Co jsem dlouho hledala, našla jsem až tady.

Jsem velice spokojená.

• Rychle doruceni
    • Rychla komunikace s obchodem (na kazdy email odpovezeno obratem)
    • Krasne zbozi

Uplna spokojenost.

• Perfektni komunikace

• Prilis vysoka cena za dopravu. Ocenila bych moznost vyberu dopravy, kterou jsem nemela.

• Nekvalitní zboží

Bylo mi posláno (vědomě) použité a poškozené zboží, přestože bylo mnou včas zpět odeslané cestou na adresu, skladem nebylo převzaté a vrátilo se. Pokus o reklamaci s jednoznačně prokazatelnou fotodokumentací obratem zavrhli, bez jakékoliv snahy řešit vzniklou situaci a následky jejich počínání.
    Již nikdy tento obchod. Nedoporučuji !

Dobrý den, Kláro,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu a velice se Vám omlouváme za vzniklé komplikace.
    Tato situace byla nakonec kladně vyřešena k Vaší spokojenosti, kdy reklamace byla uznána.
    Rádi bychom Vás ještě jednou ujistili, že použité a poškozené zboží vědomě rozhodně nezasíláme. Je pro nás velice důležité, aby naši zákazníci měli z objednaných produktů radost a byli s nimi spokojení.
    Vaše vratka byla bohužel přesměrována do výdejního boxu, kam kolegové ze skladu nemají možnost dojít a zásilky vyzvedávat. Tuto skutečnosti jsme rovněž zjistili až při zpětném šetření a proto jsme této nepříjemnosti ani nemohli zabránit.
    Pevně tedy věříme, že je nakonec vše v pořádku a že k nám v budoucnu třeba znovu najdete cestu.

• Hezké věci
    • Zpracovani je nekvalitní, barva v některých místech není, v některých místech barva popraskala, musela jsem to prebarvit

• Rychlá komunikace
    • Doba dodaní kratší než uvedené na webu

Spokojenost, mohu jen doporučit

Perfect service and contact even after the purchase. 100% recommendation.

• Nádherné, nápadité zboží, mnohdy až umělecké kousky.
    • Zboží vhodné pro dekoraci doma i jako dárek.
    • Zboží přesně odpovídalo obrázku.
    • Zboží přišlo velmi kvalitně zabalené, chráněné v bublinkovém obalu a v krabici přesně na míru. (Jednalo se o křehké zboží.)
    • Dodržení dodací lhůty.
    • Velmi příjemná, přátelská komunikace obchodu; obchod komunikoval po celou dobu - potvrzení o platbě, průběžné informace o stavu objednávky...

Obchod MUZZA je obchodem s krásným, nápaditým zbožím, originálními kousky, uměleckými...
    Lze si vybrat kousky jak do vlastní domácnosti, tak jako dárek...
    Spolehlivost - zboží dodáno v dobrém stavu ve stanovené lhůtě.
    Velmi příjemná, přátelská komunikace obchodu.
    Doporučuji.

• Skvělá komunikace a seriózní přístup

Byla jsem velmi nadšená z vyřízení reklamace. Naprosto seriózní a nadstandardní přístup.

• Krásné originální zboží za přijatelnou cenu
    • Zboží fyzicky odpovídalo popisu na webu
    • Skutečná doba dodání kratší než předem avizovaná

Nakoupím zase, super kousky

• Příjemná komunikace s obchodem, krásný masivní vyrobek, který jinde nenajdete

Na muzza.cz jsem kupovala skříň, dodací doba byla delší, ale o tom jsem věděla od začátku a počkat se vyplatilo!

• Kvalita zboží
    • Milý zákaznický servis

Naprostá spokojenost s firmou Muzza. Nemám co bych vytkl.

P.

• skvelý výber

Objednávali sme niekoľko doplnkov do bytu, skvelá komunikácia a ešte väčšia spokojnosť s kvalitou a prevedením výrobkov. Vrelo odporúčame a určite sme na muzze nenakupovali posledný krát.

Marek

• nespolahlivost

Zaujimalo by ma, ako zaisti zakaznicky servis firmy Muzza sluzbu vynosu pohovky az do bytu za priplatok na mieste.
    Spolu s manzelom sme si kupili pohovku s dopravou zdarma, ale v den dorucenia sme museli prosit o pomoc s vynesenim do bytu pana ridice. Cenu si stanovil on sam na mieste. Keby nemal cas alebo keby nebol ochotny s vynosom, zostali by sme s pohovkou postavenou pred domom a neviem co by sme robili v tom pripade. Prisiel by nam pomoct niekto z firmy? Katarina

Dobrý den Kataríno,
    Děkujeme za váš dotaz a vaši zpětnou vazbu.
    V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte kdykoliv obrátit na náš zákaznický servis. Náš tým Vám vždy rád zodpoví na veškeré vaše dotazy.
    Doprava zdarma u nadrozměrných objednávek se vztahuje k prvním uzamykatelným dveřím. Bohužel momentálně je to tak u všech kurýrních společností v České republice. Výnos do bytu je už považován za nadstandardní službu. Po předchozí domluvě tuto službu zajistíme a sjednáme pro všechny naše zákazníky a cena se odlišuje dle výšky patra, do kterého se objednávka vynáší, velikost objednávky atd. Zákazník je tedy předem informovaný o ceně výnosu a částka je pak zaplacena přímo na místě a to kurýrní společnosti.
    V případě, že si zákazník nesjednal výnos předem, naši přepravci jsou připravení tuto službu rovněž zajistit za příplatek, který přepravce určí na místě, což se pravděpodobně jednalo o váš případ.
    Pokud byste měla nějaké další dotazy, kontaktujte náš zákaznický servis na emailové adrese [email protected], který zodpoví každý váš dotaz.
    S pozdravem,
    Ly
    tým muzza.

Obrovske zklamani. Nedoporucuji.

Reakce obchodu muzza.cz

Děkujeme Vám za vaši zpětnou vazbu a je nám velice líto, pokud nákup u nás nesplnil vaše očekávání.
    Mohli bychom Vás poprosit o více informací ohledně vaší objednávky? Rádi bychom problémovou situaci prověřili.
    Prosím kontaktujte nás na našem zákaznickém servisu [email protected]
    Pevně věříme, že vše vyřešíme k vaší spokojenosti.
    S pozdravem,
    Ly
    tým muzza.cz

• Rychlá komunikace
    • Kvalita zboží
    • Velký výběr produktů
    • Ochota a vstřícnost

Rád bych sdílel zkušenost s obchodem muzza.cz
    Před dvěma měsíci jsme si objednávali pohovku. Zpočátku jsme měli obavy, protože do poslední chvíle nevíte, co si kupujete. Zákaznický servis byl velmi ochotný a přátelský se zodpovídáním našich dotazů a vyřizováním našich požadavků. Zajistí i službu výnosu pohovky až k vám do bytu za příplatek, který se platí na místě, což jsme kvůli mému zdravotnímu stavu ocenili. Pohovka předčila naše očekávání a jsme s ní velice spokojeni. Zejména bych vyzdvihnul špičkovou komunikaci, která se už jen tak nevidí. Určitě to není náš poslední nákup v tomto obchodě. Děkujeme. Radim Novotný

Jsem velmi spokojena s Muzza.
    Komunikace vyborna, vsechno se dalo resit a bylo to perfekt.
    Dekuji a doporcuju!
    M