• široký sortiment zboží, přehledné stránky, dobré ceny
    • nemá

Velice dobrá spolupráce - komunikace, vstřícnost :-) 100% spokojenost - určitě budu v budoucnu dál z tohoto obchodu objednávat zboží.

Reakce obchodu MujEobchod.cz

Děkujeme za Váš názor. Jsme moc rádi, že jste spokojena a velice si toho vážíme!

www.mujeobchod.cz

• pekne zbozi,skvele ceny.prehlednost zbozi a vyber.
    • nic.

100%spokojenost.doporucuji vsem.

www.mujeobchod.cz

• Pěkné zboží za rozumnou cenu

• přehlednost, rychlost
    • nevím o žádných

www.mujeobchod.cz

Doporučuji,byla jsem velmi spokojená,určitě u vás budu nakupovat

• Vyšší poštovné.

Dobré nakupování, rychlost a výborná komunikace o stavu a doručení.

• Pro mě hlavní,že bylo zboží ve Vašem obchodě dostupné
    • Nemá

za mě super

• pekný sortiment
    • neviem

tovar , ktorý som si objednala bol presné ako na obrázku som maximalne spokojná ... obliečky do postielky sú krásne a všetko mam pekne zladené ....

www.mujeobchod.cz

• kvalitní zboží za skvělou cenu

www.mujeobchod.cz

• Kvalitný tovar za dobrú cenu
    • Slabiny ani nie, ale bola som trošku sklamaná že mantinel ktorý som najprv chcela a bol v ponuke nemali.ale zas musím kladne napísať že ni to hneď oznámili a vybrala som si iný

www.mujeobchod.cz

• Přehledná nabídka a ušetřený čas.
    • Žádnou jem při svém nákupu nezjistila.

Doporučuji. Zakoupené zboží odpovídá nejen čísly objednanych velikostí, ale i barevně (perfektní fota nabízeného zboží, odpovídaji realitě.

doporučuji,byla jsem moc spokojená

www.mujeobchod.cz

rychlost dodání, dobrá cena, přehledné stránky. doporučuji

www.mujeobchod.cz

• Hezké cenově dostupné zboží.

Na zboží, které jsem si pro miminko představovala, jsem v jiném obchodě nenarazila. Takže originalita a cenová dostupnost. Zaslání i komunikace proběhla naprosto podle mých představ, za sebe velmi doporučuji!

www.mujeobchod.cz

• Velký výběr a krásné věci pro miminka.
    • O slabinách nevím.

Rozhodně doporučuji.
    byla jsem mile překvapena rychlou odezvou na moji objednávku.
    Objednané zboží je kvalitní, moc pěkné.

rychlost,spolehlivost,velký výběr

• Super ceny
    • Nevím

Míč doporučuji,jsem opravdu spokojená!

www.mujeobchod.cz

• Perfektni komunikace se zakaznikem :)
    • At hledam jak hledam, zadne...

Doporucuji :)
    Jsem velice spokojena a brzy se na Vas opet obratim s dalsi objednavkou :)

www.mujeobchod.cz

Zboží-mantinel je z nekvalitního materiálu. Barva není po celé delce stejná. Vypadá to, jako když byl dlouho na slunci. Po vyprání se vnitřní výplň zkroutila a mantinel nedrží tvar.

Reakce obchodu MujEobchod.cz

Děkujeme za Váš názor a zpětnou vazbu i když byl odeslán až po měsíci a půl od obdržení zásilky. O skutečnosti, že má mantinel nesprávnou barvu jste nás neinformovala, je to škoda, určitě bychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Mantinely jsou šity z kvalitních materiálů s výplní z dutého vlákna, které se při nedodržení pokynů pro praní může poškodit. Jedná se o ojedinělou připomínku, vzor, který jste si zakoupila je velmi oblíbený a hodně objednávaný.
    Snažíme se, aby námi prodávané zboží splňovalo žádanou kvalitu, proto bychom Vás rádi přesvědčili, že tomu tak skutečně je - z tohoto důvodu Vám poskytujeme slevu 5% na další nákup.Věříme, že až nákup uskutečníte, Vaše hodnocení bude lepší. Těšíme se na Vaši objednávku. Do poznámky uveďte tuto informaci.

• Neobvyklý design
    • Nevím

Solidní zboží za dobrou cenu