Na zbozi v hodnote 4.830kc jsem cekala 14 dni, psala jsem, ze objednavku stornuji a presto prisla. Prevzala sem ji. Na konec jsem vratila zbozi k vymnene v hodnote 3.830kc a cekam na nejakou informaci tez uz 14 dni. To mi neprijde normalni a v zitote jsem to nezazila. Myslim si, ze se to to bude resit jinym zpusobem a na pomahat a chranit tedy budu zvedava. Pokud se bude chtit nekdo pridat zadny problem. [email protected]

• absolutně nic!!!
    • - nic není skladem co píšou že je!
    • -neserjozní jednání(majitel nebere telefon,nereaguje)!!
    • -poslaná jiná velikost než vybraná a zaplacená!!

Oblečení MX objednáno 19.11.2014,přišlo za 14 dní i když na eshopu vše skladem!Objednaná velikost dresu 3xl,dorazilo 2xl.Po telefonu dušování,že to kolega skonil!Ihned prý po vrácení posílá správnou velikost!Doposud nic nepřišlo a po pár telefonátech již nebere telefon!!!Ale já to tak v žádném případě nenechám a s panem majitelem si to vyříkám z očí do očí,na to se může spolehnout!!!Lidi na to mám!!!
    Vřele nedoporučuji!!!!!

• Velký výběr zboží...
    • Vše mají "skladem"
    • VŮBEC NEKOMUNIKUJÍ
    • ZBOŽÍ NEDORAZILO

Objednala jsem si MX dres, přišlo akorád potvrzení přijetí objednávky. Dále jsem jim psala dva emaily, zda-li mi zašlou zboží dobírkou či chtějí platbu na účet, protože při objednávce se nic takového nezadávalo a nepřišla mi žádná odpověď. Ani na jednu mou zprávu!!!! Zboží též nedorazilo, takže jsem opravdu nespokojená a už nikdy nic neobjednám!!!

• Zboží sladem, dodáno druhý den

Vše proběhlo jak má spokojenost

• Naprosto nespolehlivý obchod! Čekám na zboží u kterého je napsáno "skladem" už téměř tři týdny. Na e-mail nikdo nereaguje! Takže jestli od nich někdy nějaký balík dorazí už jen z principu si ho nepřeberu! Takovýhle jednání nechápu.

Totálně nespolehlivý obchod!!!!

• NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • vše mají skladem , dodaní do sedmi dnu
    • VÝSLEDEK : po čtyřech týdnech kdy se nic nedělo jsem se několikrát denně snažil telefonicky s obchodem spojit - bezvýsledně , email - bez odpovědí , nakonec jsem se spojil s majitelem který jen mlžil a sliboval . Po dalších třech týdnech mě bylo stroze zděleno , že zboží není . Jen podotknu , objednávka byla za 19000,-. JEDNOZNAČNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!

• Super obchod, bez problémů DOPORUČUJI

Spolehlivý, levný, prostě jsem dostal to, co jsem si objednal a vše bylo v pořádku

• šílená domluva, dlouhé dodací doby, katastrofa

objednal jsem si zboží které bylo uvedeno skladem po týdnu mi prodejce sdělil že není skladem a že do příštího týden bude naskladněno i přesto se mi už nikdo neozval VŘELE NEDOPORUČUJI!!!

• dobrá komunikace, vše v pořádku

OK doporučuji