• Cele zle nevyhovujuce zavadzajuce informacie o velkostiach a tovare uvadzate ze je skladom a nie je to pravda
    • Žádny
    • Zboží není skladem i když je jako skladové.

Objednávat hodně s předstihem.

• Nabízené zboží není !

• Rychlá dodací lhůta
    • Objednal jsem si boty RSA.,vel.44 černobíle provedení.Paní volala hned druhý den že požadovaná velikost není a už nebude i kyž na webu jí měli.Domluvili jsme se na velikosti 45.V pořádku přišla jenže v provedení bíločerné.A až po telefonátu mě bylo zděleno že mě na to paní upozornovala.Takže mam boty které jsem nechtěl.Udělejte si obrázek o tom sami

Medoporučuji

• neserióznost

ač jsem objednal zboží s platbou převodem, dorazilo mě zboží na dobírku (uznávám, že rychle), ale reakce obchodu téměř žádná až na potvrzení o přečtení mé žádosti o vrácení platby (9.5.2014), platba na účet obchodu mi do dnešního dne 19.5.2014 nebyla vrácena a obchod mlčí. Dnes posílám urgenci o vrácení platby na můj účet znovu. Příloha kopie emailů.

Doufám, že už bude moje žádost v vrácení platby vyřízena a budu o ní informován (viz dále), zatím děláte mrtvého brouka, pouze jsem obdržel potvrzení:

Přečteno: Objednávka zboží č. 620115033
    Toto je potvrzení e-mailové zprávy odeslané uživateli
    <[email protected]> v 7.5.2014 17:48
    Toto potvrzení ověřuje, že zpráva byla zobrazena na počítači příjemce v
    9.5.2014 13:08

A od té doby zase nic, peníze nejsou vráceny. 14.5.2014 mi přišla žádost o vyjádření jak jsem s Vašimi službami spokojen. To má být výsměch. Asi to celé předám dTestu.

Zdraví František Čejka

From: František Čejka [mailto:[email protected]]
    Sent: Wednesday, May 07, 2014 5:49 PM
    To: '[email protected]'
    Subject: FW: Objednávka zboží č. 620115033

Dobrý den, posílám znovu. Děkuji za odpověď. František Čejka.

From: František Čejka [mailto:[email protected]]
    Sent: Tuesday, May 06, 2014 5:50 PM
    To: 'Moto oblečení AnilA'
    Subject: RE: Objednávka zboží č. 620115033

Dnes jsem obdržel od Vás zásilku objednaného zboží Textilní nákoleníky Gareth, bohužel ač jsem zaplatil převodem z účtu (kopii výpisu přikládám) zaslali jste je na dobírku, poště jsem tedy 448 Kč uhradil a žádám Vás o její neprodlené vrácení zpět na můj účet u ČS číslo 1325060399/0800. Děkuji.

Hezký den přeje František Čejka

From: Moto oblečení AnilA [mailto:[email protected]]
    Sent: Saturday, May 03, 2014 4:49 PM
    To: [email protected]; [email protected]; [email protected]
    Subject: Objednávka zboží č. 620115033

Objednávka zboží z internetu č. 620115033

Vážený zákazníku,
    ještě jednou Vám tímto děkujeme za nákup zboží v našem internetovém obchodě www.motoobleceni-na-motorku.cz Doufáme, že budete s našimi službami spokojen a stanete se pravidelným návštěvníkem našich stránek.
    O dalším stavu Vaší objednávky Vás budeme průběžně informovat e-mailem.
    ________________________________________
    Pokud jste zvolili platbu převodem na účet, zde jsou potřebné údaje:
    Číslo účtu: 2000091802/2010 pro ČR (platby v Kč)
    Číslo účtu: 2800327553/8330 pro SR (platby v EUR)
    Variabilní symbol: 620115033

Cena za zboží: 399,- Kč
    Cena za doručení: 49,- Kč
    Celková cena k úhradě: 448,- Kč

Způsob doručení: Česká pošta, převod
    Způsob úhrady: Platba předem na účet

Posláno dne: 3.5. 2014

• solidní cena
    • zboží které udává skladem, skladem není a po objednávce ho buď sežene a nebo nesežene a zavolá, že už je nedostupné. A také neplatné číslo účtu. Mě se peníze vrátily s tím, že číslo účtu není platné.Takže v tomto obchodě je to nadlouho.

Šarlatáni,pokud na zboží spěcháte, nakupujte jinde.

• Aktualizace webu.

• Zboží dorazilo včas
    • Zboží bylo nekompletní, zjevně v nepůvodním rozdělaném obalu.

Zboží jsem přehledně vybral, dorazilo včas, ale nebylo kompletní zjevně v rozdělaném nebo použitém obalu. Doufám, že bude alespoň funkční :-( Tedy nedoporučuji proto, že nelze důvěřovat
    zásilce pokud je obal zjevně rozdělaný. Podle mne zřejmě již jednou vrácené zboží!

