Rychlá finanční nabídka
    Pro všechny finanční potíže jsme připraveni půjčkou s rychlým vyřízením. Rychlá a profesionální finanční půjčka od soukromého investora od 30 000 Kč až do 56 500 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou, která je stabilní po celou dobu splácení. Každou žádost posuzuji individuálně, díky tomu může tuto půjčku získat téměř každý žadatel. Toto je přímé ustanovení. Veškeré informace o této půjčce Vám poskytnu emailem: [email protected] nobe whatsapp +420723117416

• Josef Kupka
    • Nutná naléhavá půjčka

URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!! URGENTNÍ PŮJČKA!!!
    Požádejte o půjčku ještě dnes s ([email protected]) s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete naléhavou půjčku k pokrytí vašich finančních potřeb? Jsem věřitel a také finanční poradce, Nabízíme půjčky od 2 000 EUR do 50 000 000,00 EUR, jsme spolehliví a efektivní při poskytování půjčky, jsme také rychlí a dynamičtí, protože nabízíme 100% záruku zahraničních půjček během období převodu . Okamžitý přístup k finančním prostředkům po schválení, Konkurenční úrokové sazby, Flexibilní podmínky splácení, Snadné schválení, pokud potřebujete další prostředky. Poskytujeme všechny druhy úvěrových služeb, včetně dlouhodobých a krátkodobých úvěrů. Pro více informací nám napište na: [email protected]

• Opravdu strašné zpracování

Sauna 2x3 m. Za ty peníze jsem žádnou hitparádu nečekal. Ale tohle je opravdu moc. Zpracování vypadá jako by ho dělal nějaký mongol a to říkám ještě hodně slušně. Některé prkna mají menší tloušťku než uvádějí. Rozměr je menší než uvádějí. A ještě je to špatně nařezané takže se nedá smontovat. Ani nedostanete montážní plán. Pán na lince má chování řeznického psa. Když se chcete dohodnout co s tím tak vás ještě seřve co jste jako čekali. Této firmě se vyhněte obloukem. Opravdu nedoporučuji.

Vážná nabídka půjčky mezi jednotlivci do 24 hodin
    Nebankovní půjčka na 24 hodin. Potřebujete financování Pro svůj dům, Pro vaše podnikání, Chcete-li koupit auto, Koupit motocykl, Chcete-li vytvořit svůj vlastní podnik, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 70 000 Kč do 50 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Nezáleží na množství. V žádosti o úvěr uveďte přesnou částku, kterou chcete splatit, a datum splacení. kontakt prostřednictvím e-mailu: [email protected]
    whatsapp +420702455380

Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít prostředky na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnáni nebo podnikáte, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nepříjemný záznam v registru dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik budete chtít. Požádejte o skvělé nebankovní finance s výhodnými podmínkami. Napište mi e-mail: [email protected] nebo Whatsapp +420775022702

• Levné v porovnání s konkurencí
    • Kvalita dřeva
    • Neexistuje pořádný návod
    • Nepřesné nařezání dílů

Objednali jsme si u této firmy dřevník, jelikož se nám líbil jak vzhledem a tak navíc i prostorem pro zahradní nářadí. Cena byla taktéž o dost nižší, než je tomu u konkurence. Zpětně musím uznat, že jsem si před objednáním nepřečetl recenze z internetu, v opačném případě bych se od koupě jistě nechal odradit.
    Řadě zdejších recenzí musím dát bohužel za pravdu. V první řadě kvalita dřeva je dost mizerná, trámky jsou sukovité, zasmolené, popraskané, nevysušené. Vše je pospojováno pouze sponami, v našem případě zatím vše drží, ale raději vše ještě přejdu a pojistím hřebíky či šrouby. Některé spony jsou špatným směrem a proto koukají skrz dřevo.
    Neexistuje pořádný návod na sestavení. Online je univerzální návod, podle kterého se s dosti fantazie dá dřevník sestavit, nicméně často je to metoda pokus omyl. Největší problém nastal v momentě, kdy jsme zjistili, že dveře jsou o 2 cm delší a tudíž je nelze zavřít. Nechápu, jak se tohle může v případě velkovýroby stát.
    Trocha improvizace a kompromisů mi umožnila otvor pro dveře zvětšit, takže je lze zavřít, ale je to neakceptovatelné. Ke konci už mě pak ani nepřekvapilo, když jsem zjistil, že i latě na podbití mají místo 330 cm jen 323 cm, takže končí 7 cm před rohem. Tragédie. Takhle se rozhodně podnikání dělat nemůže, vzhledem k tomu, ze rozhodně nejsme ojedinělý případ.
    Když čtu ale zdejší recenze, jsem rád, že jsme alespoň dřevník dostali relativně včas a že jsme platili cenu, za kterou jsme to objednávali v květnu 2021.

