• Jak oškubat lidí o peníze
    • Zboží nedorazilo

Dobrý den. Také jsem naletěl. Zaplatil a zboží nikde. Objednavka byla 24.5.2023

• zločinci
    • podvod

Dobrý den všem poctivým lidem.Jsou to podvodníci,podávám trestní oznámení.Objednal jsem,zaplatil jsem a tím vše skončilo,žádné pneu,žádné peníze.

Též máme stejnou zkušenost. Děkujeme za číslo jednací, budeme podávat žalobu

Dobrý den, stalo se nám to samé, včera 30.5.2023 jsme celou věc nahlásili na policii.
    Č.j.: KRPK-44987-2/PŘ-2023-190314
    Kdyby se chtěl někdo připojit, ať to tomu hajzlovi neprojde!!!

• Neni
    • Podvod

Zdravím, máme podobnou zkušenost, i nám odpovídal technik Vodička. Dopátral jsem se až k majiteli a upřímně jeho historce o zneužití ičo. nevěřím, peníze odešli na jeho účet, sídlo firmy je vedené na virtuální adrese kde ho nikdo nezná. Stejné sídlo je i v rejstříku Justice.cz, tam ho musel uvést sám jednatel. Vzhledem k recenzím z předchozích let je to celé podezřelé.
    Argumentace majitele, že to kazí jméno firmy je na vodě. Tahle firma evidentně dobré jméno neměla.

Dnes jsme podali oznámení, za krátký časový úsek to bude v součtu považováno za trestný čin, což je v tomto případě evidentní.

• Podvodníci

Manžel objednal pneu za cca 6tisíc 22.5.2023 a pneu nedorazily. Peníze samozřejmě platil předem. Webovky nejsou k nalezení a telefon nefunkční. Budeme hlásit na policii! Čím víc nás bude, tím se to spíš bude řešit. Trestný čin je nad 10tisic.

• Obchod neexistuje

Prachy pryč a nulová komunikace. Poprvé a naposledy jsem něco platil předem. Jsou to hajzlové největšího kalibru..

• Dobrý den.Objednal jsem si pneu.Bohužel nic nedošlo,bohužel jsem poprve v životě poslal peníze předem.stranka neexistuje.email taky nee..Jeto jeden velkej podvod.v patek mi ještě odpovidal udajně jejich technik Jan Vodička že je problém s dopravcem udajně DPD.že jako omluvu přidaji poukaz z Tesca.Ted nemám nic.Prosim poraďte co mám dělat.nejo jak pokračovat dal,aby byla sjednana nahrada.
    • Zboží nedošlo

Dobry den.Zboží stále nikde.Takže není naco čekat.I ja se dnes stavil na ,,kafičko'' na místní policejni stanici a nahlasil celou situaci.Děkuji za zveřejněni Č.J.:KRPK...atd.i z me strany jsem to nechal zapsat pod timto spisem(číslem) ať se muže uskutečnit hromadna žaloba....

Objednal jsem aku šroubovák, zaplatil předem, nemám po 2 měsících šroubovák ani peníze, obchod nekomunikuje :-( Poradíte co dělat, chci vrátit peníze ...

• vsechno

Objednal som si tovar. Zaplatil vopred. Cakam 2 mesiace. Urgujem, posielam Email, telefonujem. Tovar nemam, peniaze nemam. Podvodnici.

Zboží jsem objednala a přišlo potvrzení o provedené objednávce. Pět dnů se nic nedělo, proto jsem se e-mailem dotázala, kdy bude objednávka vyřízena, dalších 5 dnů bez odezvy a pak mi přišel e-mail, že byla objednávka zrušena.

Není co shrnovat.V pondělí jsem si objednal zboží,obratem mi došla zpráva ,že objednávka je zaregistrována a pracuje se na ní a v pátek mi došla zpráva ,že obchod moji objednávku ruší

• Vůbec nereaguje,po 14 dnech jsem se domohla vrácení peněz na účet.Jako omluvu napsali : z technických důvodů jsme nyní nuceni přerušit vyřizování objednávek a služeb.

Již nikdy více.Obchod nereaguje a po 3 týdnech mi napsali že vracejí peníze na účet,jelikož z technických důvodů jsou nyní nuceni přerušit vyřizování objednávek a služeb.

Reakce obchodu Motorová technika

Vážená paní Valíková, Vaše objednávka byla v systému umístěna 17.10 12:30 hod v sobotu. Jistě se zde nejedná o 3 týdny.
    Bohužel jste nebyla jediná zákaznice, kterou jsme museli řešit. V rámci 10 dnů jsme Vaši objednávku uzavřeli a vrátili platbu. Rozumíme tomu, že si stěžujete, ale prosíme o korektnost i vzhledem k tomu, že náš telefon byl dostupný
    pro dotazy k objednávkám a není pravda, že bychom nereagovali. Přesto se omlouváme za případné komplikace.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nejnizsi cena.
    • Jedna se o garazovy obchod, kde se zbozi nakupuje az ve chvili kdy si jej zakaznik objedna. Na dotaz kdy bude zbozi mi bylo majitelem sdeleno, ze je na poste a bude za 2 hodiny at poslu mail. Poslal jsem, ale odpoved jsem nedostal. Pozdeji dorazilo zbozi. Aspon neco. Usetril jsem par korun, ale za ten pristup bych si radeji priplatil.

V tomto obchode si ja uz nic nekoupim!!

• čekám, zda mi vůbec objednané zboží dorazí, komunikace je nulová

Cena a rychlost dodani - super

• Rychlost.
    • Solidnost.
    • Příznivé ceny.
    • -nic

Zboží bez zbytečného časového prodlení dorazilo.
    Měla jsem pochybnost o funkčnosti, ale po naprosto srozumitelném a velmi slušném jednání a po konzultaci s dodavatelem, je vše v pořádku.
    Dokonce nabídli, že si pro nářadí sami přijedou a postarají se v případě poruchy.
    Velmi obchod doporučuji.

• celkem velký výběr
    • zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

konkrétně akuvrtačka bosch je to již 9 pracovních dní a akuvrtačka nikde po dotazech žádná odezva obědnávám jinde!! obchod opravdu nemohu doporučit

Reakce obchodu Motorová technika

Vážený pane Štemberku, omlouváme se za případné komplikace, bohužel akumulátorový šroubovák,model který jste si objednal byl na konci čtvrtletí doprodán a čekáme na naskladnění. Ve stejné situaci je i náš dodavatel. Nemáme k dispozici žádný Váš dotaz ani pokyn ke zrušení Vaši objednávky. V každém případě respektujeme Vaši stížnost a ještě jednou přijměte omluvu za pomalé zpracování a vyřízení Vaši objednávky. S přátelským pozdravem Petr Šlajs

• Jste rychlejší, nežli dodavatel.