• rychlost dodání
    • kvalitní zboží

Reakce obchodu MUFFIN MODE

Vaše zpětná vazba nás moc potěšila, děkujeme za důvěru a budeme se snažit i nadále!

• Rychlost doručení
    • Hezké balení
    • Kvalitní materiál

• Rychlá komunikace
    • Kvalita zboží
    • Rozmanitost nabídky

Produkty jsou z nádherného materiálu. Jsem s nákupem naprosto spokojená. Balíček přišel krasně zabalený. Určitě obchod doporučuji a já jsem zde nenakupovala určitě naposledy.

• Kvalitní a krásné výrobky
    • Skvělá komunikace
    • Krásné balení zásilky

Vřele doporučuji. Těšíme se na další nákup

Zboží jsem objednala již několikrát, vzdy přišlo krásně zabalené oblečení. Nejraději zde nakupuji merino pro miminko. Materiál je kvalitní, oblečení se v pračce nesráží. Dodání vždy velmi rychlé. S obchodem jsem spokojena a doporučuji:)

Uvnitř krabice krásně zabalené zboží s děkovným dopisem adresovaným na jméno nakupujícího. Maličkost, která příjemně potěší :-)
    Zboží objednáno v neděli, hned v pondělí odesláno. Oblečení pro mimčo je krásné, takže spokojenost s obchodem.

• Výborná kvalita zboží
    • Skvěla komunikace
    • Naprosto krásné zboží

Maximální spokojenost. Děkuji za příjemný nákup. Určitě doporučiji!

Rychlé dodání

• Rychlé doručení
    • Kvalitní materiál
    • komunikace

Za nás jsme velmi spokojeni. Objednávali jsme zavinovačku a další drobnosti pro syna a jsme moc spokojení :-)