• Jedná se o Polský obchod
    • Problematická platební brána
    • Nemluví česky
    • Platil jsem kartou, ale refund poslali přebodem z PL, za což mi banka strhla poplatek 150kč!!!

Zakoupil jsem hru a platil platební kartou. Platba se ale nějak zasekla a neproběhla. Zkusil jsem to znovu, ale dopadlo to stejně jako v prvním případě. Objednávku jsem tedy zrušil a hru jsem koupil jinde. V bankovnictví jsem ale viděl, že obě dvě platby mi byly strženy. Hned jsem napsal na email eshopu a požádal o vrácení obou plateb. Na první pohled to vypadá jako český eshop, ale ve skutečnosti to jsou poláci a komunikují v angličtině!
    Místo zrušení transakcí kartou mi peníze poslali převodem na účet. Po 11 dnech mi platba konečně dorazila, ale bylo to odesláno z polského účtu, takže mi banka naůčtovala poplatek 150kč za příchozí platbu ze zahraničí.
    Doporučuji nakupovat jinde.

• platební brána lepší by byla GoPay

Levné ceny skvělé hry, ale to že potvrzení platby mi pride v polštině jsem fakt nečekal, to by chtělo asi opravit plus z obchodu mi přišlo že potvrzujete platbu ale na bráně je platba stále nezaplacená tyto věci velice sráží důvěru ve váš obchod a to je škoda podle mého :(

• super cena, rychlost dodání

• Výběr
    • Dost dobré ceny
    • Elektronické distribuce
    • Podpora - na e-maily nikdo neodpovídá, zprávy prostřednictvím jejich formuláře také ne, telefon nikdo nezvedá
    • Obdržel jsem neplatný kód a nejsem jediný...

Nabídka pěkná, ceny také. Obdržel jsem ovšem neplatný kód - řekl jsem si fajn, může se stát, někdo zkoušel celou noc datlovat do Steamu náhodné znaky a třeba se trefil zrovna do mého. Jenže ze strany obchodu je ticho po pěšině.
    Dle recenzí na facebookové stránce navíc nejsem jediný, komu poslali neplatný kód a situace s podporou je zdá se také běžná.
    Ať je to běžná praxe nebo zrovna aktuální chyba v systému, znova bych již zde nenakoupil ani jej nedoporučil - minimálně do vyjádření a vyřešení situace ze strany obchodu. Škoda.

Reakce obchodu Muve.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale měli jsme problémy v komunikaci během léta. Teď už je vše vyřešeno. Pokud jste stále nedostal platný kód, ozvěte se nám, prosím, na mail nebo na facebooku. Určitě situaci rychle vyřešíme. Jak se sám můžete přesvědčit na zmíněném facebooku, všechny podobné stížnosti jsme již dávno vyřešili.

• Digitální verze dostanete okamžitě po zplacení. Zajímavé akce.

Děkujeme za hodnocení!

Koupě PC hry v digitální distribuci, takže mi na mail přišel cd-key pro aktivaci hry na Steamu okamžitě po zaplacení přes platební kartu.
    Takže spokojenost.
    Doporučil bych, pokud budou levnější než ostatní velcí prodejci her.

Děkujeme za nákup a hodnocení!

• Kupoval jsem hru, skvělá cena, na Steamu je to samé výrazně dražší a přesto to mám na Steamu

• nízké ceny
    • okamžité dodání klíče za 3min od platby online

doporučuji, velice rychlý obchod, bez čekání

Děkujeme za nákup a hodnocení!

• Spousty slev a dobrých titulů
    • Zatím žádné

Doporučuji tento obchod, vždy jsem byl maximálně spokojen

• Dobré ceny, spolehlivé doručení steam klíčů
    • Nepřehledný systém přihlašování, v chromu blbne login a celkově lišta s informacemi o profilu.

Reakce obchodu Muve.cz

Děkujeme za nákup a hodnocení! Rozhodně se pokusíme celou věc zlepšit.

• nabídka by mohla bát větší

perfekt

• dobrá cena
    • digitální distribuce

rychlá koupě

• Kód byl dostupný okamžitě
    • Nejlevnější proti ostatním nabídkám

Vše bez problémů, příště nakoupím znovu

• Spolehlivost,Rychlost
    • menší výběr her pro mé hraní :)

lepší ceny než na STEAMU vždy bylo vše v naprostém pořádku proto tento obchod doporučuji

Děkujeme za nákup a hodnocení!

• Naprosto bezkonkurenční ceny v průběhu akcí.
    • Možná ceny her, které nejsou zrovna v akci, spadají do "mainstreamu" ostatních obchodů.

Rozhodně doporučuji. Zboží přišlo (elektronicky) vždy v pořádku a když je v akci, tak i za skvělou cenu.

• Steam
    • Nepřehledný

Kladný

• okamzite dodani
    • pouze steam

• Steam klice ihned po zaplaceni. Zadne cekani, nebo ze by clovek musel doject do obchodu, vse pekne z pohodli domova.

• Rychlý eshop po zaplacení obdržení bez průtahů....prima

Prostě prima a pěkné slevy....skvělá dodací doba co více si přát.....

• Hned můžete hrát :)