Nábytek-nej.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Nábytek-nej.cz

Přidáno: 1. prosince 2017

bezproblémový obchod, vše dorazilo a proběhlo jak má

Přidáno: 16. dubna 2017

• Objednal jsem si židle Stela a obchod předal mou objednávku MT nábytku. Ten ovšem mezi tím zkrachoval. Slabiny jsou to,že obchod nabízí zboží,které nemá a objednávku předá dál.

Nenakupovat!

Reakce obchodu Nábytek-nej.cz

Dobrý den, v obchodních podmínkách byl napsán dodavatel. Bohužel za to, že firma Exiteria přešla do insolvence nemůžeme a hledáme spolehlivého dodavatele.
Děkuji za pochopení

Uživatel bez avatara

valerie horvathova

Přidáno: 8. února 2017

• řekla bych že nic
  • špatnej vyběr firmi mam pocit že si ze mě vystřeliy

v tomhle obchode se mě libila překrasna fialova obyvaci stěna kry zara přimominam že fialova a draha moc nebyla nevim proč ale při rozbaleni teto steny jsem se rozbrečela protože jsem moc těšila na fialovou stenu poslaly mě bilou k tomu jsem si objednala modre led osvetleni do vytrinky tu jak si mě zapoměli poslat je to nehorazne platila jsem hotove 5100 kc nejenom že mě přivezli bilou stěnu misto fialove ale ještě zapomenou led osvětleni přeci koukaj na objednavku co jsem zadavala přesně a oni vam přivezou uplně něco jineho kdybi mě zavolali že nemaj na skladě fialovou a že mužou přivist jen bilou hned byh rekla ne pak když jsem volala operatorce tak mě řekla že to dělaj lidi ne počitače aže se teda omlouva to nemisli važně ja přece si nemužu koupit jinou stěnu za to že mě omlouva problem je že jsem přišla z mesta manžel to už rozbalil nevěděl že mam objednanou fialovou obyvaci stěnu jenom že jak bych zjistila jaka barva te stěny a že mě neposlaly to osvětleni tento obchod bych nedoporučila ani nejhoršimu nepřiteli

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Přidáno: 11. ledna 2017

• ŽÁDNÉ, OBJEDNÁVKU PŘEDAJÍ MT NÁBYTKU
  • KOMUNIKACE, NEDODRŽENÍ DOHODNUTÝCH TERMÍNŮ

FIKTIVNÍ OBCHOD MT NÁBYTKU

Reakce obchodu Nábytek-nej.cz

Vážený Anonyme,
nejsme žádný fikntivkí obchod MT nábytku. Naše firma již provozuje eshop od roku 2010, tudíž máme již 7-letou historií. Ano, MT-nábytek nám dodává některý nábytek, což je ovšem uvedeno v obchodních podmínkách.

U Vámi objednaného zboží je dodání do 4-týdnů, nyní uplynuly ani ne 2 týdny od objednání, tak nerozumím vůbec nedodžení termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den

Ing. Martin Židek
Nábytek-Nej.cz

undorf

Přidáno: 21. prosince 2016

• rychlé vyřízení a dodávka zboží

spokojen...

Jaroslav Červeňák

Přidáno: 24. listopadu 2016

• výběr/cena/kvalita
  • nevím

bezva a moc přátelská a slušná komunikace se všemi!

Díky!

• Nevím o žádných

Mohu jenom doporučit

markytanka

Přidáno: 12. června 2016

• Nábytek za slušné ceny, kvalita.
  • Komunikace. Když se s operátorkou domluvím, že požaduji, aby mi řidič zavolal půl hodiny, než dorazí, tak očekávám, že tak učiní. Ne, že mi řidič volá až když je u domu. Pokud by čistě náhodou neměla tchyně u sebe peníze, tak by byl řidič nucen odjet i s nábytkem a já bych se ho dočkala bůhví kdy.

Zboží, kvalita, cena i doprava super. Ale pozor na komunikaci s operátory. Když něco slíbí, nesplní to. Neříkám, že všichni, ale tohle mi tedy vadilo.

Přidáno: 19. května 2016

• Objednávka s pohodlí domova
  • Dlouhé dodací termíny

Nákup proveden z důvodů , protože jiný obchod nenabízel mnou vybrané zboží . Doporučuji jen těm kdo nespěchá na objednané zboží