• Bohužel nedoporučuji. Nekomunikace, dlouhá doba odeslání objednávky a to až po urgenci z mé strany

Nedoporučuji.
    Objednávka se začala připravovat až po 4 dnech po mé urgenci. Zboží objednáno 15.12 i zaplaceno, teprve 19. Začali s objednávkou pracovat. Přesto i na netu stále tvrdili, že Vánoce stíhají. Zásilka ani do Vánoc nedorazila.

• Žádná

Žádný email o rekapitulaci takže člověk jen doufal,......tady už nikdy.... Na infolinku se nedovolate a vrchol všeho je že chtějí hodnocení

• Žádná reakce na objednávku . Žádné potvrzení o objednávce , žádná komunikace. Po týdnu první e-mail od Balíkovny že je k vyzvednutí zboží od nějaké s.r.o. - název nic neříkající .Po pátrání na internetu zjištěno , že se jedna o tento e-shop . Vypadalo to ale na podvod . Z důvodu absolutní nekomunikace zboží nevyzvednuto . Ať se vedení laskavě zamyslí nad tím jak správně komunikovat se zákazníky , nebo ať změní platformou e-shopu .

• Obchod se od objednávky neozval, zboží ani po 3 týdnech nemám

• Po tydnu jsem urgoval kde je zbozi a nasledujici den mi jen prislo ze je vyexpedovane

• Chcete po mě hodnocení přestože jste zboží od 9.12.2023 nedodali

• Obchod odmítá komunikovat.
    • Zrušená a předem zaplacená objednávka mi nebyla dobropisována!

Naprosto otřesné jednání na všech frontách. Při hovoru odpovídá automat, který vás odkáže na mail a poté vám zavěsí. A na e-mail nikdo nereaguje.
    Nikdy víc.

Objednané zboží skladem, nikdo ani po 14dnech nedoručil. Eshop nereaguje, na telefonu záznamník, na emaily nikdo neodpovídá, peníze nevrátili. Zloději

• Rychlé vyřízení

• Příšerná délka doručení!!!!

Strašně dlouhá doba doručení!

• Tovar nedorazil
    • Ziadna komunikacia

Rada bych věděla, kde je moje zboží. Nemám žadné informace.

• Zboží přišlo nedostatečně zabalené a tím se v krabici poškodilo.Na E-mail který jsem ihned po otevření zásilky odeslal se zatím nikdo nevyjádřil.

spokojenost

• neberou telefony

Špatně opsali telefonní číslo, balík je někde k vyzvednutí a nikdo to nechce řešit. A já se s tím tahat nebudu, když jsem zaplatila dopravu.

• Hračka kterou jsem si objednala, ale je to předražená kravina, k ničemu. Nikdy více.

mluvící hračka nefungovala

• Zboží nakonec dorazilo
    • velmi dlouhé dodací lhůty u zboží deklarovaného skladem
    • telefonní infolinka v řádné pracovní době jen doporučuje napsat email
    • na email odpoví jen automat, že odpověď přijde následující pracovní den, nedošla nikdy

10.7. objednávka autíčka deklarovaného "skladem" , na stránkách nápisy "již 12.7. u Vás" , platba kartou online. 13.7 dopoledne v pracovní den dotaz telefonicky, kde zboží je- nelze, jen komunikace s automatem, který doporučuje napsat email. Na email mi došla automatická odpověď, že odepíšou do 24 hodin- neodepsali nikdy. 18.7 předáno České poště, 19.7. doručeno.
    Eshop tedy buď lživě informuje o skladovosti a doručovacích lhůtách, nebo má velmi laxní vnitřní postupy.
    K narozeninám ( 15.7.) jsem tedy koupil v mezidobí něco jiného.
    V roce 2023 si nemusíme nechat líbit úplně všechno

• Při stornu objednávky vrátili peníze
    • Lživé emaily o stavu objednávky - 2 dny po sobě email "objednávku balíme" a po 4 dnech stále nebyla odeslaná
    • Stav objednávky nešel zjistit, měli nefunkční web
    • Na telefonním čísle nic nejde zjistit, všechny volby hlasového automatu končí "pošlete nám email"

Absolutně nedoporučuju. Dárek jsem objednal týden před synovými narozeninami a nakonec to zachránila Alza, která zboží dodala za pár hodin.

Když jsem konečně dovolal někomu na infolinku, bylo mi řečeno, že tam mají hromadu věcí k odeslání a vlastně ani neví, v jakém stavu moje objednávka je.