• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 týdny

Skříňka dobrá, ale já jsem zapomněla, že je má pračka široká pouze 41cm, takže se mi koupelny nevejde, když je široká 65cm a nic s tím neudělám. Tak ji asi dám neteři, nebo vnučce a budu si muset nad mou pračku koupit skříňku, kterou pověsím na zeď. Takže dobré.

Objednal jsem si postel doprava i zboží bylo v pořádku manuál na složení perfektní.Tento obchod doporučuji.

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 týdny

• zaplatíte předem, přijetí objednávky po asi čtyřech dnech, dodání za dalších 14 dní?????? Co to jako je?????
    • Potrzovací SMSka mi přišla skoro 100x!!!! Si děláte legraci!!!!

• Rychlost,spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 týdny

• Dobrá komunikace s obchodem.
    • 27 zaslaných stejných SMS,že se objednávka vyřizuje
    • Věděla jsem na 100 procent,že mi zboží přivezou.Jinak vše OK, mohla by být někde poznámka, ze dvířka skříňky jsou lesklá.
  • nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 týdny

Vše přišlo v pořádku podle objednávky, chválím i řidiče, který zboží dovezl

Dobrý den, paní Marie,

děkujeme Vám za hodnocení! Velmi nás těší, že jste spokojená. Rádi Vám budeme opět k dispozici.

Zdraví Gabriela za tým www.forliving.cz

• I když měla moje objednávka zpoždění, obchod se mnou komunikoval. Křehký hrnek přišel dobře zabalený. S nákupem jsem spokojená.

Dobrý den, paní Veroniko,

děkujeme Vám za hodnocení! Jsme rádi, že jste spokojena s nákupem u nás. Rádi Vám budeme opět k dispozici.

Zdraví Gabriela za tým www.forliving.cz

• ochotný personál, rychlé jednání
    • žádná

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení! Těší nás, že jste spokojen s našimi službami. Rádi Vám budeme opět k dispozici.

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 1 měsícem

• Dlouhá a nepřiměřená doba dodání.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice nás mrzí, že nejste spokojen s termínem dodání. Váš termín dodání u Vaší objednávky je 4.12. 2018. Ještě jednou se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 týdny

Zboží mi přivezli dle dohody v den, který jsem potřebovala. Smontovali jej a umístili kam jsem potřebovala, komunikace s dispečinkem a řidičem byla výborná, obchod doporučuji, jsem spokojená

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení! Jsme velice rádi, že jste spokojená s našimi službami. Rádi Vám budeme opět k dispozici.

• Super Komunikace!
    • Kvalitní Postel!

Celkově spokojenost!

Dobrý den, pane Roberte,

děkujeme Vám za hodnocení! Velmi nás těší, že jste spokojený. Ať Vám nová postel skvěle slouží.

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 1 měsícem

• objednávka bez problémů,informování o zakázce výborné,doručení bez problémů

bylo to první objednání a byla jsem spokojená

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení! Jsme velice rádi, že jsme Vám udělali radost. Rádi Vám budeme znovu k dispozici.

Zdraví Gabriela za tým www.forliving.cz

Výborná spolupráce, skvělý obchod,lze platit v hotovosti,dovoz až domů.super.Doporucuji.Lenka Petrusová Blažková

Dobrý den, paní Petrusová Blažková,

děkujeme Vám za hodnocení! Jsme rádi, že jsme Vám udělali radost a jste spokojena s nákupem.

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 měsíci

zboží zatím nedorazilo,prý se budou snažit dodat do 19.11.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

velice se Vám omlouváme za komplikace spojené s Vaším nákupem. Je nám líto, že došlo k opoždění termínu ze strany výrobce. Na vyřízení pracujeme. Děkujeme za Vaši trpělivost a ještě jednou se Vám velmi omlouváme.

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 3 týdny

• Rychlé jednání
    • Při koupi nového nabízeného kusu nábytku byla zjištěna před transportem poškozená část. Výzva a dotaz zda budu chtít toto zboží i tak přišla, ale bez nabídky kompenzace. O tu jsem si musel zažádat, ale přišla v minimální částe úměrné hodnotě zboží. Zakázku jsem stornoval a kus se stále prodává jako nový

Dobrý den, pane Davide,

velmi se Vám omlouváme za komplikace spojené s Vaším nákupem. Je nám líto,že jste nebyl spokojen. Vaše celá objednávka byla stornována 2.11. 2018.

Zdraví Gabriela za tým www.forliving.cz

Přehledné stránky. Vstřícný personál, poradí. Rychlé dodání. Zboží odpovídá vyobrazení. Mohu doporučit.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení! Jsme velice rádi, že jste s našimi službami spokojen. Rádi Vám budeme znovu k dispozici.

Zdraví Gabriela za tým www.forliving.cz

• Velký výběr nabízeného zboží, přijatelná cena a spolehlivé dodání zboží v domluveném termínu.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení! Vaše spokojenost s našimi službami nás moc těší. Rádi Vám budeme znovu k dispozici!

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 2 měsíci

• Vyhověli se změnou dne doručení
    • špatná komunikace
    • málo informací

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

omlouváme se, ale do e-mailu jsme Vám zaslali veškeré informace o Vaší objednávce. Je možné, že Vám spadly do složky SPAM. Jsme moc rádi, že Vám vyhovovala změna s termínem dodání. Děkujeme Vám za doporučení!

• nakoupil v obchodě Nabytek-forliving.cz před 1 měsícem

Spokojenost jak se zbožím tak obchodem .Vše v pořádku mohu jen doporučit

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za doporučení! Ať Vám nové zboží skvěle slouží.

• Vyber zbozi
    • Kvalita
    • Delsi doba dodani

Objednal jsem si komodu. Doruceni sice delsi 4-6tydnu ale dorazila v nejkratsim terminu t.j. za 4tydny. Komoda kvalitni jen v popisu je uvedeno ze jsou rucky kovove a pritom jsou plastove s kovovym vzhledem ale nic hrozneho. Jinak s nakupem a obchodem spokojenost. Zrejme to nebyl prvni a posledni nakup.

Reakce obchodu Nabytek-forliving.cz

děkujeme Vám za hodnocení! Vaše spokojenost s komodou nás moc těší.