Doručeno v pořádku ještě před termínem-řidič byl ochotný.Vše v pořádku

zatím nemohu porovnávt neb stojan na kytky ještě nedorazyl i když to trvá dva týdny s délkou dodání nejsem spokojen.

• Poslali půl skříně hloubku 50 cm a půl 60 cm úplně jinou . Návod úplně na jinou skříň.

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

mrzí nás Vaše recenze, ale v případě této skříně tam jsou opravdu 2 rozměry hloubky. Montážní plánek je pro většinu skříní tohoto typu stejný. Pokud byste měl nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme hezký den.

• Jak bylo dojednáno tak se dtalo. Spolehlivost

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

děkujeme za kladnou recenzi, která nás moc těší a přejeme Vám krásný den.

Přes měsíc čekám na objednávku, když jsem volala, kde objednavka je omluvili se, že se kamion zasekl na hranicích. Nevím proč v tomto případě nepřijde alespoň upozornění na e-mail, že se objednávka opozdí, ještě k tomu takhle před Vánocemi.

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

mrzí nás Vaše špatné hodnocení, bohužel ani nám dodavatel nedal vědět, dokud jsme nezačali urgovat objednávky. Vím, že to není omluva, takže jen pro vysvětlení. Samozřejmě Vás chápeme a ještě jednou se omlouváme. Děkujeme a přejeme hezký den

• Spokojenost po všech stránkách

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení, které nás moc těší. Přejeme krásný den

• zboží mi ani 3 týdny od objednávky nedorazilo
    • Obchod na mé mejly k datu dodání nereaguje

Zboží mi ani 3 týdny od objednávky nedorazilo a obchod na mé mejly k datu dodání nereaguje.

• výborná komunikace
    • výhodnější ceny než jinde

bohužel nelze platit kartou

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Ano, platba kartou bohužel v tuto chvíli není možná, ale pracujeme na nápravě a do budoucna určitě bude. . Děkujeme a přejeme krásný den.

• zatím vstřícnost, ale zboží zatím nemám a tudíž nemohu dále hodnotit

• Výborná a příjemná komunikace, funguje perfektně callcentrum, den dopředu zavolají, že Vám budou doručovat zboží. Operativně uměli změnit doručovací adresu. Dodací lhůta mě mile překvapila oproti uvedené na stránkách

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

moc nás těší Vaše recenze a vážíme si toho. Děkujeme a přejeme krásný den

• příjemný zákaznický servis
    • výběr zboží
    • dlouhá doba dodání

Výběr zboží i kvalita je obstojná. Bohužel, doba dodání je nejistá a nakupující se musí sám pídit po stavu své objednávky. Zákaznický servis je ochotný, ale to nic nemění na tom, že by nebylo na škodu alespoň průběžně posílat informace o stavu objednávky.

....chybí návod na montáž, dodání do druhého dne což si myslím že je dlouho při emailové poště...

Bohužel, musel jsem řešit reklamaci dodaného výrobku. Ze strany obchodu však bylo řešení problému příkladné.

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi i přes drobné komplikace. Vážíme si toho a přejeme krásný den.

velký výběr, skvělá komunikace, dodržení lhůty dodání, dobré ceny

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

Vaše pozitivní recenze nás moc těší a vážíme si toho. Děkujeme a přejeme krásný den.

• zatím jsem žádnou výhodu nezaznamenala
    • špatná nebo žádná komunikace

Objednala jsem si komodu, která měla přijít tzv. v prkýnkách. Takže součinnost zákazníka při předávání zboží jsem akceptovala. Objednala a zaplatila jsem též smontování. Domnívala jsem se, že smontování bude provedeno po dodání. Při komunikaci s obchodem jsem se dozvěděla, že komoda bude dodána již smontovaná, vážit bude 48 kg a že ji budu muset stěhovat s řidičem. Když jsem upozornila, že je mi 75 let, mám nemocnou páteř a stěhování nábytku už nezvládám, bylo mi řečeno, že můj věk v objednávce není uveden a že není problém, uchopit komodu s řidičem každý na jedné straně a vynést ji do domu. Nechápu, že na rozvoz nábytku je řidič sám a závozníka musí nahradit zákazník a ještě snášet arogantní jednání vaší zaměstnankyně. Došlo mi, že staří lidé žijící osaměle, dnes musí akceptovat i to, že musí stěhovat nábytek, případně obcházet neznámé sousedy, aby byli při dodání doma a se stěhováním pomohli. Jací lidé, taková vláda. Dnes není čas na divení. Zaplať a drž ústa a krok. Smutné.

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

montáž je prováděna vždy u nás a zákazník je na to upozorněn, aby počítal s delším časem dodání právě kvůli montáži. Všichni zákazníci jsou upozorněni na součinnost při vykládce zboží, bez ohledu na věk, proto je vždy zákazník kontaktován minimálně 1-2 dny dopředu, aby měl dostatek času si to zařídit. Mrzí nás, pokud jste nabyla dojmu, že staří lidé musí vše akceptovat, ale takhle se u nás k našim zákazníkům rozhodně nechováme, snažíme se vždy vyhovět a to opět bez ohledu na věk. Děkujeme a přejeme hezký den

nic moc

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

mrzí nás Vaše reakce ale z našeho pohledu není oprávněná. Bohužel ve vašem případě není problém na naší straně, již několikrát jsme se Vám pokoušeli zboží doručit, ale žádný z termínů Vám nevyhovoval. Je těžké pokud si určíte přesnou hodinu pro doručení abychom to splnili. Vždy se plánují trasy s ohledem na zákazníka, ale bohužel není v našich silách vyhovět přesnému dni nebo hodině, proto je vždy zákazník kontaktován minimálně 1 den dopředu. Děkuji a přeji hezký den

Poctive jednani.

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na případnou další objednávku. Přejeme Vám krásný den

• výhodná cena
    • velmi přívětivý zákaznický servis

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na případnou další objednávku. Děkujeme a přejeme hezký den

nemužu hodnotit zboži NEDOŠLO

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

bohužel tyto dotazníky chodí automaticky bez ohledu na to, jestli již zboží dorazilo nebo ne. Není v našich silách to ovlivnit. Zboží již máte doručené a věříme, že budete spokojeni. Děkujeme a přejeme hezký den.

• Skvělé jednání

Reakce obchodu Nabytek-bydleni.cz

děkujeme za recenzi a přejeme krásný den