Jsou pružní a komunikativní. Nic není problém.

• granule jsem potřebovala doručit před svátky, objednala jsem ve ST, napsala mail s prosbou o urychlení zaslání na základě zaslaného potvrzení o platbě a ve ČT jsem měla granule doma, děkuji

Vše proběhlo perfektně a bez jediného problému.

• příznivá cena, doručeno v pořádku, včas..

• Dodací adresa byla jiná než fakturační, přesto byla zásilka dodána na fakturační adresu. Bylo to v mé nepřítomnosti. Po upozornění na chybu, majitel (?) se dohadoval, že chyba byla na mé straně. Vyžádala jsem si zaslání své objednávky na e-mail. Poslal prázdný formulář, tvrdil, že moji objednávku už nemá. Musela jsem zboží dát do jiné krabice, ta přišlá se rozpadala, a zaplatila 209 Kč za dodání na správnou adresu.

• ochota, rychlost, individuální přístup

• Vstřícné jednání

• Solidní ceny, ochotný prodávající, který umí dobře poradit.

• Nadstandartní servis a komunikace

Pružní, komunikativní, nic není problém :-)

perfektní servis, do druhého dne jsem měla zboží doma!

Solidní jednání, rychlé dodání. Velmi spokojen.

• Obchod se po telefonické urgenci zásilky omluvil a přidal pamlsky cca za 30Kč
    • U zboží bylo uvedeno "skladem", ale není to pravda - po objednání teprv obchod objednává odjinud - zřejmě z Polska a to trvá. Objednávala jsem jelikož jsem na granule spěchala a nakonec sem čekala 4 dny, až po telefonické urgenci.

• výhoda nemusím kupovat malé balení , toto máme aspoň a 3 měsíce

Zboží jsem objednal, zaplatil převodem a bylo mi doručeno. Nevidím v tom výhodu ani nevýhodu, to by snad mělo být normální.

• Rychlé jednání, ochota ze strany prodejce vyhovět času převzetí, doprava zdarma

doporučuji, obchod je supr

• Dobrá komunikace, rychlost dodání.

• Dostupná otevírací doba
    • Parkoviště přímo před prodejnou
    • Mnoho produktů skladem
    • Vřelá a příjemná obsluha
    • Pohotové jednání
    • Výborná komunikace
    • Vstřícnost a ochota pomoci a poradit
    • Možnost doručení na adresu
    • Příjemné ceny
    • Široká nabídka sortimentu

Toto byla moje první objednávka, kterou jsem si osobně vyzvedávala. Než došlo hodnocení heureky, už jsem dělala objednávku další a s luxusní dobou dodání.
    Již v den přijetí objednávky mi bylo dovezeno několik pytlů krmiva i kulatý balík slámy přímo na mé hospodářství, kde nejsem stále. Zazvonil telefon, domluvili jsme přibližný čas dodání a pak ještě další potvrzení, že zboží vyjíždí od prodejny. Pán sám vše složil a uložil podle mého přání, což by u balíku slámy a pytlů krmiva bylo pro mě nesnadné. Opravdu jsem nadšena, protože dovoz je v ceně a ještě o něco levnější zboží než jsem kupovala doposud je skvělé.

• Velice příjemná komunikace
    • Profesionalita
    • Doporučení
    • Dostupné ceny
    • Poradenství

Vždy, když jdu nakupovat vnímám, že jsem v rukou odborníka. Vím obecně, pro co jsem přišla, ale až na místě si nechám poradit. Personál se nesnaží nutně prodat to nejdražší. Ráda se vracím :)

• Neplatila jsem poštovné
    • Rychlé vyřízení