• Zadna komunikace

Uz 3 tydny cekam na zbozi.Nikdo nereaguje na telefon,sms ani emaily.Nikdy vic!!!!!!!!

• !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • VUBEC NIC!!!!!!!
    • Neobjednavejte nebo aspon neplatte predem!!!!!!!!!!! 29.12.2017 jsem objednala a zaplatila zbozi a je 12.1.2018 a nemam ani zbozi ani penize.Zadna komunikace pres telefon ani emaily.Jednou mi to vzal nejaky muz,ktery mi rekl,ze mel autonehodu a byl v nemocnici a okamzite to posila.Zase nic.Predam kauzu na ceskou obchodni inspekci.S takovymi obchodniky musime zatocit.NENAKUPUJTE!!!!!!!!!!!!!!

V zadnem pripade NEDOPORUCUJI!!!!!!!

• NIC
    • Objednala jsem granule za 1400 pro stene, poslali mi granule pro dospeleho psa! Neuveritelne nespolehlive!

!

• NIC
    • Nejhorší uskutečněný nákup zboží přes internet !
    • Od zaplacení objednávky jsem čekala dva pracovní týdny na dodání, NA 2 UVEDENÁ TEL. ČÍSLA NIKDO NEREAGUJE, zpět nezavolají, po dlouhém domáhání paní tvrdí že je v nemocnici a že zboží předala dopravci, přitom se tak nestalo, zboží předala až za dva pracovní dny

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI, VELICE NESPOLEHLIVÝ ESHOP!!!!!!!!!!

• Granule jsem objednal asi před týdnem a stále nedorazili.E shop nereaguje ani na email.Dovolat se jim nedá.

Tady rozhodně nenakupovat

• Obchod rozhodně nedoporučuji.
    • Před pár dny jsem objednával 10 kg granulí pro kočku Royal Canin Indoor, a když dorazily, zjistil jsem, že mají prošlou dobu minimální trvanlivosti - ta byla do 07/2017. Vím, že tyto granule mívají standardní trvanlivost minimálně rok a více, tzn. že někde dlouhou dobu ležely. Navíc bylo balení velmi zašpiněné.
    • Komunikace ze strany obchodu nulová - "linka" zákaznického centra +420 736 223 624, která je uvedena na webu http://www.muj-zverimex.cz po vytočení pouze ohlásí "Volaný účastník není dostupný". Druhý kontaktní telefon +420 605 103 830, který je uveden v potvrzení objednávky nikdo opakovaně nezvedá. Na e-maily s žádostí o kontakt také nikdo nereaguje.

Obchod nedoporučuji - zaslali prošlé zboží ve zašpiněném obalu a obchod nekomunikuje.

• Dobrý výběr krmiv,tento obchod mi byl doporučen chovatelem,který od Vás nakupuje pravidelně.

Reakce obchodu muj-zverimex.cz

Velice si toho vážíme, děkujeme za důvěru.

• Super obchod, doporucuji! Nizke ceny,rychla doba dodani!
    • Zadne

Nemuzu nez doporucit