• Flexfibilita a vstřícnost personálu.

Hezký den,

děkujeme za pozitivní recenzi. Přejeme vám spoustu šťastně najetých kilometrů s novou helmou, kterou jste si vybral. :-)

Milan, MotoVšem…A jedem!

• Příznivé ceny
    • Široký sortiment
    • Doprava zdarma
    • Ochotně poradí
    • Kvalitní produkty

Rád v tomto obchodě nakupuji. Najde si tu to svoje asi úplně každý. Navíc za velmi příznivé ceny. Je to obchod, kam se přednostně podívám, když sháním nějaké oblečení či doplňky na motorku. Za sebe mohu jen doporučit...

Hezký den,

moc děkujeme za úžasnou recenzi. Jsme rádi, že jsme u vás číslo 1 a budeme nadále usilovně pracovat, aby tomu nebylo jinak. :-)

Milan, MotoVšem…A jedem!

• Poradenství
    • Možnost zboží si prohlédnout rozbalené
    • Vstřícnost

• Mají vstřícný přístup k zákazníkovi, jsou schopni poradit a objednat i zboží, které nemají ne eshopu. Všechno je to na domluvě, stačí napsat do objednávky co potřebuju a zatím vše sehnali.

Ve zkratce:
    Když vím co chci, tak není žádný problém.
    Když pořádně nevím co chci, tak mi poraděj, objednají zboží na pobočku, kouknu na to, vyzkouším a rozhodnu se. Pro mě ideální.

• Vstřícné, komunikativní jednání

Velmi dobře, profesionálně fungující e-shop.

Hezký den,

děkujeme za skvělé hodnocení, které nám udělalo velkou radost. Přejeme spoustu šťastně najetých kilometrů s produkty, které jste zakoupil.

• Ochota při výběru zboží

Hezký den,

děkujeme za super recenzi. Všichni naši prodejci jsou velmi ochotní a jsme rádi, že to ceníte. Až budete řešit cokoliv kolem vybavení, můžete se nám opět ozvat. :-)

• Velký výběr
    • Velmi ochotný personál

Obchod jsme navštívili osobně. Personál opět skvěle naladěn a ochotný pomoci s výběrem. Moc rádi se zase vrátíme. Děkujeme

Hezký den,

moc děkujeme za skvělou recenzi. Těšíme se na další vaši návštěvu a věříme, že budete opět spokojeni. :-)

Milan, MotoVšem

• Vstřícné jednání se zákazníkem, rychlé vyřízení objednávky, SUPER .

SUPER nákup .

Hezký den Petře,

moc děkujeme za pozitivní recenzi. Vždycky se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a vaše objednávka je toho důkazem. Ať vám věci dobře slouží.

Milan, MotoVšem

• Ochotny personal, vzdy dobre poradi.

Hezký den,

děkujeme za pěknou recenzi. Ať vám zboží slouží a těšíme se, až se s vámi opět potkáme na našich prodejnách.

• ochota
    • možnost vyzkoušet si zboží
    • dá se skvěle zaparkovat před obchodem

Velmi příjemná paní prodavačka, poradila, nechala nás vyzkoušet, pomohla upravit. Není co vytknout.

Hezký den,

moc děkujeme za pěkné hodnocení a těšíme se na další návštěvu!

• vstřícnost
    • rychlé jednání