slušné jednání.Včasné doručení.Spokojenost

Dovoz byl rychlý.Behem týdne to budu skládat,pak uvidím zda mi bylo vše doručeno.

• Spokojenost, rychlé dodání

• Konkurence schopné ceny.
    • Slušný výběr.
    • Objevil se problém, který obratem vyřešili.

Při doručení mi byla poslána špatná kolejnička na šuplík, což velmi rychle vyřešili s dodavatelem a poslali novou. Jsem spokojen.

Nedostatečné informace o produktu, vrácení na své náklady, doba pro vrácení pouze 14 dní.

Spolehlivost ,perfektní jednání a vstřícnost.

Uvádí zboží, ze je dostupné a poté Vám volají ze dodání za 11tydnu
    Zaplatila jsem, objednávka byla ten den zrušena a už týden čekám na vracení peněz. U ostatních e-shopu Vám peníze vrací obratem nebo max do 2dnu. Nechápu, v dnešní době okamžitých plateb….

rychlé dodání

• poslali mě jiné rozměry než jsem si objednala

Reakce obchodu Nábytek Pegas s.r.o.

od klienta máme 5 objednávek za posledních 5 měsíců. Ani jedna objednávka nikdy neproběhla předáním a většinou do 3 dnů byly ze strany klienta stornovány. Nicméně činí recenze. U této poslední objednávky , rozměry byly uvedeny u zboží a rozhodně žádné zboží nedostal, natož se špatnými rozměry. Smysl nechápeme , nicméně i takovéto případy máme.

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Nábytek Pegas

• Příjemná komunikace, ochota vyjít vstříc.

• Perfektní komunikace a super jednání

• obchodník byl ochotný a zboží dovezl do 14 dnů /předem upozornil na 2-3 týdny čekání/
    • nízkou cenu nábytku vyvážila nutná montáž /ale dokumentace byla srozumitelná a přesná/

• rychlé dodání na určenou adresu

S Vaší firmou jsem byla velmi spokojena

• Přehledné stránky i jasně vytyčené obchodní podmínky
    • Vlasní doprava
    • Velice příjemný, vtipný a ochotný řidič.

Pegas hodnotíme tak to perfektní spolupráce která je na sto procent i kvalitou a rychlým dodáním nábytku .

• Nemohu hodnotit. Zboží ještě nedorazilo.

• Rychlé jednání

Nemám

• Žádné
    • V případě, že chcete zboží vrátit v zákonné lhůtě do 14 dnů neexistuje možnost "vrácení na náklady prodejce" tzn.: zpětný štítek. Za zpětnou dopravu zaplatíte 754 kč DPD při vrácení zboží v hodnotě 1635 kč - 23kg.
    • Neexistuje žádná rozumná domluva s prodejcem.
    • Zboží buď to přivézt do Ostravy, nebo zaplatit drahou zpětnou dopravu z vlastní kapsy :-(
    • Nábytek je vyroben v POLSKU

Reakce obchodu Nábytek Pegas s.r.o.

tuto recenzi považujeme za neoprávněnou. Klientovi zboží nevyhovovalo, proto má možnost (byla mu nabídnuta) ho vrátit ve 14 dnech, nicméně by nejraději, ať si pro zboží přijedeme a zdarma odvezeme. Bohužel tato možnost není . Poté se klientovi nelíbilo, že jeho doprava je dokonce draží než námi účtovaná, za což, ale nemůžeme. Naopak jsme rádi, že umíme našimi řidiči a vlastními vozy , kdy jsme schopni ohlídat kvalitu přepravy, tuto službu klientům nabídnout za výhodnou cenu. Zboží které nabízíme se vyrábí v různých zemích , mezi jinými i v polsku . Pokud je to pro klienta důležitá informace mohl se doptat a rádi bychom ho informovali.
    Nábytek Pegas

• Velmi příjemný dopravce (řidič)!!
    • Komoda je moc pěkná, odpovídá popisu

Skvělá komunikace jak s e-shopem, tak s jejich dopravcem, řidič byl moc příjemný, pomohl mi s nábytkem, když viděl, že jsem na to sama. Všem mohu doporučit. Komoda vypadá kvalitně

Všetko prebehlo v poriadku, rýchle a bezproblémové dodanie, a ako bonus skvelý šofér, ochotný pomôcť, aj keď nemusel. Ďakujem