• rychlost dodání

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti s našimi službami a těšíme se na Váš příští nákup u nás. Tým MOTOGARAZ.CZ

Vse ok

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Vše bez problémů e-shop dodal zboží jak slíbil.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• skvělá komunikace, rychlé dodání, příjemná cena, děkuji a určitě doporučuji

Reakce obchodu Motogaráž.cz

S obchodem jsem maximálně spokojení. V tomto obchodu objednávám pravidelně.

Dobrá komunikace , rychlé vyřízení

• Ochota
    • Rýchlosť
    • Super personál

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Rychlé dodání, rychlá odpověď na dotaz, doporučuji.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• rychlost zpracování i doručení

V

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Rychlé jednání a dodání zboží.

• Vše v pořádku
    • Žádná

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• upozornění na akci výhodný nákup

umí nabídnot zboží za dobrou cenu

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• opravdu velká sleva na daný produkt
    • bleskové dodání (druhý den jsem zboží měl)

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Rychlost dodání zboží, celkově vše jak má být.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Už sem tam párkrát nakupoval a vždycky byla z mé strany spokojenost

• fajn sortiment
    • fajn ceny

nevýhody aktuálně nevím

Reakce obchodu Motogaráž.cz

Rychlost doruceni plus skvela komunikace obchodu.

Reakce obchodu Motogaráž.cz

• Super rychle dodanie, kvalitny tovar.