• Žiadna komunikácia so zákazníkom. Ani neviem ci firma ozaj funguje ešte.

Ochota, vstřícnost, rychlá dodací doba. Doporučuji.

• Jediný obchod, kde jsem našla uhlíkový filtr do odsavače značky, kterou jsem sháněla. Všude jinde psali vyprodáno, nevyrábí se. Velká poklona za rychlost dodání.
  • zboží objednáno 31.10.22 stále nedorazilo

Vše bez problému.

• Dodají náhradní díly, které se jinde neseženou.
    • Dražší poštovné u drobných zásilek.
    • Nepotvrzují přijetí platby, takže kupující je až do aviza dodání v nejistotě.

Velmi rychlý nákup.

• domluva

Chtěl jsem tuto digestoř z důvodu, že přesně ten samý typ mám. Nějaký čas už není v nabídkách e-shopu. Firma ji měla ještě na skladě. Po vybalení ze skladu zjištěny malé oděrky laku, majitel nabídl opravu (zhruba týden oddálení dodání, nebo 60% procent ceny. Majitel závady nafotil a poslal mi je na email. Mně šlo o funkční motor. Přijal jsem nabídku 60% slevy. Digestoř funkční po zjištění, že motor nejde předělat. Namontována tato oděrky, které jdou vidět jen z blízka zakryly magnetky stejně jsem je dával i na starou digestoř

Rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace.

Perfektní komunikace, odborné poradenství, vstřícnost, rychlost.

Celková komunikace z pracovníky firmy byla pro mne naprosto šokující, zástupci společnosti přistupují naprosto neprofesionálně k zákazníkovi a o zákazníka jim vůbec nejde. Nelze se seriózně domluvit ani s pracovnicemi na případné recepci a ani s majitelem firmy.

Obchod nabízí zboží, které nemůže dodat.

OK

Zboží jsem vrátil v e 14-ti denní lhůtě. Bohužel ani po 2 měsících nemám nejen peníze, ale ani žádnou reakci obchodu. Dělají mrtvého brouka. Nezbývá mi, než řešit pomocí právníků a ČOI. Tomuhle obchodu se raději obloukem vyhněte.

• Specifický náhradní díl v sortimentu
    • Delší dodací lhůta pro skladovou položku

• Nespolehlivý prodejce katastrofální komunikace

Ač jsem si objednal náhradní díl na pračku 11.2.2019. tak po dvou dotazech kdy bude díl mi byla objednávka stornována a zděleno, že díl už se nebude ani naskladňovat. Takže po 3 týdnech se musím pokusit schánět někde jinde!!!!!!!

Súčiastku , ktorú som si objednal mi servis na Slovensku nevedel zohnať ,že
    mi to nevedia opraviť.Vraj sa nedá súčiastka zohnať v celej EU.
    1. HP Servis s. r. o. mal súčiastku skladom a po pripísani sumy na učet mi do dvoch prac.dní všetko v poriadku prišlo domov.Ďakujem ušetrili ste mi 600 € za novú chladničku. Obchod určite doporučujem.

• Osobní přístup
    • Skvělá komunikace