• Rychlé vyřízení a spokojenost s objednaným produktem

• Kvalitní práce
    • Rychlá komunikace s obchodem v případě potíží

• velmi ochotní obchodníci, výborná a rychlá komunikace
    • rychlé dodání zboží

• Matrace tak toxicky smrdi, že se bojíme na ni spát. Větráme

Dobrý den pane Lojkasek,
    byla Vám dodána matrace DPV Kesidy - 170 x 200 cm v potahu ALOE VERA.
    Jedná se o velmi oblíbenou matraci od českého výrobce DPV.
    Všechny jejich produkty nesou známku ČESKÝ VÝROBEK, včetně všech certifikátů a atestů.

Matrace Kesidy:
    7-zónová matrace o dvou tuhostech studených HR pěn zdůrazněná originálním prořezem v oblasti ramenní kolébky a pánevní oblasti.
    Výborně se přizpůsobí tělu. Studené pěny jsou dokonale odvětrané a povrchově chladnější než klasické PUR pěny, zajišťují dokonalou propustnost vzduchu.
    Jádro matrace je opatřeno separační tkaninou a snímatelným, pratelným, zónově prošitým potahem. Výška matrace v potahu je 22 cm.
    Díky použití kvalitních pěn matrace zaručuje vysokou životnost a je pro váhovou kategorii do 130 kg. Potah ALOE VERA.

Potah na matraci Kesidy:
    Potah Aloe vera si zamilujete nejen díky hebkému povrchu, ale také díky příměsy Aloe vera, která je známá svými léčivými účinky.
    Obsahuje totiž enzymy, minerály a vitamíny a má příznivý vliv na pokožku. O suché a příjemné spánkové klima se postarají hydrofilní přísady, které zlepšují odvod vlhkosti.
    Tento dělitelný a zónově prošitý potah lze prát na 60°C.

Matrace zapáchá:
    Asi jako všechno nové, proto tuto informaci řadíme to polomýtů. Tento "zápach" trvá pár dní po pořízení matrace.
    Ta má sice svůj specifický pach, ale stejně jako si vaše čichové buňky všimnou například nového stolu nebo ledničky, i tento "zápach" odezní. Stačí, když ložnici několikrát dostatečně vyvětráte a za pár dní o ničem nebudete vědět.

Tato matrace v atypickém rozměru Vám byla dodána v řádném termínu a za bezkonkurenční cenu.
    Snažíme se, jak to jde, bohužel někdy ani to nestačí.
    I tak vám děkujeme za Vaší negativní recenzi.

S přáním krásného den
    Tomáš Vobruba
    Nábytek Panda Děčín

Vše v pořádku. Od pohodlného objednání po rychlou dodávku.

Co slíbili, to splnili.

• OCHOTA , DOBRÁ KOMUNIKACE

• Dobrá komunikace
    • delší dodací lhůta

Ochotné a příjemné jednání při telefonickém dotazu. Jinak vše proběhlo rychle včetně dodání zboží. Děkuji H.H.

Reakce obchodu Nábytek Panda

děkujeme za pozitivní hodnocení naší práce.
    Velmi si ho vážíme.

S přáním krásného dne
    Nábytek PANDA

• Dárek navíc

Rychlost dodání,příjemná komunikace s paní po telefonu.Vše na jedničku.Mohu jen doporučit.

bez problémů doporučuji !!!

objednavali jsme atypicky rozmer matrace, do 14 dnu byla doma, kvalitni provedeni a hlavne prijemna cena. Mame doma za stejne peníze matraci z Ikey a opravdu z Pandy je nesrovnatelne lepsi. Mohu jen a jen doporucit.

Skvělé ceny. Rychlé dodání. Bezproblémový obchod. Určitě můžu jen doporučit.

• kvalitní zboží

Reakce obchodu Nábytek Panda

děkujeme za pozitivní hodnocení naší práce.
    Velmi si ho vážíme.

S přáním krásného dne
    Nábytek PANDA

• Rychle vyřízená objednávka i dodání.

Reakce obchodu Nábytek Panda

Děkujeme, těší nás Vaše spokojenost !
    Nábytek PANDA Děčín

Za mě velká spokojenost, zboží bylo dodáno dříve než za uváděných 14dní, pochválit musím i komunikaci, kdy mě příjemná paní telefonicky kontaktovala, aby se ujistila, zda chci vše tak jak je v objednávce a díky její pozornosti nedošlo k nedorozumění. Za to velké díky.

Reakce obchodu Nábytek Panda

Děkujeme, těší nás Vaše spokojenost !
    Nábytek PANDA Děčín

• Ochota, rychlost, cena
    • Super zabaleno proti poškození, navíc velmi ochotní dopravci

Spokojenost s jednáním a rychlostí.