Obsluha spíše řeší konec pracovní doby než aby se věnovala zákazníkovi a dotáhla nákup ke zdárnému konci. Nakonec zakoupeno jinde-motozem.

Objednanou přilbu přes potvrzení nedodali v termínu a po 14 denní liknavé komunikaci / nekomunikaci slíbili zboží poslat s výmluvou, že ho dodavatel posílá ze Španělska.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Velikost helmy neodpovídá skutečnosti

• nohavice prišli rýchlo
    • nohavice prišli roztrhané
    • nohavice mali byť velkosti S ale v skutočnosti su obrovské a v reálnej velikosti L - XL

Reakce obchodu MotoQuadShop

Dobrý den pane Orolin,
    tato Vaše reakce nás mrzí. Objednal jste si u nás kalhoty nové, zabalené v originální obalu.
    Pokud jste na zbožípo vybalení shledal jakoukoliv nesrovnalost, stačilo by nás informovat o co jde, nebo kalhoty poslat zpět. Do této chvíle jsme od Vás ale neobdrželi jedinou zprávu, ani nám od Vás zboží nazpět nedorazilo.
    Nepříjemné situace vznikat mohou, ale pokud o nich nevíme, opravu těžko je můžeme vyřešit.
    Jakmile jsme si Vaši recenzi přečetli, volali jsme Vám. Chtěli jsem Vám vyjít vstříc a informovat Vás o dalším postupu. Po chvíli jste ale hovor "vytípl" a naše další pokusy o domluvu ignoroval.
    Pokud chcete situaci řešit, stále u nás máte možnost zásilku reklamovat, stačí dát jen vědět, či balík poslat zpátky. Recenze nám připadá trochu zcestná...

Zámečníková Adéla, Outdoor Liberec s.r.o.

• Nabízejí něco co nemají

Reakce obchodu MotoQuadShop

rádi bychom situaci uvedli na pravou míru. Internetový obchod MotoQuadShop a jeho skladové zásoby se aktualizují každou hodinu. Pokud se zákazník trefí do výprodejového zboží, které svítí skladem v posledním kuse, je takřka nereálné zaručit, že na zboží nedorazí více objednávek. V tomto případě má přednost zákazník, který si zboží objednal jako první. Vaše reakce nás velmi mrzí, nicméně i tak děkujeme za recenzi a prostor se k Vaší zkušenosti vyjádřit.
    Přejeme příjemné nákupy
    Adéla, Outdoor Liberec