• Zmena terminu doručení o nekolik mesicu bez zadne vysvetleni nebo omluvy.

děkujeme za zaslanou recenzi.

Velice se Vám omlouváme za komplikace s dodáním Vámi objednaného zboží.
    Dle námi dostupných informací mělo dojít k naskladnění zboží dne 19.5., vzhledem k tomu, že však došlo k posunu termínů návozů od dodavatele byli jsme nuceni zákazníka informovat o časové prodlevě v doručení zboží a o změně termínu k 19.6.2024.
    Za způsobené komplikace se Vám velice omlouváme, jakmile dojde k naskladnění zboží, budete obratem informován prodejnou Mountfield Příbram o možnosti vyzvednutí zboží.

Váš Mountfield

Super dlouhé dodací lhůty.

• Druhý den bylo zboží u nás.

• Po 11 dnech od objednávky a zaplacení nekomunikují. Bez omluvy, že zboží nemají....

děkujeme za zaslanou recenzi.

U Vámi vytvořené objednávky se jedná o nákup s tzv. odloženým termínem výdeje, kdy je objednávka expedována až po naskladnění objednaného zboží .
    O předpokládaném doručení a dostupnosti zboží je zákazník informovaný jak při vytváření objednávky, tak i tuto informaci obdrží v zaslané notifikaci o přijetí. Zákazník má tedy možnost rozhodnout se zda posečká do předpokládaného termínu doručení nebo zda se rozhodne objednávku neuskutečnit.
    V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 30.4.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Rychlé dodání

• Rychlost doručení, cena.

• Rychlost dodání.
    • Bohužel sekačka pro mne byla příliš těžká. Lepší je asi nakupovat v kamenném obchodě. Už mám objednanou novou a dávala jsem pozor kolik váží, ale asi tak dlouho nevydrží jako ta vaše.

All good as expected

• Platba stržena ihned, ale zboží až za 4 týdny.

děkujeme za zaslanou recenzi.

O předpokládaném doručení a dostupnosti zboží je zákazník informovaný již při vytváření objednávky, tak i tuto informaci obdrží v zaslané notifikaci o přijetí.
    U Vámi vytvořené objednávky je předpokládaný termín doručení k 30.4.2024(což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

Rychlost objednávky

• Od minulého týdne nemám informaci o mé zásilce..a na stránkách ji není možné dohledat. Poslední informaci mám o tom, že byla objednávka uhrazena, od té doby nemám zprávu. Objednávku potřebuji do tohoto pátku na oslavu 75tin, proto jsem u takového giganta na trhu, jako je Mountfield zklamána...

děkujeme za zaslanou recenzi.

V době vytvoření objednávky nebylo Vámi objednané zboží skladem , toto zboží bylo možné objednat s tzv. odloženým výdejem k datu 24.4.2024 (což bylo potvrzeno i v zaslané notifikaci).

skvělý

E-shop funguje dobře. Vše rychlé a přehledné. Jen ceny by mohly být nižší.

• profesionalita, rychlost

rychlá a profesionální reakce

Široký sortiment, ochotný personál.

Zboží je kvalitní

• Rychlost, profesionalita

Počítal jsem s dodáním v navrženém termínu, abych mohl o víkendu instalovat. Bohužel jse zboží dosud neobdržel a nemám ani informaci o zpoždění dodávky. Považuji to za velmi neprofesionální a v dnešní době dost nepochopitelné. Srovnatelná konkurence takové problémy nemá.
    Prosím o dodání již týden zaplaceného zboží.