Vážený pane / paní,

Potřebujete rychlou dlouhodobou nebo krátkodobou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou již od 2%? Nabízíme obchodní půjčku, osobní půjčku, domácí půjčku, automatickou půjčku, studentskou půjčku, půjčku na konsolidaci dluhu atd. Bez ohledu na vaše kreditní skóre.
    Osobní půjčky (bezpečné a nezajištěné)
    Obchodní půjčky (zabezpečené a nezajištěné)
    Konsolidační půjčka a mnoho dalších.

Požádejte nás o další informace o nabídce půjčky a my váš problém vyřešíme
    finanční problém. kontaktujte nás na [email protected]
    Whatsapp +15703974536

Dobrý den, potřebujete finanční prostředky na svůj dům, podnikání, nákup auta, kola, založení vlastního podniku, osobní potřeby, dluhy? Nabízím finanční pomoc od 10 000 kc do 100 000 000 kc s nominální úrokovou sazbou 2% bez ohledu na výši. V přihlášce uveďte přesnou částku a datum splatnosti. Pro více informací mě prosím kontaktujte na: [email protected]

• Vše (koupen zahradní domek) Kvalita velmi spatna-prkna spojeny sponami, každá pata spona leze ven (to u dětského domku chcete), prkna zarezana krive, palubky nejsou srazeny k sobě-díry mezi prkny. Dodávka po panelech + dodáno 18 samostatných prken a laticek. Bez návodu, prý je vše na netu, na netu jen návod na úplně jiný domek. Na on-line chatu mi řekli, ze jiný návod nemají a mám poslat reklamaci. Odeslána, ale nikdo mi na mail neodpověděl. Spojovací materiál (asi 5 různých šroubu a hřebíků) také bez vysvětlení na co použit. 18 prken a laticek - některé se dali uhadnout kam dat, jiné rozměrem nikam nepasuji. Některé bylo třeba zarezavat.

Dobrý den, hledáte legálního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení dluhu nebo potřebujete kapitálovou půjčku ke zlepšení svého podnikání? Všechny typy půjček fyzickým i právnickým osobám nabízím s úrokovou sazbou 2% za jasných a srozumitelných podmínek. Poskytnu libovolnou částku kdekoli, v případě zájmu o půjčku mě kontaktujte pro více informací (e-mailem) [email protected]

Ahoj,

Potřebujete nouzovou půjčku? Musíte splácet dluhy? Potřebujete dodatečný kapitál ke zlepšení vašeho podnikání?
    Půjčuji peníze lidem, kteří potřebují finanční podporu.

Rád bych prostřednictvím tohoto média informoval příjemce, že jsem připraven vám nabídnout kredit.

Nabízím;

Osobní půjčky

Půjčky na konsolidaci dluhu

Rizikový kapitál

Komerční půjčky

Firemní půjčky

Půjčky na školení

Hypotéky z jakéhokoli důvodu!

V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat s následujícími informacemi.

Email: [email protected]

Jedná se o podvodný e-shop - PROSÍM NENAKUPUJTE ZDE ABSOLUTNĚ NIC!!!

Objednali jsme zahradní domek pro děti MIA.

Domek jako takový stál 9 990 kč, ale je nutno přičíst velmi vysokou cenu dodání 1650 kč. Dále nám nabídli v emailu impregnaci a lakování za dalších dohormady cca 2000 kč. Konečná cena byla 13 641 kč. Za srovnatelnou cenu jsme tedy mohli mít obdobný domeček od Marimexu, kde maji dodáni zdarma.

- zboží bylo dodané podle jimy nabízenému termínu, ale zde veškerá pozitiva končí

- díly nebyly nalakované, jen impregnované. Paní na telefonu (která nám zavolala ve skutečnosti jen proto, aby ověřila, že proběhla platba) slíbila, že nám vrátí peníze za lakováni. Dosud jsme peníze neobdrželi (částka 1228 kč).

