• rychlost, cena

Vřele doporučuji. S takovou rychlostí dodání jsem se snad nesetkala... 1 den objednám a druhý den mám doma. Vše skvěle zabaleno, dorazilo to, co jsem objednala... cena vynikající. Palec hore .-)

• zboží označené jako výprodej může být velni staré, u samotného výrobku je jen cedulka výprodej. V mém případě se jednalo o lak vyrobený před 8 lety s doporučenou dobou použití vypršelou před 3 roky. Pokud bych to věděl, zaplatil bych zanedbatelně víc jinde a měl bych nový lak.

Reakce obchodu na3to.eu

velmi nás mrzí Vaše zklamání. Ano, produkty zařazené do kategorie výprodej mohou být staršího data a jedná se o produkty u kterých naši dodavatelé provedli změnu formou vylistování či změny obalu, receptury apod.
    Nicméně i v případě, kdy nejste spokojený s dodaným produktem máte právo a možnost tento kdykoliv do 14 dní vrátit.
    Věříme, že v případě příští objednávky budeme možnost mít šanci Vás přesvědčit o kvalitních službách našeho obchodu.

team na3to!

• ceny, rychlost dodání

Jediné co se dá obchodu vytknout je nedostatečná komunikace o stavu zakázky - zboží nebylo z důvodu velké současné poptávky k mání, což se dá pochopit - je třeba však dát kupujícímu vědět.

Blesková reakce, vše v pořádku.

• rychlé vyřízení objednávky
    • rozumná cena
    • vyšší cena dopravy

• Rychlé vyřízení objednávky

• Vše v pořádku

Zhruba po 14 dnech mi bylo oznámeno, že mou ojednávku zrušili a to bez udání důvodu. To si asi dělají z lidí srandu !!!
    Jednalo se o objednávku :2019000096/ belton pasivátor rzi
    Tuček

• Objednávka byla vyřízena rychle, zboží dorazilo včas a dobře zabalené, komunikace s obchodem rovněž bez problémů, takže doporučuji
    • O ničem nevím

Rychlé doručení, perfekní kominikace o stavu vyřízení objednávky

Vždy kladné

• Vždy dobře poradí .

Nákup přes eshop, vyzvednutí v místě bydliště

Hledal jsem jednu konkretni barvu (Xylan), ktera se prodava za ruzne ceny, ale v tomto obchode meli jak nizkou cenu za barvu, tak i za dopravu, takze nebylo co resit. Internetova platba a doruceni na vybrane misto bylo do druheho dne. Doporucuji tento obchod

Spolehlivost a dobrá komunikace

• Solidní ceny, rychlost dodání zboží.
    • K objednanému zboží neměli příslušenství, musel jsem objednat jinde a tím pádem i další náklady za dopravu.

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Nevím

• výborná komunikace prodejce/zákazník

• eshop i prodejna fungují perfektně, pravidelně nakupuji