• rychlost dodání, ochota poradit
    • štětec zdarma
    • poštovné bylo zdarma
    • profesionalita

super

• Rychlost a cena

objednávka vyřízena obratem

• Rychlé dodání zboží.

• rychlost vyřízení a doručení

Rychlé doporučuji.

rychlost, spolehlivost

• Rychlost, slušnost, spolehlivost

Nelbíbí se mi, že výrobky mají být na přírodní bázi, přitom je každá plechovka zbytečně zabalena do plastové fólie, včetně celého papírového balíku. Navíc mají plechovky plastové uzávěry, které tečou i když jsou zavřené a tyto uzávěry brání vylití celého obsahu plechovky, takže v každé plechovce něco zůstane, což mi přijde jako plýtvání.

Reakce obchodu Moravia finish

děkujeme za recenzi a zpětnou reakci k Vašemu nákupu, která je pro nás důležitá. Plechovky tradičních přírodních nátěrů zajišťujeme stretch fólií z důvodu přísných požadavků nasmlouvaných dopravců, jelikož se jedná o atypické zboží (kapaliny). Balík musí být zabalen tak, aby odolal pádu z výšky 90 cm třídícího pásu dopravce. Změnou a zlepšením způsobu balení se zabýváme neustále a průběžně hledáme další vhodnější řešení. Je pro nás velmi důležité, aby zákazníkům bylo doručeno zboží v co nejlepším stavu bez poškození. Jakmile balík předáme dopravci už není v našich silách ovlivnit způsob manipulace. Jedním z vhodných způsobů je dopravce, který překládá balíky na skladovacím depu ručně a tím je minimalizován možný pád balíku. Takového dopravce samozřejmě pro větší balení olejů a vosků využíváme. Bohužel tyto přepravní služby jsou za výrazně vyšší cenu dopravného.
    Jestliže při doručení zjistíte, že plechovka (obal) teče z důvodu poškození uzávěru nebo plechovky, ihned nás po obdržení balíku můžete kontaktovat telefonicky, emailem, a obratem s Vámi reklamaci vyřešíme a zašleme nové zboží.
    Plechovky pro tradiční přírodní nátěry používá náš dodavatel již několik let. Není v našich možnostech z pozice regionálního prodejce tyto plechovky a uzávěry změnit, ale zpětnou vazbu na základě Vašeho podnětu a zkušenosti našemu dodavateli předáme.
    M. Lánský - www.moraviafinish.cz

ok

vynikající

Z tohoto obchodu odebírám veškeré oleje na údržbu chalupy, protože pokud si nevím rady, tak jsou ochotní mi vždy poradit a zavolají zpět.

Jako laik oceňuji doplňkové návody a informace na webu. Příjemná byla také ochota personálu, který na můj dotaz ohledně výběru přírodního oleje obratem zavolal a vybral mi výrobky přesně na míru (kuchyň, podlaha, srub), proškolil mě ohledně aplikace a získala jsem spoustu cenných rad, takže se na ně určitě obrátím ráda i v budoucnu.

• Perfektně vše zabaleno.
    • Ředidlo (jeho uzávěr) špatně dovřeno, evidentně již od výroby. Šlo to i cítit a cca decka chyběla.
    • dobře došlo k vyzvednutí
    • nemám

Zboží dodáno do dvou dnů.

rychlé doručení

• široký sortiment za příznivé ceny