Spokojenost - rychlost - cena

Vše v pořádku. Rychlé dodání.

• Přehlednost obchodu
    • Skvělá komunikace
    • Super ceny
    • Rychlost dodání zboží
    • Nic podstatného

Skvělý

• Výška sedu lavice je velice nízká, což je ke stávajícímu stolu naprosto nepraktické, hrany lavice jsou neopracované, velice ostré, takže hrozí až pořezání ( především u dětí ), při montáži nebyly některé díry předchystány ). Za nás veliké zklamaní..

vše ok

• Doručeno dřív než bylo naplánováno. Super.

• Rychlost, spolehlivost

Rychlé jednání, naprosto kvalitní informovanost o pohybu zásilky

Korektní jednání

• Není to rychlý ale nábytek se mi líbí

snadné objednání z domova

• Při dopravě objednané skříně došlo k jejímu poškození (prasklé sklo), firma uznala reklamaci v plném rozsahu a vyměnila automaticky poškozený díl na své náklady. Přeji všem zákazníkům více takových firem na trhu. 100 % profesionální přístup. Vavřina

• Zboží mnám mělo být již doručeno, dnešním emailem jsme byli upozorněnni, že se opět termín dodání prodlužuje

není co napsat

• zprávy ohledně dodávky zboží

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice děkujeme za Vaše doporučení a hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a k Vaší spokojenosti.

Věra za tým www.forliving.cz

Přesto,že byl avízovaný pozdější termín dodání,zboží došlo do čtyř dnů.Při zadávání platby jsem poslal omylem trojnásobnou částku a do dvou dnů po rozhovoru s paní z e-shopu mně byly peníze vrácené na účet,Výborně,jen tak dál!!!

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice Vám děkujeme za hodnocení i recenzi.

• Široký sortiment zboží
    • Celkově zajímavé ceny
    • Přehledné webové stránky
    • Doprava vlastními vozy
    • Dlouhé dodací lhůty

Nakoupil jsem zde poprvé a mohu říct, že až na pár maličkostí jsem spokojen. První věcí je dlouhá doba dodání, kdy z dodání do 18.1. bylo nakonec 25.1. Zboží jsem objednával 15.12., takže dodání trvalo cca. 6 týdnů oproti původně deklarovaným 3-4 týdnům. Druhou věcí je, že u stěny výrobce jaksi zapomněl do balení vložit s kopicí ostatního spojovacího materiálu , také lepidlo na dřevo (na kolíky) a také 8 kusů spojovacích excentrů včetně táhel. Obojí dle návodu mělo být, ale nebylo. Vyřešil jsem to tím, že pro excentry i táhla jsem si sjel hned druhý den do unihobby a lepidlo jsem neřešil, kdybych náhodou to potřeboval někdy rozebrat. Toto je zjevná chyba výrobce a nikoliv prodejce. Jinak stěna je vzhledově povedená, dodána byla naprosto bez úhony, kvalitativně odpovídající pořizovací ceně. Celkově jsem spokojen a mohu doporučit.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice děkujeme za Vaše doporučení a zpětnou vazbu včetně poskytnutých informací ke zboží.

Věra za tým www.forliving.cz

Rychlost , výborná komunikace , vstřícnost.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice Vám děkujeme za hodnocení i doporučení. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k Vaší spokojenosti.

Věra za tým www.forliving.cz

Rychle dodané zboží. Vše ok.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice děkujeme za Vaše doporučení a recenzi.

vše bez problémů

Věra za tým www.forliving.cz

Na to že mají uvedeno dodání, tak zpoždění, jinak dobrý

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

dle našich informací byla Vaše objednávka doručena dne 17.1.2024. Je-li se zbožím cokoli v nepořádku, neváhejte se, prosím, na nás obrátit.