• Nabízí knihy, které nejsou v kamenných obchodech k sehnání.

Objednanou knihu, jsem nikde nenašla, Váš obchod byl první, kde jsem na ni narazila a stránky působí věrohodně.
    Doporučila bych obchod známým, neměla jsem žádné záporné zkušenosti.

Zboží jsem objednál před 11 dny a dodnes nemám zprávu kdy bude doručeno.

Reakce obchodu MotivačníKnihy.cz

Velice se omlouváme za zklamání Vaší důvěry ohledně dodání zboží. Bohužel jsme byli nuceni eshop dočasně zavřít z důvodu personálních změn. Děkuji za pochopení,

majitel

• pouze prodávají specializované knihy
    • čekala jsem, že knihy dorazí po nedělní objednávce max. ve středu, byl to dárek k narozeninám. Přišly až v pátek, ve čtvrtek byla oslava.10 x jsem volala na uvedený mobil abych zjistila v jakém stavu je vyřízení mojí objednávky, psala jsem email, ale nikdo se neozval a až v pátek knihy dorazily poštou.bez odezvy na moji komunikaci.
    • to, že se mnou nikdo nekomunikoval nezavolal zpět ani neodepsal mě dost naštvalo, přístě musím vybrat nějaký větší známějsí internetový obchod, kde je toto normální a běžné.

produkt v pořádku, komunikace na nule a vícekrát nebudu nakupovat.

• nevim
    • nevim

uz by jste mi to mohli dodat ;)

majitel

• Absolutně nepochopitelné jednání...kniha objednána,potvrzovací mail přišel,ale kniha nikde už 10 dnů...takoví by měli zkrachovat..

existuje plno jiných firem,takže tato již nikdy.
    Moje peníze si nezaslouží...

Vážená paní K.,
    velice se omlouváme za komplikace s objednávkou :-(

• Přišla jiná kniha než byla objednána

Vážená paní I.,
    bohužel omylem došlo k prohození objednávek. Velice se Vám omlouváme a pokusíme se tuto chybu co nejdříve napravit.

David Rektorys

• zajímavé knihy za skvělou cenu

• K dostani v tom to obchodu jsou dostupne tituly, ktere se těžko shaněji jinde.

Celkem spokojenost, zboží dorazilo v pořádku, nicméně lhůta dodání, ale především komunikaci ze strany obchodu o postupu vyřízení objednávky trochu pokulhávala.

• Obsahuje souhrn té nejzajímavější motivační literatury.
    • Doba dodání zboží.

• Dobrý sortiment zboží
    • Poměrně pomalá komunikace
    • Dlouho trvá dodání zboží

Vážený pane U.,
    omlouváme se za pozdní dodání Vaší objednávky, snažíme se na tomto zapracovat. Děkuji za pochopení,

• Nevim o zadne vyhode

Objednavka nedorazila.

Vážený pane K.,
    omlouváme se za pozdní doručení anglické knihy, která má dodací lhůtu 14 dní. Knihu jsme však již odeslali, měl byste ji obdržet v nejbližší době.

David Rektorys

• Neinformovali mě o zaslání objednávky.

• obchod by mohl dát vědět pod jakým číslem zásilku zasílá aby mohl objednavatel sledovat kde zásilka je

• Opravdu velký sortiment zajímavých knih
    • Pouze dodání ČP
    • Chybí věrnnostní program

Od tohoto eshopu jsem dostal přesně to co jsem očekával. Jen mi tu chybí informace že zboží bylo odesláno.
    Tento obchod doporučuji

• Knihu jsem stále nedostal

Vážený pane Š.,
    objednávku jsme zkontrolovali a kniha byla odeslána v nejbližším možném termínu na danou adresu, ale bohužel nebyla vyzvednuta a vrátila se nám zpátky. Takže buďto Vám pošťák nevhodil výzvu k vyzvednutí, anebo se stala nějaká jiná chyba. Pokud máte o knihu stále zájem, prosím kontaktujte nás na emailu [email protected] a rádi to s Vámi k oboustranné spokojenosti vyřešíme.

David Rektorys

• Specializaci na finanční gramotnost, která je v dnešním světě nenahraditelná
    • Vše, co jsem hledala - nalezeno na jediném webu
    • Vystihující popis, ke každé knize

Doporučuji každému, kdo se chce vzdělávat ve světě podnikání, investic a finanční gramotnosti

• Nepřišel mi e-mail s potvrzením objednávky.

• přehlednost, cena

• jednoduchost