• kusovky

bezproblémový nákup

• Sortiment
    • Komunikace obchodu

Bylo by super kdyby eshop mel platebni branu - platebni tlacitka nebo karty.

• Kvalita kusových karet i ze starších sad a skvělý zákaznický servis.

Nejlepší český Magic the Gathering specializovaný e-shop, který má nejlepší kvalitu kusovek. Jen jedinkrát jsem měl problém s dodaným zbožím a po oznámení e-shopu mi dodali nové bez dodatečného placení. Tohle se jen tak nevidí. 10* z 10ti

• Výborná komunikace
    • Rychlá obsluha
    • Velký výběr zboží i ze starších edic Magic (Hodnocen pouze nákup zboží Magic the Gathering)
    • Místy vyšší ceny.(Opět pouze Magic)

S obchodem mám dobré zkušenosti a občas se podaří sehnat i zdánlivě nesehnatelné za rozumnou cenu. Pro milovníky zejména starších edic Magicu je zde velký výběr sortimentu. K tomu lze přičíst výborná komunikace, dobrá obsluha a rychlé vyřizování zakázek, tak mohu obchod jen doporučit.

• Přehledné stránky, výborná komunikace, rychlé jednání
    • Při hledání kusových MTG karet by to hodil ještě trochu podrobnější filtr aby se daly karty hledat i podle schopností případně textu na kartě. (ale to je jen taková připomínka, ne výtka)

Vřele doporučuji, zboží dorazilo rychle, vše bylo dobře a bezpečně zabalené. Když jsem potřeboval udělat změnu v již potvrzené objednávce vše bylo vyřízeno velmi rychle a bez komplikací. třemi slovy: Kvalita - ochota - rychlost.

Díky

Reakce obchodu MysticShop.cz

děkuji za Vaši reakci.
    Krom základního vyhledávače je zde ještě rozšířené vyhledávání, které jste možná přehlédl (tlačítko "rozšířené hledání" ve spodní části formuláře). Zde můžete hledat nejen dle klíčových slov, ale i podle sesílací ceny, ceny karty, síly/odolnosti nebo i podle malíře, který kartu ilustroval.

Štefan Čonka

• Široký sortiment MTG
    • Přehledný e-shop
    • Bonusový program
    • Ceny srovnatelné s ostatními e-shopy, některé zboží dokonce i levnější
    • Nízké poštovné
    • e-shop nenabízí možnost seřazení produktů (např. podle ceny od nejnižší po nejvyšší,..)

Maximální spokojenost, určitě v budoucnu nakoupím znovu.

• Má v nabídce karty které jnde nejsou vždy dostupné.
    • karty se dají sehnat levněji u konkurenčních prodejců

Mile překvapen stavem některých starých karet z objednávky, ale také nemile překvapen z poškození některých "Near Mint" karet. U 4 karet rýhy - jakoby vtisk od tvrdého předmětu. Barva nepoškozena ale povrch není hladký - je vidět. U jedné karty poškozena zadní strana. Při osobním odběru bych toto zboží nekoupil.

Reakce obchodu MysticShop.cz

je mi líto, že jste nebyl s někerými kartami spokojen.
    Proč jste tento nedostatek neřešil cestou reklamace, nebo alespoň neposlal email? Problém by se dal vyřešit.

Štefan Čonka
    MysticShop.cz

• Už delší dobu se mi při vyhledávání kusových karet stává, že projedu několik prvních stránek karet a pak to při dalším kliknutí na další samo skočí kamsi - nevím jak to popsat zkrátka doprostřed všech karet (ignoruje to vše co mám navoleno např. foily) je to velmi nepříjemné (stalo se mi to v IE a v Mozille)

• Rychlost, bonusový program pro zákazníky.
    • Při balení bych použil obálku s bublinkovou fólií. Na krabičkách byly odrbané rohy a tak. Podle mě z důvodů manipulace na poště.

Jsem spokojený.

• Perfektně zabalené zboží

• Specifické zboží (obaly na karty)
    • Nutná registrace pro objednání

Doporučuji.

• přehledný
    • vstřícné jednání
    • kvalita stavu karet i balení objednávek na vysoké úrovni

Jeden z nejlepších obchodů s Magicem, jednoznačně doporučuji!

• netradiční sortiment vzhledem k zaměření obchodu
    • služby zákazníkům
    • mírně omezený sortiment

• - věrnostní slevu 5 %
    • - zdarma poštovné a balné při splnění podmínek
    • - ochotu spolupracovat při objednávkách vzácnějších karet ze zahraničních serverů
    • - možnost sledování zásilky po internetu
    • - možnost náhledu předchozích nákupů v historii (po přihlášení do vlastního profilu)
    • - na každou kartu musím kliknout, aby se mi zobrazila. Respektive lze to tam přenastavit, ale toto není jako základní způsob výběru zboží/karet
    • - po najetí kurzoru na kartu se mi nezobrazí aktualizovaný anglický text podle Gatherneru (= oficiální on-line databáze karet Magic: the Gathering)

Velmi sympatický obchod, kterému moc fandím.

• V ČR není moc podobných obchodů
    • Chybí mě kamený obchod a nějaké turnaje ceny atd. díky tomuhle se občas dostávám do situace že si objednám z Černého řitíře

• - Lahsi pristup ku kusovym kartam, nez su moznosti v Bratislave
    • Pomalsie dorucenie produktu, nez CernyRytir (aspon z mojej skusenosti)
    • -> pre porovnanie: Od oboch obchodov som si objednal produkt, oba som zaplatil v rovnaky den. Vcera mi prisla objednavka od Cerneho Rytire a tu Vasu stale nemam u seba.
    • - Je ozaj fajn, ked mailom informujete o prijatej platbe a aj o odoslani produktu, ale nie je mozne tieto 2 maily zlucit dohromady? Tak bude zakaznik vediet, ze ste prijali platbu a ze jeho produkt je prave odoslany s linkom na podacie cislo svojho produktu na postaonline.cz :)

- Pestre mnozstvo kusovych kariet pre hru Magic: the Gathering za zvacsa akceptovatelne ceny
    - Doporucit som uz doporucil
    - Objednavam aj karty pre inych ludi u nas v komunite, ktori este nemaju moznosti takto nakupovat

• Rychlost, spolehlivost.
    • Nemá prodejnu v Praze ;).

• široký výběr

• Velký výběr produktů
    • Bonusový program Dráčci
    • Blog - s překlady karet.
    • Dobrá komunikace
    • Seřazování položek na webových stránkách (Dle ceny, názvu)

Obchod doporučuji !!! :-)

• široký sortiment
    • dobrá komunikace
    • mírně dražší než konkurence, což je ale kompenzováno věrnostními slevami, bonusy za nákupy a osobním přístupem

Nenakupoval jsem poprvé a vždy jsem byl spokojen. Když něco náhodou nebylo podle mých představ, snadno jsme se dohodli na nápravě. Za to patří majiteli díky!