Vstřícné jednání, doprava v neděli- zcela vyhovující

• Spolehlivost, komunikace se zákazníkem, platba na dobirku

Naprostá spokojenost.
    Děkuji

• Vše super

Doporučuji , jednání na úrovni. Dovoz, výnos i odvoz staré sedačky. Nemám co bych vytkla.

• V lednu mně firma Natali dovezla křeslo Scandi bez nožiček.
    • Třikrát jsme reklamovali a fotili,že křeslo leží na zemi bez nožiček.

Po telefonátu jsme zjistili,že neudělali proto vubec nic(obyčejně se na to vykašlali),prý příští týden-tentokrát zduvodnění,že mají nepojízdné auto.

Reakce obchodu Nábytek NATALI

Dobrý den, Vaše reakce nás opravdu mrzí, ale reklamaci jsme začali řešit okamžitě. Zmíněné nožičky Vám budou v nejbližších dnech doručovány. Ano, v době, kdy měly být odebrány od výrobce došlo opravdu k nepředvídatelné situaci-poškození vozidla. Za celou situaci se samozřejmě velice omlouváme.
    Za tým Natali Marta

• Jednoduché rychlé a hlavně vstřícné jednání
    • Milí pracovníci, i když byli unavení byli v pohodě a prijemni

Za mě kdykoliv objednám znovu

• Vše bylo OK,veliká vstřícnost a ochota.

• Vše probíhá normálně.
  • Objednala jsem sedací soupravu a ocenila možnost dopravy, výnosu a montáže zdarma.

• Krásný nábytek
    • Krásné ceny
    • Celkem dlouhá doba doručení
    • Sami neinformují o průběhu vyřizování objednávky

Krásný a velký výběr nábytku. Kuchyňská linka odpovídala přesně vyobrazení. Opravdu mě potěšila. Jediné co bych asi uvítala, by byla větší samostatná iniciativa ze strany obchodu o informování průběhu vyřizování objednávky. Objednávala jsem po svátcích a dodavatel si údajně udělal delší prázdniny, chápu, to prodejce neovlivní, ale v emailu Vám potvrdí doručení do 3- 4 týdnů a bez toho, že jsem se ozvala sama, kde zboží je? bych se asi nic nedozvěděla. Následná komunikace byla příjemná, ale kdyby se ozvali první...myslím, že by to byla mnohem lepší vizitka obchodu. Přesto děkuji za následnou milou komunikaci a dodání opravdu krásné kuchyně ❤️.

máte napsano 2-4 týdny a nic.

• Velka ochota ze strany obchodu

Obchod se mi snažil velice vyhovet

• x

Přestože že v době objednávky byla u produktu psaná doprava a výnos zdarma, v únoru při dodání to najednou neplatilo... patrně jsem podcenil sjednání těchto služeb do kupní smlouvy.

Spokojenost s objednáním i dodáním.
    Těžší bylo smontovat , i když návod byl perfektní. Jen nám to trvalo
    asi 2 hodiny. Díky

• rychlé jednání

Celkově bez problémů. Nevýhody - Při dobírce chtěli platbu v hotovosti a dodací doba min. 3 týdny.

• Dle obrázku má být zadní část stejně jak šířka pohovky. U mne je zadní část posunuta cca o 6 cm.

spokojenost

Obchod mě telefonicky o všem informoval, komunikace super, taburety jsou velké a zdá se, že kvalitní.

• opravdu levné dveře

až na ten sklad vše v pořádku