Nabytek-alfa.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Nabytek-alfa.cz

Jitka

Přidáno: 14. března 2016

• kvalitní sedací nábytek přímo od výrobce
  • možnost úprav rozměrů standardního typu
  • umožnění sledování jednotlivých etap výroby
  • dodržení smluveného termínu dodání
  • ochotný a znalý personál rád poradí
  • skvělá komunikace
  • doprava, po domluvě i výnos a sestavení na místě určení
  • prodej na splátky

Do nového bytu jsem si pořídila novou sedačku typu Felix. Je to z tohoto obchodu již 2. kousek (dříve Erik), ne snad proto, že by 1. sedačka už dosloužila, ale právě proto, že jsem s ní byla velmi spokojená. Felixe jsem objednala hned s několika úpravami, které ze strany majitelky obchodu byly akceptovány. Kostra sedačky je tvořena masivními hranoly a sedáky kvádry ze studené pěny, což zaručuje dlouhou životnost a pohodlné sezení. Když k tomu všemu přidám vstřícný personál a super komunikaci, mohu tento obchod s kvalitními čalouněnými výrobky vřele doporučit.

Uživatel bez avatara

Vlaďka

Přidáno: 18. února 2015

• ochota a trpělivost při jednání
  • upraví rozměrově sedací soupravu přesně dle přání
  • obrovská nabídka potahových látek
  • vyšší cena odpovídá kvalitě materiálu a provedení
  • doprava je jena za první uzavíratelné dveře. Za příplatek bych jako žena klidně volila dopravení až přímo do bytu včetně ustavení na místo.

Až na tu dopravu maximální spokojenost.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne
Uživatel bez avatara

Lenka

Přidáno: 9. října 2014

• vstřícná osobní komunikace
  • podrobné informace o produktu
  • ochota hledat řešení

Hledala jsem českého výrobce, který by mi vyrobil sedací soupravu přesně mě na míru. Musím potvrdit, že v této firmě ke mě byli velmi vstřícní. Vše jsme společně vyřešili a schválili na dálku. Děkuji, jsem velmi spokojená

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Přidáno: 26. února 2014

• obchod mi byl doporučen rodinou.
  • webové stránky jsou přehledné a suprově popsané výrobky, což vám v obchodě nikdo neřekne.

výborná komunikace, solventní jednání, rychlost mě překvapila.Mohu jedině doporučit.
Sedačka slouží je hodně zatížená a potah je úžasnej nešpinící úprava je nepřekonatelná. Kvalitní zpracování jde vidět ihned a pružnost obchodu je výborná.
Obchod mohu doporučit na výbornou.

Halina

Přidáno: 9. října 2013

• jsou přímí výrobci,mají sedačky na denní spaní,upraví rozměr dle požadavku, používají studenou pěnu do sedaček, záruku mi nabídli 3roky a látek mají 300druhů.
  • nenašla jsem, možná dlouho jsem hledala než jsem našla sedačku na každodenní spaní,mohou mít stránky na prvním místě.

Byla jsem unešená kvalitou českého výrobku. Konsultace perfektní,poradí,pomohou,dokonce zdarma odvezou starou soupravu a ještě mi dovezli dárek zdarma taburet. Takový milý přístup k lidem,to se jen tak nevidí.

Jana

Přidáno: 16. září 2013

• ochota personálu
  • kvalitní zboží
  • perfektní ceny s ohledem na kvalitu
  • o žádných nevím

tento obchod mě byl doporučen známými jako velmi spolehlivý a nezklamal mé očekávání.Určitě doporučuji nákup zde, já se zde budu také ráda vracet.

Petra

Přidáno: 27. listopadu 2012

• velmi pěkné a přehledné webové stránky obchodu
  • jeden z mála obchodů, kde je možno koupit kvalitní sedací soupravu ke každodennímu spaní od českého výrobce
  • ochota personálu
  • nevím

Určitě zde ráda nakoupím i příště

janakopr

Přidáno: 29. srpna 2012

• variabilitu a vstřícnost
  • nemá

S nákupem jsem byla velmi spokojena.

Eva

Přidáno: 20. srpna 2012

• Obchod nabízí zboží, které jinde nenajdete.

Obchod mohu vřele doporučit. Perfektní spolupráce s prodávajícími, ochota, kvalita zboží, jsme velice spokojeni.

Přidáno: 11. srpna 2012

• Poprvé jsem se setkala s týmem profesionálů,kteří vysvětlí, popřípadě ukážou, jaký materiál je použitý v sedací soupravě.
  • žádné jsem nenašla

Profesionalita,preciznost,kvalita a odborné znalosti, mě přesvědčily o kvalitě tohoto obchodu, který mohu doporučit. A ceny bez rabatu přímo od výrobce je taky velká výhoda.Jsem spokojená.

Zobrazuji 1 - 10 ze 11 recenzí [ 1 ] 2