Prostě vše super…

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše výstižná a vstřícná recenze je pro nás nejen odměnou za naši týmovou práci, ale zároveň motivací pro neustálé zlepšování a růst. Děkujeme.

Za tým Moto-Oblečení Patrik
    www.moto-obleceni.cz

• Zboží skladem není ve skutečnosti na skladě a tak se může stát, že zač v rozmezí několika dní přijde jednou informace, že zboží je v externím skladu a je třeba čekat 5 dní a poté, že je v jiném obchodě a čekáte dalších 5 pracovních dní

No, první a asi poslední nákup. Obchodníkovi se nedá věřit v položkách, které jsou skladem a které ne. Takže pokud někdy přeci jen udělat objednávku, tak nikdy neplatit předem.

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás mrzí, že jsme nedokázali vyjít vstříc Vašim požadavkům. Snažíme se našim zákazníkům vždy vyhovět, bohužel v rámci Vaší objednávky nastalo zdržení na straně dodavatele, které jsme nedokázali ovlivnit. Ještě jednou se Vám velice omlouváme, přesto věříme, že nám dáte ještě šanci, abychom Vás přesvědčili o našich kvalitách.

Za tým Moto-Oblečení Lucie
    www.moto-obleceni.cz

• skvělá komunikace s obchodem , ochotní .. nic není problém , změna v objednávce žádný problém, za mě fakt super

Reakce obchodu Moto oblečení

spokojenost a důvěra zákazníků je naše priorita. Proto Vám velmi děkujeme za Vaše pochvalné, vstřícné a doporučující hodnocení, které je pro celý náš tým tou největší odměnou.

Za tým Moto-Oblečení David

• dobré ceny
    • kvalita

Reakce obchodu Moto oblečení

vážíme si Vašeho času, který jste věnoval ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že se k nám kdykoliv opět s důvěrou vrátíte.

Za tým Moto-Oblečení Daniel
    www.moto-obleceni.cz

Líbila se mi rychlost doručení.

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi nás těší, že oceňujete, s jakou rychlostí vyřizujeme Vaše objednávky a dokážeme zajistit jejich expedici. Děkujeme za pochvalu, spokojenost zákazníků je náš cíl.

Za tým Moto-Oblečení Michal

Vše v pořádku a funkční

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že vyřízení Vaší objednávky proběhlo k Vaší naprosté spokojenosti a bez sebemenšího zdržení.

www.moto-obleceni.cz

Boty přišli v pořádku, ale byli bohužel malé tak jsme objednali jíne a osobně vyzvedli a ty původní vrátily personál byl příjemny a vstřícný.

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že jste byla s nákupem spokojená a naše doplňkové zákaznické služby fungují na sto procent. Věříme, že při výměně a vrácení zboží proběhlo vše v pořádku a s důvěrou se k nám kdykoliv ráda vrátíte.

Super,Labombastic,Fantastic,Školastic!!!!!!️

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vaši fantastickou recenzi, která je pro nás úžasnou zpětnou vazbou.

• Super,Labombastic,Fantastic,Školastic!!!!!!

Super,Labombastic,Fantastic,Školastic!!!!!!️

Reakce obchodu Moto oblečení

Vaše hodnocení nemá chybu :-) Děkujeme a věříme, že se na nás kdykoliv s důvěrou opět obrátíte a dokážeme splnit Vaše představy na jedničku.

Za tým Moto-Oblečení Sabina
    www.moto-obleceni.cz

• vše proběhlo rychle, dobrá komunikace

Reakce obchodu Moto oblečení

děkujeme za Vámi udělených pět hvězdiček spokojenosti, které jsou pro celý náš tým tou největší odměnou. Budeme se těšit na Váš příští nákup prostřednictvím našeho e-shopu.

Za tým Moto-Oblečení Petr

• Možnost objednání a zaplacení z domova Včasné doručení
    • Neměla jsem žádný problém

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že nákup prostřednictvím našeho e-shopu byl pro Vás radostí a vše proběhlo nad Vaše očekávání. Děkujeme za Vaše pozitivní a doporučující hodnocení, které nás velmi těší.

• Příjemní lidé.

Reakce obchodu Moto oblečení

moc děkujeme za pochvalu našeho personálu. Snažíme se, aby nákup u nás byl pro zákazníky potěšením a rádi se k nám vraceli. Věříme, že nám zachováte přízeň i nadále a budeme moci splnit Vaše další objednávky.

Za tým Moto-Oblečení Marian

Ochota a vstřícnost,
    Rychlé vyřízení,
    Široký a kvalitní sortiment,
    Dobré ceny,

Reakce obchodu Moto oblečení

Váš výčet kladů je pro nás tou největší odměnou za společnou práci a velkou motivací pro naše neustálé zlepšování. Děkujeme za Vaše vstřícné a doporučující hodnocení.

Za tým Moto-Oblečení Šárka

• Zboží splňuje mé požadavky

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že jste si z naší nabídky vybral zboží, které odpovídá Vašim potřebám a splňuje Vaše požadavky. Věříme, že nám zachováte přízeň i nadále.

Za tým Moto-Oblečení Sabina

• Vše v pohodě.

Reakce obchodu Moto oblečení

máme radost z Vaší výstižné recenze, která hovoří za vše. Děkujeme a budeme rádi, když si z našeho širokého sortimentu opět vyberete k Vaší naprosté spokojenosti.

www.moto-obleceni.cz

Velice rychlé doručení, zboží v pořádku a zdá se kvalitní, je to vánoční dárek.

Reakce obchodu Moto oblečení

jsme velmi rádi, že Vaše objednávka byla vyřízená bez sebemenšího prodlení a odeslána v co nejkratším možném termínu. Věříme, že jako vánoční dárek udělal velkou radost. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

Za tým Moto-Oblečení Kryštof

• rychlost, bezproblémovost, komunikace

Reakce obchodu Moto oblečení

máme vždy velkou radost, když jsou u nás zákazníci spokojení a nákup u nás je pro ně potěšením. Děkujeme za výčet kladů, které jste zmínila ve svém pozitivním doporučení.

Za tým Moto-Oblečení Radek

• cena ,rychlost dodání

nic

Reakce obchodu Moto oblečení

velmi si vážíme Vaší pochvalné recenze a výčtu pozitiv, která jste zmínil ve svém hodnocení. I nadále se budeme snažit, abychom vždy vyhověli Vašim požadavkům na sto procent.

• Přijatelná cena

Reakce obchodu Moto oblečení

máme velkou radost, že nákup u nás proběhl k Vaší maximální spokojenosti. Děkujeme za Vaši důvěru a budeme s radostí očekávat Vaši další objednávku nebo návštěvu jedné z našich prodejen.

Za tým Moto-Oblečení Marian
    www.moto-obleceni.cz

Rychlé doručení, skvělá komunikace. Doporučuji všem.

Reakce obchodu Moto oblečení

spokojenost a důvěra zákazníků jsou pro nás nejlepší zpětnou vazbou. Děkujeme za pochvalné hodnocení a doporučení, kterého si velmi vážíme.

Za tým Moto-Oblečení David