Vše na jedničku. Určitě doporučuji. Rychlé odeslání zboží a při reklamaci rychlá reakce a okamžité vrácení peněz.

Přes problémy při proplacení mé objednávky, při kterém došlo díky nedorozumění ke ztrátě z převodu peněz, vzal tuto na sebe v plné výši obchod. Zboží pak bylo doručeno přesně jak jsem potřeboval.
    Spokojenost >> doporučuji.

Rýchlosť dodania a lepšia cena ako u konkurencie

Přišla mi objednávka s výrobní vadou

Rychlý obchod

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

Děkujeme za kladné hodnocení.

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

Vaše spokojenost je naše radost. Děkujeme za projevenou důvěru a pochvalné hodnocení.

www.moto-olomouc.cz

Velice super obchod a hlavně zaměstnanci.

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

máme velkou radost z Vaší pozitivní zpětné vazby a jsme rádi, že námi nastavené zákaznické služby fungují k Vaší maximální spokojenosti.

www.moto-olomouc.cz

Nákup opakovaný, zboží skladem, rychlé dodání, dobré ceny a velký výběr zboží.

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

mockrát děkujeme za výčet kladů, které jste zmínil ve svém vstřícném a pozitivním hodnocení. Vaše spokojenost je naše radost a motivace do naší další práce. Těšíme se na Vaši příští objednávku nebo návštěvu naší prodejny v Olomouci Holická 574.

www.moto-olomouc.cz

Rychle odeslano,jedine co bylo spatne ale ne na prodejci ale na prepravci a to protoze to byla bohuzel zasilkovna a ja si to nemohl vyzvednout,protoze nemam v mobilu mobilni aplikaci a bohuzel jiny zpusob platby jaksik nelze u zasilkovny do boxu☹️a kdyz chcete radu tak vas nasmeruji na robota a ne nekoho s kym se muzete domluvit normalne.M.Krizek.

Dobrý den pane Křížek,

Děkujeme za Vaší recenzi a mrzí nás, že jste si zboží nemohl vyzvednout kvůli aplikaci, kterou nemáte v telefonu. Bohužel doba jde velice rychle dopředu a příště je lepší zvolit jinou formu přepravy.

S pozdravem Moto Olomouc

• Výborná komunikace, rychlost a spolehlivost.

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

Děkujeme za milou recenzi a doufáme, že i v budoucnu navštívíte náš eshop.

S pozdravem Moto Olomouc

• Velmi rychle doruceni pres celou republiku.

Vyhrala nejlepci cena vcetne postovneho

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

velmi si ceníme Vašeho ohodnocení a budeme rádi, když nám zachováte přízeň i nadále a stanete se naším stálým zákazníkem. Těšíme se na Vás...

byl to fofr

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

Děkujeme za stoprocentní hodnocení, Váš názor je pro nás velmi důležitý.

• Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

práce je naším koníčkem a Vaše hodnocení je toho jasným důkazem. Máme nesmírnou radost z Vašeho pozitivního hodnocení a budeme rádi, když se na nás v případě jakýchkoliv dalších požadavků s důvěrou obrátíte. Jsme tady pro Vás.

www.moto-olomouc.cz

• Zboží přišlo rychle a v pořádku

• Přehlednost obchodu, rychlost dodání

www.moto-olomouc.cz

Vše v pořádku, obchod doporučuji

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

Vaše spokojenost je naše radost. Velmi nás těší, že nákup proběhl v naprostém pořádku, a budeme rádi, když nás doporučíte svým přátelům a známým.

• Levnější než v Číně

Kvalita a rychlost dodání!
    Díky

www.moto-olomouc.cz

• vše proběhlo v pořadku

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

Vaše spokojenost je naše radost. Velmi nás těší, že nákup proběhl v naprostém pořádku a budeme rádi, když nás doporučíte svým přátelům a známým.

www.moto-olomouc.cz

• cena a rychlost dodání

Reakce obchodu MOTO OLOMOUC

jsme rádi, když předčíme zákazníkovy představy a splníme je na jedničku. Budeme rádi, když se na nás kdykoliv opět s důvěrou obrátíte.