Těžko po týdnu cokoliv hodnotit, objednávka na dodávku a montáž odeslána 7.5., bylo požádáno o nacenění montáže. Do 14.5. zatím žádná odezva ze zpracování nedorazila. 13.5. jsem zkoušel volat na infolinku, ale bylo mi sděleno, že na eshop se nelze dovolat a lze pouze emailem. Na email 13.5. nikdo neodpověděl. Jednalo se o 3x interiérové dveře + 3 x obložka, vše skladem, tedy jediný požadavek byl nacenit montáž.

nikdo se neozval

• rychlé vyřízení objednávky
    • velmi příjemná a nápomocná obsluha na prodejně a skladu
    • naprostá spokojenost

velký výběr, opakovaně zde nakupuji - dobrá zkušenost

• Špatná nabídka, v eschopu nabízí něco co ve skutečnosti nemají

• Rychlé dodáni

Spolehlivost. Nakupuji zde čas od času a vždy bylo vše v pořádku.

Reakce obchodu Montáž Dveří

velmi děkujeme za kladnou recenzi a doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu.
    Přejeme Vám pěkný den.

• Vstřícnost a dostupnost

Vše bylo jak jsme se dohodli, včetně montáže

Reakce obchodu Montáž Dveří

děkujeme Vám za doporučení našeho obchodu dalším zákazníkům.
    Velice si vážíme vašeho pozitivního hodnocení a vyjádřené spokojenosti s průběhem obchodu.
    Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

• Zboží nebylo na skladě i když na stránkách obchodu mělo být skladem, naskladněno mělo být od 2 do 5 dní. Ani po deseti dnech žádná zpráva.

• Dobrá cena
    • 100% spokojenost

Dobrý den, děkuji i touto cestou za perfektně odvedenou práci. Montáž proběhla v pořádku, oba servisní technici byli vstřícní a v práci velmi zruční. S montáži jsme maximálně spokojení. Spokojeni jsme byli i s vašim poradenstvím. Všechno proběhlo hladce a výsledek stojí za to. Jsme velmi spokojeni.

Reakce obchodu Montáž Dveří

Dobrý den! Děkujeme za velmi dobré hodnocení, a těší nás vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu a s montáži.
    Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, proto se vždy snažíme zákazníkovy doporučit to nejlepší řešení pro jeho realizaci.

Po obdržení potvrzení objednávky emailem mě dále nikdo nekontaktoval ohledně připravenosti zboží k vyzvednutí (jak bylo uvedeno v potvrzení) několik dní. Sama jsem se musela obchodu zeptat, jak to vypadá. Až následující den mi telefonicky sdělili, že zboží je připravené. Nikdo mě neinformoval, že místo vyzvednutí není označené jménem společnosti, ale jmenuje se jinak, musela jsem si to sama najít a zjistit.

• Dnes 16.2.2018 mi potvrdili objednávku s tím, že do 2 prac.dnů mi bude jejich operátor kvůli upřesnění. Dnes je 17.3.2018 a nic se neděje.

Nedoporučuji, objednávku ruším.

Po dotazu, kdy bude zboží dodáno, přišel dotazník, jak jsem spokojen.:-)
    Zatím jsem nic nedostal a komunikace 0.

• velký výběr
    • Příliš pomalá reakce na objednávku.

• -opravdu velký výběr sortimentu
    • -přehlednost obchodu
    • +++ komunikace s klientem na urovni :)

Doporučuji Všem ! Kvalitní služba !

• hodně modelů skladem, obvykle se čeká měsíc
    • web je na mobilu nepoužitelný, nutno objednávat přes PC

zboží skladem, vlastní montáž

Děkujeme za recenzi,

nad webem se pracuje

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.