• Rychlost dodání, přesné míry nařezání polykarbonátu

Vše dorazilo v pořádku.

• dá se s nimi domluvit levnější forma dodávky

• rychlost dodání

paráda, ochota, kvalita, rozměry sedí, super

• Kvalitní informace o produktech. Výborná komunikace při doplňkových dotazech. Spolehlivé a rychlé dodání zboží.

• Velice rychlé dodání
    • Skvělá komunikace

• Perfektní a rychlé dodání, cenově v pohodě, v porovnání s jinými firmami tak ty jsou dražší a dle recenzí i problémy s doručením! Avšak Titan zboží v naprostém pořávku, perfektní komunikace!!! Mohu vřele doporučit!!!

Rychlé dodání, zboží v pořádku, je možnost nechat si zboží doladit na přesné rozmšry, které potřebujete, cenově výhodné i s cenou přepravy na dobírku! Jsem s touto firmou velice spokojen a všem vřele doporučuji!!!

• Velký výběr zboží (rozměry), které mě zajímá.

objednané míry na plexi - vše v pořádku :-)

• Rychlost dodávky

• Široký sortiment

+ Ochota, rychlost
    - nic

Stále čekám na doručení.
    Dlouhé dodací lhůty.

Reakce obchodu TITAN – Multiplast

děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že jste nebyl spokojen s termínem dodání. V tomto konkrétním případě došlo k drobnému zpoždění kvůli změnám, které byly provedeny na základě Vaší žádosti, a také kvůli specifickým úpravám materiálu na míru.

Chceme Vás ujistit, že naší prioritou je vždy splnit Vaše očekávání a dodat zboží co nejdříve.
    Budeme rádi, pokud nám dáte další příležitost poskytnout Vám služby, které splní Vaše očekávání.

Výborná komunikace se zákazníkem, rychlé vyřízení objednávky

OK

Musím říct, že kvalita obchodu je skvělá. Nejprve jsem si nezakliknul lišty, které jsem potřeboval, tak mi je pracovník firmy po telefonu do objednávky doplnil, ale tam se stalo, že poznámku o více lištách zase neviděli ve skladu, tak mi doručili jen jednu. Ale ihned se to na místě vyřešilo a zbylé lišty doručí na jejich náklady do 5 dnů. Takže za mě, skvělá komunikace při řešení problému. Tak snad lišty dorazí, zaplacené jsou :-)

• Ochotni a vstricni. Vse bylo v poradku

• Snadný nákup
    • Zboží doručeno ještě dříve než avizováno

Jak jej mohu hodnotit, když objednávka leží u prodejce, ještě jsem zboží neviděl.