- zpracování je horší než si umíte přestavit a vůbec neodpovídá obrázku domečku na stránkách. Dřevo je nekvalitní a řezy velmi hrubé, takže okraje dílu nejsou rovné a vyčnívaji z nich dlouhé třísky. V nekterých místech jsou prkna prasklá a vypadávaji suky. Prkna jsou přichycena 'halabala' k trámkům sponami. V některých místech spony vyčnívaji mimo dřevo.

- několik dílu má špatný rozměr: přední stěna je o cca 30 cm užší než by měla být a tudíž nelze použít. Střešní díly jsou taktéž příliš úzké a nepokryjí potřebnou plochu.

- domeček má mít 3 okna - pouze jedna dodaná stěna má otvor pro okno. Podotýkám, že se jedná pouze o otvor - kdo naivně čeká rámeček, jako na obrázku, bude bohužel zklamaný.

- nebyly dodány dveře

- dodané 'zábradlí' se skládá z hrubě sešponovaných trámků - zábradlí na obrázku připomíná jen velice vzdáleně

Z těchto důvodů jsme chtěli odstoupit od smlouvy ve 14 denní lhůtě. Bohužel firma s námi nekomunikuje a tudíž se zdá, že jediné východisko bude obrátit se na ČOI. Upřímně lituji případné zoufalce, kteří si od této firmy objednali třeba garáž nebo větší domek.

• Brutalne nekvalitni
    • Pomale
    • Chybel material
    • Firma dale nekomunikuje

Katastrofa. Firma Cadema provozuje nekolik webovek s prodejem zahradnich domku. Maji tolik objednavek, ze jejich externi vyrobci a montaznici nestihaji. Od posledniho dne pred dodanim firma najednou prestala komunikovat. Montaz probehla po terminu a urgovani. Material byl spatne narezany a cely domek je splacany, jak kdyby ho nekdo stavel poprve. Budeme muset delat hodne oprav a dodelavek. Kdybyste se presto rozhodli domek objednat, neobjedvanejte absolutne nic navic (barva apd.) - to si jednoznacne dodelate sami i lepe i levneji.

• Jediná výhoda je cena
    • výrobce dodává nekompletní zahradní domek z nekvalitního materiálu

Domek byl dodán ještě před termínem a jeho cena je opravdu lákavá a jiný podobný tak levný neseženete ani v žádném Hobymarketu ve slevě. Ale promyslete si dobře, zda si nepřiplatit, protože pokud nejste zručný kutil, s dobrým nářadím, tak domek sami nesestavíte. Objednali jsme domek Murcia, jehož rozměr měl být 2,70x2,70. Rozměry domku jsou 2,40x2,40. Nejdříve materiál: domek je vyrobený ze dřeva druhé jakosti, kde je samý suk a díry po nich. Některé díly domku jsou již předpřipravené, ale drží k sobě pouze slabými kovovými sponkami. Návod na sestavení stáhnete na stránkách prodejce, jenže problém je v tom, že jak jsme začali domek sestavovat, postupně jsme zjišťovali další a další věci, které chybí. Chyběl spojovací materiál, který měl být součástí. Nebyla namontovaná Fabka a klika za kterou jsme si připlatili. Díl s oknem patřil k domku jiného rozměru, takže na ten náš nešel vůbec namontovat. Dvě palubky na podlahu byly o 20cm kratší. Když jsem volala do firmy prodejce jaké máme problémy, pán byl ochotný a řekl, že mám sepsat reklamaci, co vše chybí. Reklamaci jsem napsala a jediné čeho jsme se dočkali, že nám vrátili peníze za chybějící Fabku a kliku. S výrobcem už prý ukončili spolupráci, ale jestli ten další bude lepší, to je ve hvězdách. Domek stojí a z dálky vypadá pěkně. Ale pouze díky tomu, že jsme spoustu věcí přikoupili a pak nastoupil příbuzný s kvalitním nářadím a řezal, šrouboval... V podstatě použil co šlo, aby domek na nářadí stál.

• Žádný
    • Žádná
    • NEBRAT
    • Nebrat
    • Nereaguje na reklamace
    • Zbytečně vyhozené peníze, zboží dobré do kamen
    • Doprava 890, večeře by byla lepší

Objednala jsem si dřevník, sice byl rychle dodán, ale provedení katastrofa. Dodán bez návodu, nakonec musel být smontován odborníkem, a ten samozřejmě shledal výrobek jako nesmontovatelný, díly nesedící a ani rozpěry nebyly zařezané v úhlu, panty na efekt, tedy na dveře které nejdou otvírat....Vylámané dílky, ostřepené, samý suk a ještě od smůly. Obchod na reklamace nereaguje. Telefony neberou. Podávám podnět na ČOI. Obchod nedoporučuji....

