Pošta zdarma nad 2000kč z docela velké vzdálenosti jiný prodejce by takto nenabizel. Převážně stojí 320kč takže aspoň maká úspora. Děkuji.

• velký výběr
    • rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace - prakticky okamžitě po objednání ověřují dostupnost u výrobce, není-li zboží dostupné, navrhují obdobné dostupné produkty, není jim zatěžko okamžitě ověřit více variant
    • od nákupu v hodnotě 6.000Kč doprava zdarma (leckde i při vysokých objednávkách účtují od 290 do asi 600Kč za dopravu), u vybraného zboží také zdarma (moje vitrína stála méně a přesto jsem dopravu neplatila)

První nákup, ale naprostá spokojenost. Zboží, které jsem hledala, za nejnižší dostupnou cenu na trhu, navíc bez nákladů na dopravu, superrychlé vyřízení (dovoz od výrobce z Polska, přesto již za týden zboží expedovali a po víkendu bylo u mne doma).
    Musím zdůraznit mimořádnou ochotu při telefonickém jednání (první objednané zboží se bohužel již nevyrábělo, již v den objednání toto u výrobce zjistili a ihned mne telefonicky informovali a navrhli mi okamžité ověření dostupnosti alternativ, dost jsem si vymýšlela, ale díky jejich přístupu jsem si pak i vybrala a objednala jiné zboží).
    I s dopravou firmy Geis jsem byla spokojena.
    Nebyl to nákup poslední... doporučuji :-)

• rychlé dodání ,spokojenost.

dobre

• Všechno přišlo v pořádku

Doporučuji všem

• Rychlost vyřízení objednávky

Doporučuji nákup v obchodě, budete spokojeni.

Velmi rychle dodání zboží.

• zatím nevím, zboží není ještě rozbaleno :)

dobrá komunikace, rychlé dodání

• Zbozi kvalitne baleno a neporuseno. Brzke dodani od objednani.

Vše v pořádku jsem spokojen .

Vše vyřízeno v pořádku

• Kvalitni nabytek, rychla komunikace, dobra informovanost

Naprosta spokojenost, kvalitni zpracovani nabytku, barva odpovídala obrazku

Mám objednané letiště které zatím nedorazilo,přitom na stránkách je, že je postel skladem ihned k odvozu

Pohovka byla v čas objednávky skladem,ale druhý den mi bylo oznámeno,že skladem není a dodací doba 2 měsíce :( :(

• přišlo včas a v pořádku, až na
    • jednu skříňku, ale to bylo hned vyřešeno, bez problémů

Dva týdny čekám na zboží, které bylo předáno přepravní společnosti u které nebylo. Kdybych já nezavolala tak ani nevím, že zboží se u nich na skladě ztratilo a přepravci nebylo předáno. Už se zboží našlo a bylo předáno přepravci je to čtyři dny a zboží stále nemám. Žádná komunikace s klientem jen mylné info emailem.

Rychlost, spolehlivost.

• jste rychly a spolehlivy