Skvělá komunikace, rychlé odeslání.

Velice doporučuji, pan majitel okamžitě zareagoval na danou objednávku a průběžně mě informoval o stavu objednávky. Zboží pěkně zabaleno a rychle doručeno.

Výborná komunikace, ochota, rychlost dodávky, vše super.

Opravdu velmi rychlé vyřízení objednávky. Informace o každém "kroku" mé objednávky. Opravdu mimořádný přístup.

• Sice výroba neprobíhá v den nebo následující den po objednání, ale jakmile je sirup vyroben, už se nečeká. Vyřízení je potom rychlé. Pán o každém kroku informuje, takže vždy vím, v jakém stavu objednávka je.

Velká spokojenost. Pravidelná informovanost ohledně výroby objednaneho zboží a rychlé dodání. Výrobky jsou pěkně zabalené a mají moc příjemnou vůni

• Přírodní výrobky, které skvěle chutnají a pomáhají.

O žádné nevím, vše super :) Objednávám od pana Honzy už poněkolikáté a vždy velká spokojenost :) A tímto mu děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků :)

• Vše čerstvé, výborná chuť, rychlé dodání, skvělá komunikace, prostě obrovská spokojenost celkově :)

Všem vřele doporučuji :) Úžasné přírodní výrobky, které chutnají i pomáhají :)

• Jsem naprosto spokojená a doporučuji :)

Žádná není ;)

• Rychlé dodání, dobrá komunikace s obchodem, skvělé ceny

• Velmi dobrá komunikace s obchodem. Přišlo mi několik mailů o přípravě zakázky a jejím odeslání.
    • Rozumné ceny
    • Rychlost dodání zboží

Byl jsem zcela spokojen. Děkuji.

• Velice prijemna komunikace s obchodem. Pán byl hrozne moc vstřícný. Bleskurychle odpodédi.

Naprosto zadna!!!!