Ochotna komunikace personalu, dostupnost me oblibene znacky Leguano.

Dejvická prodejna je skvělá, všichni zaměstnanci jsou profesionálové a velmi milí.

Výborný obchod, doporučuji.

• zákaznický servis
    • výběr

Nakupuji pravidelně, výborný obchod.

• Mily personal

• Možnosť vrátenia osobne
    • Dobrá otváracia doba pobočky

• přehlednost
    • rychlost dodání

• Možnost vyzkoušet objednané zboží na prodejně bez nutnosti předem zaplatit.

• Neuvěřitelně dlouhá doba dodání

Jeden jediný pár bot SKLADEM objednán přesně před týdnem a boty ještě NEJSOU doma a ani nebyly odeslány! Na e-mail e-shop nereaguje. V telefonu slečna tvrdí, že to není její chyba...
    V žádném jiném barefoot e-shopu jsem se s tak neskutečně dlouhou dobou dodání nesetkala.

• Rychlá expedice.

• Velmi milí prodejci
    • Možnost zabavit děti v koutku.
    • Celkem velký výběr tenisek

Malý výběr sandálů. A ještě k tomu většina od Angles, které mi nesedí. Navíc jsou to ty samé, co byly minulý rok. Kvalita některých bot na stojanu. Je vidět, že už mají něco za sebou

• Můžu si obuv vyzkoušet na prodejně a rozhodnout se, zda mi sedí a vezmu si ji.

• Asi je to pěkný

Krom hromady newsletterů nulová komunikace, po týdnu od objednání nemáme nic, ani info kdy budou k vyzvednutí, ani odpověď na přímý dotaz…nic.

Velký výběr, některé boty i za přijatelní ceny, rychlé dodání

• záměna obuvi
    • personál vydává obuv na vyzkoušení, která je rezervovaná pro eshop

Dvakrát jsem měla negativní zkušenost s obchodem. 1 nákup na prodejně (45 min si zkouším boty s dítětem, když konečně vybereme jedny boty co mu sedí, tak nám na pokladně prodavačka řekne, že boty nevydá, že jsou rezervované pro eshop objednávku a ať si vyberu boty jiné. 2 nákup na prodejně jsem chtěla eliminovat danou situaci, tak jsem si boty objednala online a jela si je vyzvednout na prodejnu. Na prodejně mi podali krabici a v ní jiné boty. Ty naše samozřejmě opět nebyli k dispozici. Bohužel v tom mají krapánek nepořádek a mě už nebaví jezdit přes celé město pro boty, které nemají k dispozici.

Vše v pořádku.

Obchod nekomunikuje, po sedmi dnech žádná zpráva kromě automatického potvrzení objednávky.

• velký výběr zboží