Koupili jsme zahradní domek eny, provedení katastrofa, domek vůbec nevypadá jako na obrázku ,palubky popraskané, od smůly. Dveře nesedí rozměrově. Nechápu jak můžou vůbec něco takového zákazníkovi poslat za ty peníze.

Chcete vyřešit své finanční problémy? Nemáte dostatek finančních prostředků na nákup potřebných věcí? Nechcete platit konzultace nebo přísliby zprostředkování? Jste ve věku zákonného věku a jste schopni splácet? Máte příjem, ale nejste schopni to dokázat? Už vás nebaví zbytečné návštěvy v bance, protože vám už nebudou vyhovovat? Chcete rychlý, spolehlivý a bezplatný úvěr do 24 hodin na svůj účet? Takže napište na e-mail: [email protected]

• úpravy podle zákazníka
    • levné

Domeček mi upravili na mnou požadovaný atypický rozměr, aby mi pasoval na místo starého domku. Přestože to byl zakázkový domek, byl dodán během deseti dní. Vše vyřešeno bez problémů po mailu. Dokonce ani zálohu nepožadovali. Určitě doporučuji.

• velký výběr
    • prakticky o 30-40% levnější než stejné domky u konkurence

dodáno během cca dvou týdnů, montáž jsme zvládli za cca 4 hodiny, výsledek super, mohu doporučit

• Ve výsledku asi nic..
    • Nemožná reklamace..
    • "Odfláknutá" kvalita výrobku

Kvalita dodaného zahradního domku 2x2m naprostá katastrofa. Osobně bych dokázal pochopit několik nedostatků, na které jsem narazil. To, že je ve spoustě stěnových palubek díra po suku bych osobně ještě považoval za drobný nedostatek, který bych neřešil. Nicméně střecha, která nemá žádnou jinou podporu a je jen přidělána do obvodu domku (na délku) a při deštivém počasí dochází k jejímu prohýbání ve střední části, a to je už poměrně špatný problém, který budu muset dořešit vnitřní vzpěrou, kterou si tam musím dodat, ale to by se také ještě dalo.

To že rohové stěny na sebe jednotlivými trámky sedí tak, že stěnové palubky přesahují druhou stěnu a není možné z obou stran navrtat krycí lať mi už docela vadí (nelze přidělat krycí latě rohů). To že je úhel střešních bočních dílů seříznut jinak a je nutné si ho přeřezat mi už přišlo docela smutné.

Ovšem vrchol toho je to, že vaši zaměstnanci použijí klidně lať se sukem přes celou hloubku na dveřní díl přímo u zámku už vůbec nechápu. Poslední problém je bohužel nejhorší. Dveře jsou díky díře nepevné (v levé části u zámku je nemá co držet v rovině) a při dešti mají tendenci se kroutit a díky tomu nejdou zavřít. Bohužel vzpěra, která by měla dveře diagonálně upevňovat není ani po celé délce dveří a vede z dolního rohu jen cca do 3/4.

Reklamace naprosto nemožná. Pokusil jsem se řešit reklamací jen jeden díl, který je i po montáži možné vyměnit, a to jsou dveře. Po odeslání vyjádření na emailovou adresu dodavatele se nic nedělo. Po následném telefonickém rozhovoru mi bylo řečeno, že je věc v reklamaci. Následný měsíc opět nic. Po dalších telefonátech mi bylo řečeno ať email s nedostatky pošlu ještě do Rožnavy, kde výrobu domku realizují. Z Rožnavy mi přišlo velice strohé vyjádření, že mi zašlou nové dveře, a to buď po kurýrovi nebo s první dodávkou do dané lokality. Uběhl zase cca měsíc a nic. Nyní nikdo na email neodepisuje a po telefonu se nic nedozvíte. Jen to, že na druhé straně je jen zaměstnanec, který může věc předat dál a nic víc. Následně předávám celou věc ČOI, protože v dnešní době není naprosto možné takovýmto způsobem dodávat produkty a vlastně ani neřešit reklamační řízení.. S touto firmou nikdy více...