• dodané zboží horších vlastností než bylo deklarováno

objednal jsem brunox turbo spray s click adapterem
    4CR tuto variantu nabizel jako jeden z mala eshopu, proto jsem vzal rovnou 10ks do zasoby
    dorazil turbo spray bez click apateru, ktery jsem mohl koupit vsude jinde casto i levneji
    povazuji toto za podraz od eshopu, od reklamace mne odradily s tim spojene komplikace

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

vaše hodnocení je poněkud přísné, berte v potaz všechny faktory prodeje.. Myslím totiž, že vše ostatní bylo v naprostém pořádku. A teď k Turbo spreji, ano, máte pravdu, obrázek byl skutečně s clickem, za to se omlouváme a je již napraveno. Nicméně vše je o domluvě, mohl jste klidně napsat, zavolat a určitě bychom se domluvili. Tak možná pro příště .. Mějte se hezky. S pozdravem Petra, 4cr eshop

nevýhodou obchodu je , že mají smlouvu na doručování pouze s DPD a to je katastrofa.
    Jinak obchod je super !!!!

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Ano, smlouvu máme pouze s Dpd a problémy s nimi jsou zcela minimální, samozřejmě vždy je vše o lidech a tak i o řidičích :-).. Příště už to bude určitě lepší :-).. Mějte se hezky. S pozdravem Petra, 4cr eshop

Jsem maximálně spokojený.Janata

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

tak to jsme moc rádi... Děláme vše proto, aby tomu tak bylo :-).. Mějte se hezky, děkuji za pěkné hodnocení a budeme se těšit na vaši další objednávku. S pozdravem Petra, 4cr eshop

• komunikace

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

děkujeme za krásné hodnocení a budeme se těšit na vaši další objednávku. Hezký den. Petra, 4cr eshop

• rýchle dodanie , darček navyše

Dobrý den ,
    děkujeme za krásné hodnocení a další objednávku, jsme moc rádi, že jste spokojeni...
    Mějte se hezky a budeme se opět těšit.. S pozdravem Petra, 4cr eshop

rychlost

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

děkuji za krásné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.

• Rýchlosť dodania

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

děkuji za vaše hodnocení a další nákup, jsme rádi a vážíme si toho, že se k nám vracíte.
    Mějte se hezky. S pozdravem Petra, 4cr eshop

• Nakupni kosik na internetu se vyprazdni po dalsim otevreni stranky i treba uz po 30 minutach, to je skoda, pokazde musim natukavat znova.

4cr produkty jsou skvely, maji od A az do Z od jednoho vyrobce. Vse co potrebuji.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

děkuji za vaše hodnocení, ano, v košíku to někdy zlobí, bohužel úplně s tím nedokáži nic udělat.. :-).. někdy tam vydrží to zboží i do druhého dne, někdy ne.. musíte tu objednávku sfouknout nejlépe v jednom dni, ještě lépe hned :-)..
    Mějte se hezky a budeme se těšit na další nákup. S pozdravem Petra, 4cr eshop

• Richle dodanie tovaru

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

děkujeme za vaše milé hodnocení a budeme se těšit na další nákup...
    Mějte se hezky.. S pozdravem Petra, 4cr eshop

Objednával jsem již několikrát a vždy bez problémů doručeno.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

moc děkuji za vaše milé hodnocení a jsme rádi a vážíme si, že jste u nás spokojen... To mě vždy těší nejvíc :-)..
    Mějte se hezky. S pozdravem Petra, 4cr eshop

• Navysili ceny...vyuzivaji situaci a doslovne soli lidi...

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

za každé hodnocení jsem rádi ale neuvádíte, jaké zboží jste zakoupil a jak moc je u něj navýšena cena, což je škoda, mohli bychom se k tomu vyjádřit.
    Mějte hezký den. Gajdošová Petra, 4cr eshop

Skvěle odvedena prace jako vždy.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste u nás v obchodě spokojen, děkujeme za milé hodnocení a budeme se těšit na příště. S pozdravem Petra, 4cr eshop

• Kosik v e shopu ten samy/ druhy den zmizi. Nutne znovu vse zanest do kosiku :(

Vse na jednom miste od 4cr, vetsina skladem. Kdyz slecna pri baleni zjistila chybejici polozku ( tuzidlo ), zavolala.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za vámi udělené hodnocení. Ano, máte pravdu, košík druhý den po naplnění je již prázdný, bohužel to tak mají nastavené, nicméně pokud objednávku uděláte v jeden den, tak v košíku zboží zůstává i po několikátém přihlášení na stránky. Mějte se hezky a budeme se těšit na příště. S pozdravem Petra, 4cr eshop

V pohodě.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za vámi udělené hodnocení a budeme se těšit na příště. Hezký den. S pozdravem Petra, 4cr eshop

Rychlost dodání.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení a budeme se těšit na příště. Hezký den. MSSK eshop

Rychlé a spolehlivé doručení.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení a budeme se těšit napříště. Hezký den. MSSK eshop

• rychlost dodání, cena

nic

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za vámi udělené hodnocení a budeme se těšit na příště. Hezký den. MSSK eshop

• Velmi rychlé dodání zboží , vše jak bylo objednáno.

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den Jirko, děkujeme za vaše hodnocení a budeme se těšit na příště. Hezký den. MSSK eshop

Rychlá dodávka

Reakce obchodu 4CR-eshop.cz

Dobrý den, děkujeme za milé hodnocení a budeme se těšit na váš příští nákup. Hezký den. MSSK eshop