E-shop se zmítá očividně v problémech...nefungují základní komunikační kanály (e-mail, tel.). ...rozhodně nedoporučuji zde něco kupovat. Nejenže nepřišlo potvrzení o objednávce, ale prodávající nekomunikoval...resp. první z tel. čísel uvedených na stránkách zareagovalo s tím, že s obchodem již nemá nic společného, druhý tel. kontakt nebylo možné zastihnou.

• bez komunikace

Bohužel obchod nemůžu doporučit. Již více než měsíc se s nimi snažím spojit ohledně reklamace produktu koupeného na jejich stránkách ale ze strany obchodu naprosto žádná komunikace.

deset dní po zaplacení zboží nikde ....

• Ani po 14 dnech od objednavky nebyl eshop schopen dodat udajne skladove zbozi... po urgenci zastupce eshopu pripusstil, ze zbozi v nejblizsi dobe doda vyrobce z Rakouska...

Ucarovala mi web stranka s popisom sortimentu, zaroven vyborna ustretova komunikacia s predajcom, tovar doruceny vcas a v skvelej kvalite.
    Bezproblemovy obchod.

• Rychle dodani, super komunikace

• Kvalitní vybavení. Skvělí osobní přístup. Pan mi volal aby se zeptal jestli opravdu chci karabinu která nebyla úplně vhodná do odsedky a po domluvě jsem zvolil jinou. Je vidět ze ho práce baví a přemýšlí nad ni nad rámec povinnosti.
    • Zboží které jsem objednal nebylo skladem ale vše přišlo za 2 dny a navíc jsem o tom věděl dopředu.

Velmi slušný obchod který chválim kudy chodím

vse ok

• zboží je kvalitní
    • velmi rychle dorazilo
    • přehledný e-shop

Zboží je kvalitní a velmi rychle dorazilo. Obchod je přehledný a sympatický. Všem doporučuji!

• zboží od Austri Alpin

Doporučuji, super jednání. Kvalitní zboží.

• Mají zboží od Austri Alpin. Jinde jsem ho nenašel.

Zboží značky Austri Alpin...

Reakce obchodu mountainstore.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• * rychlost dodání
    • * adaptivní možnosti osobního odběru

Reakce obchodu mountainstore.cz

Děkujeme za Váši recenzi a nákup :-)

• Žádné - zboží neodrazilo, obchod nekomunikuje.
    • Nekomunikuje. Zřejmě nemají potřebu prodávat.

Nejsem si jistý, že obchod ještě funguje. 18.9.2016 jsem si objednal zboží a od té doby se se mnou nikdo z obchodu nespojil ohledně doručení, urgence z mé strany bez odpovědi. Třeba už obchod zkrachoval nebo zavřeli nebo něco podobného.

Reakce obchodu mountainstore.cz

Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Pokoušeli jsme se Vás kontaktovat, ale bezúspěšně. Zřejmě někde nastala chybka…
    Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a věříme, že příště bude vše bez problémů – jak je u nás dobrým zvykem.

• Jediný dodavatel výrobků Malachowski
    • Dlouhá dodací lhůta

férové jednání, i přes prvotní zklamání ze zrušené objednávky (měl to být dárek)
    nabídka kompenzace z důvodu zrušené objednávky - nevyužita, protože obchod je specializovaný

Reakce obchodu mountainstore.cz

Díky za Vaši recenzi. Vážíme si toho.

• Naprostá absence kontaktu s kupujícím
    • Odeslání jiného zboží bez jakékoli zmínky
    • Doba dodání 15 dní

Jednoznačně nakupovat jinde, NEDOPORUČUJU ten obchod.
    Během 15 dní mi nepřišel jediný mail s informacemi, kde objednávka vázne, případně o tom, že požadované zboží je vyprodáno. Až dnes došel balíček s naprosto jiným zbožím bez jakéhokoli vysvětlení. Nyní jen doufám, že mi bez problému a podobného otálení vrátí peníze.

Reakce obchodu mountainstore.cz

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti, chyba vznikla záměnou zboží při expedici. Věříme, že sleva, za kterou jste u nás nakonec nakoupila, Vám udělala radost. Těšíme se na Vaše další nákupy.

• Kvalita zbozi a ochota a vstricnost zaměstnanců :-)
    • Zadne

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu mountainstore.cz

Děkujeme a věříme, že nás doporučíte známým ;-)

• Využila jsem slev.

Doporučuji.Dobrá komunikace s obchodem, výrazné slevy, vše dorazilo v pořádku.

Reakce obchodu mountainstore.cz

Děkujeme za Váši recenzi a nákup!

• Ochota prodávajících
    • Žádné.

Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu mountainstore.cz

Díky za Vaši recenzi. Velice si toho vážíme.

Dobré ceny, rychlé jednání a zboží rychle dorazilo. Všechno bez problémů, můžu jen doporučit.

Reakce obchodu mountainstore.cz

Děkujeme a věříme, že nás doporučíte známým :-)