Skvělý obchůdek, rychla a perfektní komunikace a dovoz zboží ještě téhož dne domu a pomoc při vynášení velkých pytlů granule.
    Vřele doporučuji!!!
    Objednávám opakovaně!!

• nákup proběhl bez problému
    • majitelka mi dokázala poradit s výběrem granulí pro mého pejska a ten je teď maximálně spokojený... příště zase nakupím :-))
  • Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• velký výběr zboží
    • žádná není

• rychlé doručení

vstřícné jednání přijatelné ceny.

super servis

Ochota, komunikace, vstřícnost

Prezentovaná nízká cena dopravy zajistí vítězství ve srovnávačích cen. Objednáte a obdržíte info o reálné ceně vyšší o padesát korun, což již asi většina lidí akceptuje. Já ne, je to trapné, zavolej si o pade..

Reakce obchodu MontyPet.cz

pokud jste zadal naši dopravu, kterou máme od prodejny do 10 km zdarma nebo do 25 km za 69,- Kč, tak Vaše objednávka nespadá do žádné této kategorie, proto jsem volal a chtěl se domluvit. Jsme ve fázi přechodu na nový e-shop a tudíž i spárovaní produktů včetně dopravy s Heurékou je v této fázi. Finišujeme a v několika příštích dnech se to celé spustí a bude vše aktuální. Děkujeme za pochopení a Váš čas.
    MONTYPET

Nakupuji zde pravidelně ,jsem velmi spokojena. Vždy dostaneme i dáreček za objednávku .Velmi milý pan majitel .Velice děkuji.

• rychlé dodání +profesionální přístup

Vřele doporučuji , objednané zboží mi dorazilo hned druhý den od objednání . Firma se snaží udělat maximum pro spokojenost zákazníka .

• Rychle dodani

Po týdnu mi obchod poslal peníze zpět bez jakéhokoliv emailu o zrušení objednávky. Tak předpokládám, že se jednalo o zrušení. Každopádně to konkrétní zboží mají dle jejich webových stránek pořád skladem. Kdoví

Reakce obchodu MontyPet.cz

v tomto případě došlo k omylu zrušení Vaši objednávky. Proto se touto cestou omlouvám za způsobené problémy.
    MONTYPET

• Po odeslání objednávky mě kontaktovali z obchodu telefonicky pro upřesnění objednaného zboží.Hned druhý den mě krmení pro psy i s dárečkem v pořádku dorazilo.

Jsem spokojená a doporučuji

viz předchozí hodnocení.

Reakce obchodu MontyPet.cz

omlouvám se ale Vámi objednané zboží bylo v době objednávky na našem e-shopu uvedeno, že je pouze na dotaz. Jakmile jsme tento produkt vyprodali , tak se upravovala jeho dostupnost. Bylo to způsobeno také tím, že jsme v té době prováděli za provozu rekonstrukci prodejny, kterou jsme koupili včetně e-shopu. Nelze v krátké době opravit nesrovnalosti na e-shopu, který čítá cca
    15000 položek. Proto pracujeme na tvorbě nového e-shopu, který by měl naběhnout v průběhu měsíce dubna.
    MONTYPET.

Objednávku jsem téměř po dvou týdnech stále neobdržel (zboží mělo být skladem). Zástupci obchodu nekomunikují, na dotazy neodpovídají

Reakce obchodu MontyPet.cz

15000 položek. Proto pracujeme na tvorbě nového e-shopu, který by měl naběhnout v půběhu měsíce dubna.

• Nekomunikují
    • U zboží mají uvedeno, že je skladem, ale není
    • Přemrštěné ceny

I přes vysokou cenu jsem objednala zboží, protože jej jako jediní měli skladem a já jsem ho potřebovala rychle. Bohužel týden se nic nedělo, zboží nedorazilo, tak jsem objednávku zrušila. Ze strany obchodu nulová komunikace.

vše proběhlo v pořádku