Rychlé dodání zboží, perfektní komunikace s obchodem.

• pozdější dodání, poškozený výrobek, arogance

Zakoupila jsem u firmy Bogart sedací soupravu. Komunikace byla exelentní když jsem produkt kupovala. Když sedací souprava došla po termínu poškozená v úložném prostoru, na rohové sedačce je každý díl jinak čalouněný a já ji ihned reklamovala, byla jsem obviněna, že jsem si ji poškodila sama a čalounění prý je v pořádku - asi nový technologický postup mít každý díl jiný :). Větší aroganci jsem nezažila a to na netu nakupuji běžně. Když jsem jim oznámila soudní spor, chtěli po mě kamerové záznamy z bytu a před domem jako důkaz, že jsem si sedací soupravu nepoškodila sama. Když jsem naopak žádala já je o zdokladování, že se cestou jejich výrobek nepoškodil, mlčí. Nedoporučuji obchod.

• Pěkná nabídka

Bohužel jen přeprodávají zboží, nenabízí žádné služby navíc a montážní návod byl naprosto příšerný a zavádějící. Skříň jsme skládali asi tři dny. V první fázi ve čtyřech lidech..opravdu nikdy více už tady nakupovat nebudu. Dodání zboží proběhlo tak, že vyložili krabice z auta. Žádná nabídka výnosu zboží nebo alespoň ke dveřím vchodovym. Za mě tedy ne.

Reakce obchodu Nabytek-Bogart.cz

Dobrý den, dostal jste originální produkt firmy Stolar. Nikdo jiný si nestěžoval, že by to nešlo smontovat. Naopak při pokusech Vám pomoci jste byl v mailu arogantní a nebyl jste ochoten ani napsat nebo nafotit, co má být konkrétně špatně, pouze jste nám napsal sprostý mail. Těžko Vám lze v takovém případě pomoci. Pokud si netroufáte na montáž, tak můžete využít třeba služeb tzv. hodinových manželů, kteří s tím mají zkušenosti. Výnos Vám pochopitelně nabízen byl, ale odmítl jste ho už při objednání. O tom, jak bude doručení probíhat jste byl rovněž velmi dobře informován při objednání, tak i znovu ještě před doručením. Tak žádné překvapení se pro Vás nekonalo, takto jste si to objednal a tak Vám bylo zboží dodáno. Toto se nezakládá na pravdě, spíše jde o to nás poškodit.

Vše v naprostém pořádku. Rychlé doručení zboží.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Výnos až do bytu

• velký výběr
    • sehnali jsme sedačku přesně podle našich představ...nikde jinde jsme ji nenašli
    • mají vlastní dopravu
    • dostáváte průběžně info o objednávce a jejím průběhu
    • příjemný a ochotný personál na telefonu
    • Dlouhá doba dodání (ale splnili 8týdnů jak bylo v objednávce)

Vše proběhlo hladce, od objednávky až po doručení. Komunikace super, stůl je krásný a v opravdu výborné kvalitě, pracovní deska pevná a silná. Doporučuji

Všem doporučuji děkuji

Při objednávce jsem se dotazovala na termín dodání,.který uváděli 3-5 týdnů. Bylo nám sděleno, ať počítáme raději 5 týdnů. Zboží bylo dodáno ještě o dalších 10 dnů později. Což nám způsobilo velký problém.
    Logistika ve firmě hodně špatná. Dopravu řídí rovnou Polsko.

Reakce obchodu Nabytek-Bogart.cz

ano v nabité předvánoční sezóně došlo ke zpoždění o necelých 10 dní, za což se omlouváme.

• Velký výběr

Vše na velice profesionální úrovni.

• Plastove nohy
    • Nestabilni
    • Supliky se spatne doviraji

Vetsi sr***ku jsem nevidel. 70kg tezkou komodu drzi 5 plastovych nohou. Dnes se to na me pri 2 otevrenych suplikach prevratilo, rozbilo mi to lampu a skoro zlomilo nohu. Kupte si radsi Ikeu, tam alespon nemusite cekat 9 tydnu.

Reakce obchodu Nabytek-Bogart.cz

Dobrý den, nabízeli jsme Vám možnost reklamace nebo jiného řešení. Neměl jste čas a neposlal nám ani fotky. Jiní zákazníci si nestěžovali.

Vynikající spolupráce,domluva, kvalitní práce a doprava.....

Vše v pořádku, žádné problémy, nejvyšší spokojenost.

Ochota, rychle odeslání (na zakázku), bohužel ale šrouby byly ohnute a tudíž nesedí ke gauči Nožičky

s obchodem je dobrá spolupráce, jen doprava vázne

• celkem rychlé jednání, dodávka až ke dveřím

sto procent spokojena. krásný nábytek, velká ochota pracovníků při
    telefonickém vyřizování.
    Byla jsem mile překvapená. Děkuji Hynková

• velký sortiment

• 2x informování o doručení a 2x zrušené doručení ze strany obchodu den před dodáním

Reakce obchodu Nabytek-Bogart.cz

Dobrý den, výrobce nám opakovaně dodal poškozené balíky, museli jsme mu je vracet. Omlouváme se za komplikace.