Zboží mělo být do 10 dnů odeslané, ale ani po 3 týdnech se nic neděje a nikdo se ani neobtěžuje komunikovat.

vše v naprostém pořádku

Zatím nemůžu ohodnotit když ještě nemám zboží

• Z Číny to dorazí rychlej.

Vynikající komunikace a maximální snaha vyhovět požadavkům zákazníka.

První nákup ale komunikace skvělá.

• Na eshopu mají zboží skladem 10ks a když objednáte 2ks tak vám napíší že objednávku místo 3-10 dní doručí do 2-6 týdnů

• Na internetu deklarovaná výrobní lhůta což i dodací 2-6týdnů v emailu vzápětí přijde informace o 10týdenní lhůtě. Jako zákazník chápu v rámci dodání. Osobní zkušenost taková. 15 týden od objednávky a stále produkt nemáme.

Komunikace s jediným kontaktem s kterým se můžete spojit vám na druhé straně dá zřetelně najevo jak obtěžujete. Asi mají zákazníků zatím dostatek.

• Na internetu se uvádějí úplné jiné lhůty dodání než ty, které jsou ve skutečnosti.

Celkem spokojenost
    S pozdravem Pošvářová Iva

+ bohatá nabídka
    - ačkoli jsem si objednal zboží ( 2 kusy matrací ), které , jak jsem si předem telefonicky ověřil, bylo skladem, ani do 6 dnů od potvrzení objednávky se obchod resp. jeho přepravní oddělení neobtěžoval poskytnout info., kdy že bude zboží doručeno. Až na můj e mailový dotaz ( na telefonní lince jsem se opakovaně dozvěděl, že jsou "busy" a že se mi ozvou ), jsem obdržel e mail, že se mi přepravní služba ozve do 2 dnů stran dodání !!! sedací soupravy!!!. Jsem toho názoru, že toto postačí. Na upřesnění termínu dodání i vlastní dodání stále čekám.........

Za luxusní peníze nábytek který poslouží

U vyrobku bylo psana doba dodani 3-10 dni, objednano 5.1 dnes 18.2 zbozi stale nemam, obchod spatne komunikuje, a kazde dva tydny prodluze a posunuje dobu dodani.

• Skvělý rychlý přístup, skříň jsem objednala a následující den jsem ji měla na prodejne nachystanou, skříň je nádherná a prostorná z kvalitního materiálu

Není

• Jiná barva válendy, než jsem objednala
    • Jiný design válendy - vůbec neodpovídá obrázku

kvalita, rychlost dodání

Super komunikace, rychle dodání do týdne, sedačka krásná.

• doručili všechno, dík

Kvalitní krásná postel pro seniora s polohovatelným roštem a zdravotní matrací. Snadná montáž, rychlé dodání zboží.Velmi dobrá komunikace se zákazníkem. Velká spokojenost.

• design a cenovka