• rychlá dodávka a milý dárek navíc☺

Spokojen.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Super domluva, když něco nemají zrovna skladem
    • Dostala jsem knížku navíc :-D

• rychlé doručení zboží, které jinde nebylo skladem

• Ten člověk má ještě drzost posílat mailem nabídky na knížky když neodpovídá na telefony ani maily ohledně objednávky co jsem mu zaplatila na podzim. Tohle chování se nějak vymyká mému chápaní. Nevím jestli to neřešit přes policii ani ne tak kvůli sobě, jelikož zas tak závratnou částku jsem mu naštěstí mu neposlala, ale ten člověk podvádí spoustu lidí jak tu čtu a asi to bude dělat i dále pokud se něco nestane.

• kniha nepřišla, peníze nevratili, telefon dočasně nefunguje, na maily neodpovídají!!! podvodníci

• Měli poptávaný titul knihy jako jediní na trhu ;-)

• *****

• Objednané zboží po více než třech týdnech nedošlo ani po urgencích.

• 29.3 jsem zadala a do dnešního dne bohužel žádne info a ani kniha

• Objednaná knížka mi přišla i s dárečkem

První zkušenost s obchodem a jsem nadšená.

• Kniha jiz byla pouzivana, nebot byly zaskrtnute a zakrouzkovane urcite pasaze v knize. Jak si toto muzete dovolit, kdyz chcete za knihu penize, navic prisla bez obalu a tudiz mela byt levnejsi. Uz si u vas nikdy nic neobjednam.

Kniha je objednana od 8.3.2020 a do dnesniho dne nejste schopni tuto dorucit a ani se neozvat co se stalo nebo nestalo. Hlavne ze mate zaplaceno ze jo ??????????????????

• Objednala jsem 2 produkty, jeden přišel v pořádku, druhý byl jiný, nehodnotný. Nedá se s nimi zkontaktovat, je to podvod a v žádném případě nedoporučuji.

Objednávka byla velmi rychle vyřízena, prodávající byl ochotný, vše proběhlo hladce a v naprostém pořádku.

• Byl jsem překvapen, jak rychle má objednávka dorazila
    • Široký výběr produktů, o kterých se zajímám

• Nedostupný telefon, žádné reakce na maily.

Na objednávku ze 17.12. 2019 není žádná reakce, doporučuji se vyhnout tomuto obchodu, nejspíš podvod.

Knihu jsem obědnával 13.12. 2019 a zatím mi nedošla telefon mají stále vypnut takže nevím jestli mi vůbec příjde

• Ochota upravit objednávku
    • Rychlé doručení zboží po úpravě objednávky
  • Naprosto žádná reakce na objednávku vyjma prvotního potvrzení