Celý proces od objednávky až do dodávky zboží proběhl rychle a bez problémů. Velmi dobrá komunikace, přehledná webová stránka, prostě paráda.

Profíci každým coulem, léty prověřená spolupráce, nikdy nezklamali. Zkrátka SUPER! Velice oceňuji komunikaci s obchodem, kde jsou velice ochotní a schopní přizpůsobit se přáním zákazníka. Není co vytknout, takhle by to mělo fungovat všude!

• Dnes asi nejlepší obchod s LP

• spolehlivost

super

Rychlé a solidní vyřízení objednávky!!!

• pokud je zboží skladem - rychlost dodávky
    • někdy zboží není skladem a déle trvá naskladnění než se uvádí při objednání zboží

spokojenost

Kupuji zde opakovaně. Sice mi někdy přece jen ještě trošku chybí dřívější přehrabování v regálech, šuplících a stojanech, ale tady to mám bez front, bez hádání se s prodavačem, hezky z tepla od krbu... Kurňa, neměl bych se jít proběhnout :-D ? OK, aspoň jsem běžel 1km do balíkovny :-) .
    Spokojenost.

• Rychlost dodání zboží

Super komunikace ve všech směrech

Výběr zboží, ochotný a profesionální personál

Vše absolutně perfektní! Momentálně se jedná o nejlepší obchod s CD a LP v ČR.

Ok

• Co chci mají opravdu skladem
    • Rychlá reakce na možnou změnu v objednávce
    • Nad 2000,- doprava zdarma
    • Perfekt zabaleno (LP)
    • Asi nic

Nakupoval jsem zde občas. Ted jsem propadl nákupní horečce zvané Vinyl a nakupuji zde pravidelně v poslední době. Byl jsem dokonce i v Plzni přímo v prodejně. Zkušenost jen ta nejlepší. Trochu zamrzí, že není nějaký věrnostní bonus, ale dá se s tím žít.

Již řadu let nakupuji u MusicRecords , ještě když sídlili v Dominikánské ulici v Plzni. Ochota a slušné jednání,vždy se snažili vyjít vstříc. Jsem velmi spokojen!!!!

Vsetko klapalo. Obchod mozem doporucit

• rychle doručení super komunikace

VELMI DOBRÉ

• profesionální přístup, léty ověřená kvalita, serioznost, vstřícnost ohledně úpravy objednávek, zkrátka NEJ!

• rychlost, cena
  • super obchod