• Začínající personál.

Zboží jsem zaplatila platbou přes internet, abych měla levnější poštovné a když jsem si poté šla na poštu vyzvednout balíček. Bylo mi sděleno, že je na dobírku. Takže platit 2x? Děkuji pěkně.
    Teď doufám, že až dorazí zpět z pošty do obchodu, bude mi zasláno ještě jednou a to bez dobírky.

Reakce obchodu Moto oblečení

Dobrý den, děkujeme za recenzi, opravdu došlo k našemu pochybení v oddělení expedice za což se Vám ještě jednou moc omlouváme, učinili jsme nové opatření aby k této chybě již nedošlo. Mrkva Vítězslav

• Žádné
    • Nejvíce mě pobouřilo, že si účtujete procenta navíc za pltbu kartou. V době elektroniky a nehotovostních transakcí je to sviňárna si účtuvat procenta navíc. Člověk u Vás nakoupí za dvě desítky tisíc a místo, aby jste si zákazníka vážili, tak mu ještě účtujete procenta navíc!!! Jdete do hajzlu, už u Vás nekoupím naprosto nic!!!

Už mě tam níkdo neuvidí

Reakce obchodu Moto oblečení

je vidět, že vaše hodnocení píšete plný vzteku a celkové hodnocení se nezakládá na pravdě.
    Dovolte mi vše uvést na pravou míru:
    - o poplatku při platbě kartou informujeme předem, je to na prodejně vyvěšeno
    - nabízíme pouze možnost platby kartou, nemusíte ji využít, můžete platit v hotovosti, či převodem bez jakéhokoliv poplatku z naší strany
    - v případě, že se rozhodnete platit v hotovosti a potřebujete bankomat je vzdálen do 200m od prodejny
    - zákazníků si vážíme, snažíme se s nimi komunikovat a také držíme nejnižší možné ceny

Všeobecné vysvětlení:
    Banka nám jako obchodníkům bohužel tento poplatek účtuje, proto část obchodníků zavedla poplatek za platbu kartou pro klienty. Banky svým klientům dávají bonusy za platby kartou, odkud myslíte, že tyto bonusy berou, proč chtějí, aby lié platili kartou? Odpověď je jasná: vydělává jim to, jelikož obchodníkovi naúčtují 2% a zákazníkovi pak vrátí 0,1%-0,2%, aby kartou platil co nejvíce.

V případě, že bychom navýšili koncové ceny, byl by jste spokojen? My necháváme koncové ceny stejné a možnost typu platby necháváme na samotném zákazníkovi.

Upřesnit adresu místa k vyzvednutí v Hradci Králové, na stránkách ji máte špatně uvedenou!!!

Reakce obchodu Moto oblečení

Děkujeme za recenzi, za vzniklé komplikace se moc omlouváme, orientační číslo uvedené v kontaktech bylo opraveno. Mrkva Vítězslav

• -dlouhá odesílací lhůta
    • -špatná komunikace

• vrátila jsem zboží v nepoškozeném stavu...neodpovídaly velikosti a do dneška mi nebyly vráceny peníze,sice nějaká paní z obchodu volala,jestli opravdu chci vrátit peníze na konto a ne složenkou,ale tím to zkončilo....

zboží dodáno v pořádku,ale bohužel přes deklarování rychlého vrácení peněz jsem stále bez cca 8 tisíc

Reakce obchodu Moto oblečení

Dobrý den, každý zákazník má právo na vrácení peněz při splnění podmínek, jelikož není uvedeno jméno, nemůžeme Vás kontaktovat, proto prosím kontaktujte 777 213 894 Mrkva Vítězslav.

• Je to první nákup. Těžko hodnotit.
    • Je těžké hodnotit.

Potěšilo mne, že jsem byl telefonicky kontaktován a že se mnou byl projednán pozdější termín dodání objednané přilby a to včetně možnosti zrušení objednávky. Obchod je také o komunikaci se zákazníkem.

• komunikativnost
    • zatim žadne

nazor zatim nemam

Inzerovali na obrázku jiný typ moto bot, než byl popis. Amatér si toho nevšimne. Reakce prodejce solidní, ale rozdíl v řádu stokorun, takže těžko řešit. Chyba se asi stane, nebo je to jinak??????

• zboží bylo na 1OO % již použité, byly na nm fleky které nejspíš nepůjdou dolu. Dále nedpovídaly uvedené rozměry!

nedoporučuju

• Dlouhé dodací lhůty

Na internetu máte zbožím které není na skladě

Zbozi ktere jsem hledal jsem zde nasel za velmi priznivou cenu a proto mohu doporucit i ostatnim nahlednout na tuto stranku.

• komunikace

zboží zaplaceno předem po 10 dnech stále nic nemám.nikdy více.z prodejny motoobchod mám zboží do 48 hodin doma.