmě i jejich cenovou politiku. Mám nádhernou kuchyni o polovinu levněji než v jiných kuchyňských centrech. Skvělý přistup od obchodníka pana Spišáka až po kluky montéry, kteří kuchyň montovali.
    Vše přijeli změřit, doporučili co a jak a montáž následně proběhla velmi rychle.
    Opravdu vřele doporučuji. Určitě záleží i na obchodníkovi na kterého v prodejně narazíte, protože například moje sestra si rok po mě nemohla kuchyň zde vybrat, ale spíše to bylo tím, že přesně neznala své požadavky a paní se kterou komunikovala ji příliš nepomohla s najitím její vize.
    Za to my si sedli s návrhem u pana Spišáka téměř hned. věděli jsme, co chceme a hlavně nám nakonec udělali i atyp, který standardně není v sektorech, což jsem dost ocenila.
    Také dělají návrhy kuchyní zdarma i s tím, že vám obrázek zašlou a né jako ostatní centra, kde vám po dvouhodinové schůzce připraví návrh, ale pak vám ho nedají, musíte si ho odkoupit. Chápu, proč to dělají, ale ve Sprintu mají prostě jiný přístup. Díky za něj a vždy velmi ráda doporučím. Zuzana Klimešová

• Nízké ceny
    • Velmi ochotný personál
    • 3D model, podle kterého jde případně skřínky skládat.

Od začátku do konce skvělé. Byla jsem rozhodnutá pro kuchyňskou linku od tohoto obchodu. Plusem pro mě byly i značně levné ceny. Paní Dominika Strachotová, která měla 3D projekt a celou naší kuchyňskou linku "v rukách", byla velmi příjemná a ochotná za každé situace. 3D plán jsem měnila snad 3x a i když jsme si neporozuměli v rozměrech, dalo se vše vyřešit tak, aby jsme obě pochopili jak to myslíme.

Kuchyňská linka je NÁDHERNÁ!. Sestavení byl často oříšek, ale poradili jsme si.
    Jednu hvězdičku ubírám za jedny chybějící dvířka do vrchní skřínky. Jedná se ale jen o detail, paní na lince problém hned začala řešit a ještě ten večer jsem měla v emailu řešení situace.
    Ještě jednou děkuji celému týmu Nábytek Sprint. Lépe, jsem si vybrat nemohla.

• Bezvadná komunikace

I když se plánování naší kuchyňské linky uskutečnilo výhradně přes email a telefon, vše dopadlo bezvadně. Paní Zdeňka Glistová vyřešila jakoukoliv připomínku a změnu téměř okamžitě a vše také podrobně vysvětlila. 3D návrh jsem měnila několikrát a vždy se mi dostalo pochopení a okamžitě byly mé nové požadavky promítnuty do nového 3D návrhu, který mi byl předložen ke schválení.
    Když nadešel den montáže, pánové Jarda a Dan přijeli poměrně brzy ráno, i když cesta k nám trvala více než dvě hodiny. Na místě panovala skvělá nálada a nebyl žádný problém v komunikaci. Vyřešili i několik technických problémů, které se týkaly např. nerovností zdí, nebo dlouhých šroubů k úchytkám, které jsem objednávala u jiné firmy.
    Firmu Nábytek Sprint mohu jen doporučit.

Nejlepší doprava co jsme kdy zažili.Pan příjemný i pomohl s odnosem. Rádi se zase vrátíme :)

• Naplánování kuchyně přímo na místě s pí Glistovou proběhlo v pořádku. Realizace na místě v pořádku.
    • Poměr cena / výkon - za slušnou cenu dostanete slušnou kuchyň.
    • Výroba trvala déle, než jsem předpokládal - léto, dovolené...

Kuchyň jsme pořizovali do investičního bytu, pěkná za dobrou cenu. Vzniklo pár nedorozumění, jako že po nás chtěli peníze navíc za to, že nám vyřezali tři otvory na zásuvky v rámci zádové kuchyňské desky a za vyřezání otvoru na dřez, což mi oboje přijde jako základ montáže kuchyně a zásuvky u horních skříněk vyšly do oblasti předělů, přičemž za vyřezání otvorů na ně (ikdyž v tom místě se staly samozřejmě nepoužitelnými), tak taky chtěli nárokovat navíc peníze, ale jinak komunikace byla bezproblémová. Kuchyň ještě nebyla použita, takže kvalita se teprve ukáže.

• Ochota
    • Vizualizace zdarma
    • Přehledná kalkulace
    • Doprava
    • Velký výběr dekoru
    • Dražší montáž - nevyužili jsme.

Kuchyň jsme řešili převážně přes e-mail. Dekory jsme si byli vybrat osobně v showroomu. Paní Kunetková byla velmi ochotná a vyhověla všem našim požadavkům. Používáme ji již několik měsíců a jsme velmi spokojeni. Montáž jsme si dělali sami. Vše bylo krásně popsané a šlo to snadno. Můžeme vřele doporučit. Kvalitní kuchyň za velmi krásnou cenu.

• ochota

• Kvalita