• Objednávka byla vyřízena obratem. Děkujeme.

• Kvalita,rychlost,skvělá komunikace,ochota,můžu jen doporučit

• vstřícné jednání
    • rychlé vyřízení

• rychlost dodání
    • vše bez problémů

Objednali jsme večer, druhý den přišel mejl, že jsou kola připravena a po zaplacení posílají. Odpoledne přišel mejl, že jsou kola odeslána a třetí den dopoledne byly doručeny. Vše proběhlo bez problémů.

• široký sortiment
    • ceny
    • možnosti dopravy

V eshopu jsem našel skladem zboží, které jinde neměli. V neděli večer objedáno, v pondělí odesláno a v úterý po obědě připraveno k vyzvednutí v Zásilkovně. Celkově tedy rychlé doručení za příznivou cenu.

Od objednávky po odeslání rychlost neskutečná. Komunikace také super.

• vše okiii

Problém se správnou fakturací a s celkovým dodáním zboží. Obchod mi stál cca 8 telefonátů navíc. Zboží bylo doručenou oproti objednávce na jinou poštu vzdálenou cca 150 km. A člověk je odkázán stále čekat zaplatil li zboží předem. Nejhorší obchod za posledních 5 let!

Reakce obchodu Mystic bike

Vzhledem k objednanému rozměrnějšímu zboží musela být zákazníkovi změněna doprava, o čemž byl předem informován. Bohužel při změně dopravy došlo k chybnému přiřazení pobočky pošty. Problém jsme ihned řešili s poštou a bylo zajištěno přesměrování na správnou pobočku pošty. Následující den již měl zákazník balík připraven na správné poště, což znamená s jedno denním zpožděním .... O postupu řešení byl rovněž zákazník informován z naší strany emailem a telefonicky z odesílající pošty.

Pouze superlativy, nákup v Mystic bike mohu na 100% doporučit.

• Odborníci dobře poradí s výběrem, doručení je rychlé. Doporučuju.

Celkově velmi profesionální služby, v kamenné prodejně i při online nákupu.

• rychlost, dobrá komunikace
    • snaha vyhovět

Přehlednost, rychlost, kvalita komunikace - všechno na naprosto výjimečné a běžně nevídané úrovni. Rozhodně doporučuji!

• rychlost vyřízení
    • super obsluha

bohatý sortiment, ceny na normální úrovni...super

Obchod šlape ukázkově. Chodím jen do Mystic. Příjemná obsluha vždy poradí a vyjde vstříc. Dobré ceny i sortiment.

Rychlé doručení

• Vše funguje jak má.

Super zboží dorazilo rychle

• našel jsem co jsem potřeboval,objednávka v pořádku,dobré ceny,komunikace také v pořádku,rychlé dodání

Dobrá cena, rychlé vyřízení objednávky, doporučuji.

• široký sortiment, příznivé ceny, pomoc s výběrem dílů.